KOMPLET 6 ćwiczeń DO NAUKI PISANIA Kaligrafowanie (6911007251)

zakończona
12,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 6,50 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,50 zł
 • List polecony priorytetowy 7,70 zł
Zakupy od 200 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: Toruń, Polska
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • okładka: miękka
 • kondycja: bez śladów używania
 • przedział wiekowy: dla najmłodszych (0-2 lata), dla przedszkolaków (3-5 lat), dla dzieci z klas I-III (6-9 lat), dla dzieci z klas IV-VI (10-12 lat)

PODSTAWOWE INFORMACJE


E-MAIL: pasjatoksiazka@gmail.com

TELEFON: 663 933 066, 56 657 55 58


1. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie, książki wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych.

2. Jesteśmy w stanie wysłać każdą ilość książek. Jednak kupując więcej, skontaktuj się w celu ustalenia dokładnych kosztów wysyłki. Łączne koszty wysyłki wyliczone przez Allegro mogą być zbyt wysokie bądź za niskie. Koszt wysyłki zależy od wagi paczki, nie od ilości pozycji w przesyłce.

3. Jeśli chcesz aby towar został wysłany na inny adres, to poinformuj o tym niezwłocznie po zakupie!

4. Do zakupu dołączamy paragon, na życzenia klienta dodajemy fakturę.

5. Możliwy jest odbiór osobisty towaru:

Tania książka
ul. Łazienna 28, Toruń

W przypadku odbioru osobistego prosimy, aby posiadać przy sobie nick sprzedającego oraz numer aukcji.

PŁATNOŚCI:

Płatności należy dokonać na konto

PEKAO S.A. o numerze:

05 1240 4009 1111 0010 3287 8357

Prosimy, aby w tytule przelewu podać NAZWĘ UŻYTKOWNIKA oraz NUMER AUKCJI, znacznie przyspieszy to wysyłkę.

6. Więcej informacji na stronie "O mnie"

ZESTAW 6 KSIĄŻEK EDUKACYJNYCH DLA DZIECI DO NAUKI PISANIA

 • Zeszyty ćwiczeń w pisaniu polecany przez nauczycieli i pedagogów do domowej pracy rodziców z dzieckiem, a także do zajęć wyrównawczych, kompensacyjnych i wspomagających w szkole, napisane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.
 • Dzięki ciekawym informacjom o zwierzętach, dziecko z pewnością rozwinie swoją wiedzę z zakresu przyrody i ekologii.
 • Zeszyty zawierają cenne wskazówki dla rodziców.
 • Wykonując zadania zawarte w tych zeszytach, dziecko będzie ćwiczyć m.in.: koordynację wzrokowo ruchową, koncentrację, sprawność manualną, analizę i syntezę wzrokową oraz pamięć.
 • Polecany nie tylko dzieciom, które mają problemy z poprawnym pisaniem, ale również tym, którzy chcą sobie udoskonalić i usprawnić technikę estetycznego pisania.
 • Opracowany przez doświadczonego pedagoga.


Liczba stron:
32 x 6 (każdy zeszyt po 32 strony!)
Format i oprawa:
145 x 205 mm, miękka

Jesteśmy w stanie wysłać każdą ilość książek. Jednak kupując więcej skontaktuj się w celu ustalenia kosztów wysyłki. Łączne koszty wysyłki wyliczone przez Allegro mogą być za wysokie bądź zbyt niskie. Koszt wysyłki zależy od wagi paczki, nie od ilości pozycji w przesyłce. Prosimy więc o kontakt w celu ustalenia adekwatnych kosztów.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

PaneleAllegro.pl

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u pasjatoksiazka za co najmniej 200 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 05 1240 4009 1111 0010 3287 8357
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczkomaty 24/7 10,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni roboczych
Przesyłka kurierska 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
List polecony priorytetowy 7,70 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
List polecony ekonomiczny 6,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 6 dni roboczych
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 4 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie 11,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
Przesyłka pobraniowa priorytetowa / Paczka24 pobranie 14,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 5
przybliżony czas realizacji: 4-5 dni roboczych
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 9,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
przybliżony czas realizacji: 5-6 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Literat s.c. Anna Płonczyńska Henryk Płonczyński
Łazienna 28
87-100 Toruń
NIP: 956-227-21-16
REGON: 340748330

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Literat s.c. Anna Płonczyńska Henryk Płonczyński
Łazienna 28
87-100 Toruń
 
adres do zwrotu: Literat s.c. Anna Płonczyńska Henryk PłonczyńskiŁazienna 2887-100 Toruń Prawo odstąpienia od umowy - W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności, jeżeli tylko zakupiony towar nie jest odpakowany z folii lub nie nosi żadnych śladów używania. Podstawą reklamacji jest paragon lub faktura zakupu. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: pasjatoksiazka@gmail.com. Przesyłkę (towar wraz z paragonem (fakturą) należy nadać na adres Literat, ul. Łazienna 28, 87-100 Toruń]. Koszt zwrotu rzeczy - W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Brak możliwości odstąpienia od umowy Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - w której przedmiotem aukcji jest towar, w opisie którego widnieje informacja o nieznacznych uszkodzeniach np. okładki książki - w której reklamowany towar nosi widoczne ślady używania, a kupujący nie posiada paragonu będącego dowodem zakupu

reklamacje

Opis procedury reklamacji - Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem pasjatoksiazka@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy w ciągu 10 dni od daty otrzymania towaru. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. - Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. - Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. - Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.

pozostałe informacje

KONTAKT: E-MAIL: pasjatoksiazka@gmail.comTELEFON: 663 933 066, 56 657 55 58 REGULAMIN: 1. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie, książki wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych. 2. Jesteśmy w stanie wysłać każdą ilość książek. Jednak kupując więcej, skontaktuj się w celu ustalenia dokładnych kosztów wysyłki. Łączne koszty wysyłki wyliczone przez Allegro mogą być zbyt wysokie bądź za niskie. Koszt wysyłki zależy od wagi paczki, nie od ilości pozycji w przesyłce. 3. Jeśli chcesz aby towar został wysłany na inny adres, to poinformuj o tym niezwłocznie po zakupie! 4. Do zakupu dołączamy paragon, na życzenia klienta dodajemy fakturę. 5. Możliwy jest odbiór osobisty towaru: Tania Książka ul. Łazienna 28, Toruń W przypadku odbioru osobistego prosimy, aby posiadać przy sobie nick sprzedającego oraz numer aukcji. PŁATNOŚCI: Płatności należy dokonać na konto o numerze: 05 1240 4009 1111 0010 3287 8357 Prosimy, aby w tytule przelewu podać NAZWĘ UŻYTKOWNIKA oraz NUMER AUKCJI, znacznie przyspieszy to wysyłkę. 6. Więcej informacji na stronie "O mnie" ________________________________________________ Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Bydgoszczy. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.