Komplet CZAPKA + długi SZALIK czarny (6483507514)

zakończona
3,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony ekonomiczny 8,50 zł
  • List polecony priorytetowy 9,50 zł
Zakupy powyżej 199 zł
  • lokalizacja: Białystok
  • kolor: czerń
  • stan: używany
  • płeć: produkt uniseks
  • waga (z opakowaniem): 1.00 [kg]
  • marka: Inna marka
  • dostawa z Polski: tak
  • w zestawie: czapka, szalik

Komplet CZAPKA + SZALIK

używany, w dobrym stanie

kolor czarny

WYMIARY na płasko bez rozciągania:

czapka

wysokość -19 cm

szerokość -21 cm

szalik

długość - ok. 176 cm (+ frędzle)

szerokość 12 cm

stan widoczny na zdjęciach - Real foto

POLECAM !!!!

Zapraszam na pozostałe moje aukcje – WYPRZEDAŻ za grosze !!!!!

Proszę o rozważną licytację lub zakup

Nie odwołuję ofert na 24 godziny przed końcem aukcji i NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW !!!

Masz pytania – pisz, na pewno odpowiem

Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia aukcji

Wszystkie rzeczy sprzedawane przeze mnie są własnością moją lub mojej rodziny od ponad 6 miesięcy. Ich sprzedaż nie stanowi źródła dochodu tylko ma na celu zrobienie miejsca w szafie. Jestem osobą prywatną wiec nie wystawiam faktur ani rachunków lub paragonów.

Staram się zamieszczać jak najbardziej szczegółowe opisy przedmiotów, adekwatne do ich rzeczywistego stanu. Wybieram zdjęcia jak najlepiej oddające wygląd przedmiotu.
Rozmiary rzeczy i skład materiału podaję z metek, wymiary ubrań są pobierane z rzeczy leżących na płasko bez rozciągania

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u netabis za co najmniej 199 zł.
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 9,50 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
List polecony ekonomiczny 8,50 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Wszystkie informacje w części "Pozostałe informacje"

zwroty

czas na zwrot: 7 dni

adres do zwrotu:
 
REKLAMACJE I ZWROTY Jeżeli zakupiony towar posiada wady lub jego opis nie zgadza się ze stanem faktycznym MOŻESZ ZWRÓCIĆ ZAKUPIONY TOWAR. W takim wypadku zwracam pieniądze za towar (przelew na konto), ale UWAGA ! JEŻELI TOWAR JEST BEZ ZARZUTU i ZGODNY Z OPISEM NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW !!!!! ZANIM ZALICYTUJESZ DOKŁADNIE SPRAWDŹ WYMIARY I DOBRZE SIĘ ZASTANÓW!!! Nie zwracam kosztów przesyłki !!!

reklamacje

REKLAMACJE I ZWROTY Jeżeli zakupiony towar posiada wady lub jego opis nie zgadza się ze stanem faktycznym MOŻESZ ZWRÓCIĆ ZAKUPIONY TOWAR. W takim wypadku zwracam pieniądze za towar (przelew na konto), ale UWAGA ! JEŻELI TOWAR JEST BEZ ZARZUTU i ZGODNY Z OPISEM NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW !!!!! ZANIM ZALICYTUJESZ DOKŁADNIE SPRAWDŹ WYMIARY I DOBRZE SIĘ ZASTANÓW!!! Nie zwracam kosztów przesyłki !!!

pozostałe informacje

ZASADY SPRZEDAŻY NA MOICH AUKCJACH Przed zalicytowaniem zastanów się czy chcesz kupić dany towar, ponieważ nie wycofuję ofert!!!! Osoby bez pełnej aktywacji konta proszone są o potwierdzenie swego udziału w licytacji. W przeciwnym razie będę zmuszona usunąć ofertę. Istnieje możliwość zakończenia aukcji przed czasem na życzenie Kupującego (jeśli cena mnie zadowala), ja też zastrzegam sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem. Komentarz jako sprzedający wystawiam jako druga, a jako kupujący jako pierwsza. Nie jestem zwolenniczką komentarzy NEGATYWNYCH, dlatego w sytuacji do tego zmierzającej proszę o kontakt, a na pewno dojdziemy do porozumienia Przedmioty z aukcji wysyłam za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ Koszty przesyłki zawsze ponosi Kupujący Jeśli chcesz żeby to był PRIORYTET – koszt przesyłki podany w aukcji powiększ o 2 zł. Jeżeli zakupiłeś kilka przedmiotów, proszę o kontakt - wysyłam w jednej przesyłce i w zależności od wagi określę koszt przesyłki. Nie wysyłam towaru, zanim pieniądze nie pojawią się na koncie. Towar staram się wysłać w ciągu 48 godzin od wpłaty (maksymalnie w ciągu 72 godzin). Paczki i listy powinny trafić do odbiorcy w ciągu 2 dni (priorytet) i 6 dni (ekonomiczna) powszednich od momentu nadania. Jeśli trwa to dłużej, proszę o kontakt. UWAGA: ZA WSZELKIE OPÓŹNIENIA I EWENTUALNE ZAGINIĘCIA PRZESYŁEK ODPOWIEDZIALNOŚĆ PONOSI POCZTA POLSKA. Zawsze mogę udowodnić nadanie przesyłki w postaci potwierdzenia z poczty. Po 14 dniach roboczych składam reklamację na poczcie. Rozpatrzenie reklamacji przez pocztę może trwać nawet 6-7 tygodni. W przypadku zaginięcia przesyłki zwracam pieniądze dopiero po potwierdzeniu przez pocztę, że przesyłka faktyczne zaginęła! Na prośbę Kupującego mogę wysłać przesyłkę ubezpieczoną - zgodnie z cennikiem Poczty polskiej (koszt do indywidualnego ustalenia w zależności od wagi i deklarowanej wartości). Jeśli chcesz się zabezpieczyć na ewentualność zaginięcia paczki (listu), który zawiera towar o znacznej wartości - proponuję wybrać przesyłkę ubezpieczoną z zadeklarowaną wartością !!!!! REKLAMACJE I ZWROTY Jeżeli zakupiony towar posiada wady lub jego opis nie zgadza się ze stanem faktycznym MOŻESZ ZWRÓCIĆ ZAKUPIONY TOWAR. W takim wypadku zwracam pieniądze za towar (przelew na konto), ale UWAGA ! JEŻELI TOWAR JEST BEZ ZARZUTU i ZGODNY Z OPISEM NIE PRZYJMUJĘ ZWROTÓW !!!!! ZANIM ZALICYTUJESZ DOKŁADNIE SPRAWDŹ WYMIARY I DOBRZE SIĘ ZASTANÓW!!! Nie zwracam kosztów przesyłki Wszystkie przedmioty na moich aukcjach pochodzą z mojej prywatnej kolekcji, szafy, gospodarstwa domowego i znajdują się w moim posiadaniu dłużej niż sześć miesięcy. Są wystawione na aukcji, ponieważ już z nich nie korzystam (są za małe, za duże lub po prostu nie są mi potrzebne). Nie są przedmiotem działalności zarobkowej. W razie pytań i wątpliwości pisz, odpowiem na każdego maila !!!!! Zapraszam na moje aukcje Nie akceptujesz powyższych warunków - NIE LICYTUJ !!!!! Pozdrawiam