Komplet 3 x klosz biała kula - Hiszp. 9.116. (7113164888)

zakończona
135,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Przesyłka kurierska 16,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 24,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa/ Radom, Polska

Opis

Telefon: 539 007 564
E-mail: rosar@onet.pl
www.galeriarossar.co­m
Oryginalny komplet trzech kloszy kule Hiszpania!!!

Przedmiotem aukcji je
st orginalny stary komplet trzech kloszy- kule, pochodzący z Hiszpanii. Klosze wykonane są z solidnego, białego szkła. Klosze nie posiadają żadnych zdobień. Po zapaleniu światła klosze wyglądają bardzo ładnie. Przedmiot idealny do lampy, lampeczki.
Zapraszam do zakupu przedmiotów w Galerii Rossar! W naszej ofercie dostępne są w sprzedaży różne rodzaje kloszy - gorąco zachęcam do zakupów.
Wymiary:

wysokość: 11,8 cm,

średnica wew. dolnego otworu: 4,8 cm,
średnica zew. dolnego otworu: 5,2 cm,
obwód: 36,6 cm.

KONTAKT

539 007 564

rosar@onet.pl
www.galeriarossar.co­m

Zobacz inne moje aukcje!

Copyright © Rossar. Design by: PureCode

Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: Warszawa/ Radom, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
24,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Punkty odbioru

Wrzosów
ul. Modrzewiowa 7
26-630 Jedlnia-Letnisko
woj. mazowieckie
email: rosar@onet.pl
tel.: 539007564

  • poniedziałek - piątek 08:00 - 15:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Galeria Rossar
Wrzosów, ul. Modrzewiowa 7
26-630 Jedlnia-Letnisko
Dodatkowe informacje

Czas reklamacji to 14 dni od momentu zakupu.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Galeria Rossar
Wrzosów, ul. Modrzewiowa 7
26-630 Jedlnia-Letnisko

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W sytuacji zwrotu przedmiotu prosimy o odesłanie przedmiotu na adres wskazany wyżej - w opakowaniu oryginalnym - takim jakim zostało wysłane. Dodatkowo prosimy o dołączenie wszelkich załaczników, które były dodane do przedmiotu, tj. faktura, certyfikat. Zwrot gotówki następuje dopiero po otrzymaniu przedmiotu w stanie niezniszczonym (przedmiot musi odzwierciedlać stan w jakim był wydany od nas) na numer konta wskazany przez kupującego. Dodatkowo kupujący zobowiązany jest potwierdzić rezygancję z zakupu poprzez "kliknięcie" potwierdzenia rezygnacji w wiadomości, która otrzyma mailowo od Allegro       (chodzi o zwrot prowizji, która została naliczona przy sprzedaży przedmiotu). O zwrocie pieniędzy kupujący zostaje poinformowany mailowo lub telefonicznie.

O sprzedającym
Rosar6
99,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

110

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 539****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
09:00 - 14:00

Informacje o sprzedającym

Galeria Rossar zajmuje się sprzedażą antyków pochodzących z Hiszpanii i Portugalii. Sprzedawane przez nas przedmioty każdorazowo poddajemy starannej renowacji oraz konserwacji po to aby jak najlepiej służyły przez wiele lat. Najlepsze jakościowo materiały, kunszt wykonania oraz niezwykła dbałość o każdy detal będą gwarancją Państwa satysfakcji z dokonanego zakupu. Specjalizujemy się przede wszystkim w oświetleniu.  Nasza bogata oferta obejmuje przedmioty poczynając od końca XVIII wieku po lata 70-te XX wieku. Poza oświetleniem sprzedajemy również przedmioty z brązu takie jak lustra, toaletki, antyczne wieszaki naścienne, komplety łazienkowe, zegary, półmiski, plafoniery itp. itd. Posiadamy możliwość sprowadzenia wyposażenia sypialni to jest łóżek, szafek, witrynek, wykonanych zarówno ze standardowych materiałów jak również z brązu lub mosiądzu.

Skontaktuj się z nami:

rosar@onet.pl  

0048 539 007 564

www.galeriarossar. com

Galeria Rossar

Rosar6

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT MARŻA

Pozostałe informacje

Jesteśmy legalnie działającą, odprowadzającą podatki firmą ze 100% kapitałem polskim. Sprzedajemy przedmioty zarówno poprzez Allegro, jak również bezpośrednio po uprzednim uzgodnieniu terminu. Posiadamy bardzo duże doświadczenie z kompleksowym doborze oświetlenia całych mieszkań domów, restauracji oraz dworków. Potwierdzeniem wysokiej jakości sprzedawanych towarów jak również doskonałej obsługi jest duża grupa

zadowolonych, powracających klientów. Oferujemy import na zamówienie portugalskiej mozaiki ściennej i podłogowej a także kafli –zarówno antycznych jak i wykonanych współcześnie.

Oferujemy rabaty dla stałych klientów.

Posiadamy wielu stałych klientów zarówno w kraju jak i za granicą.

Antyki przez nas

sprowadzone dekorują domy, mieszkania, rezydencje, dworki, hotele,

restauracje w Polsce jak również w tak odległych krajach jak Hongkong,

Kazachstan, Francja, Niemcy, Ukraina, Litwa czy Czechy.

Zapraszamy klientów

indywidualnych  do zapoznania się z naszymi antykami jak również

oferujemy nawiązanie współpracy z pracowniami architektury wnętrz.

WYSTAWIAMY FAKTURY VAT

Postanowienia ogólne

Wszystkie  zasady określają warunki sprzedaży prowadzonej za pośrednictwem portalu Allegro.pl w ramach konta zidentyfikowanego pod nickiem Rosar6. Niniejszy Regulamin znajduje zastosowanie w

przypadkach nieuregulowanych w Regulaminie portalu Allegro.pl,dostępnego pod

adresem strony internetowej: http://allegro.pl/country_pages/1/0/user_agreement.php

Dane Sprzedawcy: Galeria Rossar Sp. z o.o. z siedzibą: 01-230 Warszawa, ul. Skierniewicka 21/16 A, wpisanej do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M.St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000595608, posiadającej NIP: 5272756105

Dane kontaktowe:

adres do korespondencji: ul. Storcyzkowa 13, 05-830 Nadarzyn.

e-mail: rosar@onet.pl

tel.: 539007564..

Postanowienie niniejszego Regulaminu dotyczą czynności podmiotu o nazwie Galeria Rossar Sp.z o.o. Każda osoba przystępując do aukcji oświadcza, iż zapoznała się z Regulaminem Allegro oraz niniejszym Regulaminem.Rodzaje i zakres

świadczonych usług Za pośrednictwem Allegro.pl w ramach konta o Nicku Rosar6 prowadzona jest sprzedaż detaliczna artykułów używanych,sprowadzanych z Hiszpanii oraz Portugalii (dalej zwanych: „Produktami”).Oferowane produkty są używane, poddane renowacji a w przypadku oświetlenia posiadają wymienioną elektrykę.Kolory Produktów na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od tych w rzeczywistości w zależności od siły natężenia światła jak również może być to spowodowane różnymi ustawieniami monitorów takimi jak nasycenie barwy, kontrast. W przypadku, gdy zamówiona odzież jest w innym kolorze niż oczekiwany przez nabywcę, klient może skorzystać z uprawnień odpowiednio w § 5 i § 6.Informujemy, że szablony, opisy aukcji i zdjęcia w nich wykorzystane nie mogą być kopiowanie, przetwarzanie irozpowszechniane w całości lub w części bez naszej zgody. Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich, zgodnie  z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Zasady dokonywania zamówienia:

  Składanie zamówienia odbywa się za pośrednictwem portalu Allegro.pl, na warunkach i zasadach określonych w Regulaminie Allegro.

Przed dokonaniem zakupu prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem oferowanego przedmiotu, a w przypadku pytań lub wątpliwości, o kontakt ze Sprzedawcą.

Po dokonaniu zakupu otrzymują Państwo informację, w której proszeni zostaną Państwo o wypełnienie Formularza zakupów Allegro, poprzez wskazanie: czy za zakupy chcą Państwo otrzymać fakturę VAT; jaką formę płatności Państwo wybrali; jaką formę przesyłki Państwo wybrali; adresu do przesyłki (jeżeli jest inny niż wskazany na Państwa indywidualnym koncie Allegro.pl); jaki produkt oraz jakieś wartości jest Państwa zamówienie; W przypadku wniosku o wystawienie faktury VAT prosimy o podanie następujących danych: dane firmy, adres firmy; Numer NIP; Numer telefonu;

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT; Cena wyświetlana w podsumowaniu zamówienia, przed dokonaniem złożenia zamówienia za pomocą formularza Allegro.pl uwzględnia koszty przesyłki w zależności od wybranej przez Klienta opcji dostawy. Sprzedawca zobowiązuje się do dostarczenia rzeczy pozbawionych wad. W ramach dokonywania zakupów za pośrednictwem Allegro.pl honorowane są następujące formy płatności: płatność za pobraniem przy odbiorzeprzesyłki doręczanej przez operatora firmy kurierskiej - Pocztex, zwykły przelew; system płatności elektronicznych Payu Allegro Realizacja i dostawy.  Po otrzymaniu informacji, o których mowa w § 3 Sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia.

Zamówiony Produkt wysyłany jest w każdy dzień roboczy, nie później jednak niż w przeciągu 7 dni roboczych: od zaksięgowania kwoty należnej za produkt w przypadku wyboru płatności z góry; od potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji w przypadku wyboru płatności przy odbiorze. Przesyła z zamówionym produktem wysyłana jest na adres Kupującego podany na jego koncie Allegro.pl. W przypadku zmiany adresu (na inny niż podany na Allegro) prosimy o niezwłoczne poinformowanie o tym w formularzu dostawy i zapłaty. Przesyłki wysyłane będą, według wyboru Kupującego, za pośrednictwem firmy kurierskiej „DPD”; Koszt dostawy oraz wybrane formy dostawy w zależności od danego produktu zostaną każdorazowo wskazane w opisie aukcji. W przypadku zamówienia kilku sztuk towaru, towar o ile to możliwe i zapewnia bezpieczeństwo przesyłki pakowany jest zbiorczo w jedną przesyłkę chyba, że wybierając sposób dostawy Klient wskaże inny sposób pakowania i zaznaczy opcje odrębnej dostawy dla każdego produktu.

Płatności dokonywane przelewem powinny być realizowane na konto bankowe Mbank:  

 02 1140 2004 0000 3202 7602 4787

Klient zobowiązany jest do dokonania wpłaty w terminie 7 dni od dnia dokonania zamówienia, jeśli Sprzedawca nie otrzyma wpłaty w w/w terminie, zostanie wysłanego do niego upomnienie, w przypadku dalszego braku wpłaty Sprzedawca wystąpi do Allegro.pl z wnioskiem o zwrot prowizji ze sprzedaży przedmiotu, jest to równoznaczne dla Kupującego z otrzymaniem ostrzeżenia od Allegro.pl Jeżeli towar ma zostać przesłany przez Sprzedającego Klientowi będącemu konsumentem, niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia Produktu przechodzi na Klienta z chwilą jej wydania Klientowi. Za wydanie Produktu, uważa się jej powierzenie przez Sprzedającego przewoźnikowi, jeżeli Sprzedawca nie miał wpływu na wybór przewoźnika przez kupującego.

Załączniki do Regulaminu

  INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWAO DSTĄPIENIA OD UMOWY

– POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

Prawo odstąpienia od umowy

1. Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania

jakiejkolwiek przyczyny.

2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia

a. w którym weszli Państwo w posiadanie

rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa

weszła w posiadanie rzeczy.;

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować osobę odpowiedzialną za wykonanie czynności odstąpienia od umowy: Galeria Rossar Sp. z o.o. swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. (Informujemy, iż oświadczenie może zostać

przesłane na przykład pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie

jest to obowiązkowe.

Mogą Państwo również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiekolwiek inne jednoznaczne oświadczenie droga elektroniczną.Jeżeli skorzystają Państwo z tej możliwości, prześlemy

Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na trwałym nośniku (na przykład poczta elektroniczna).

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo

informacje dotycząca wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od

umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte

w pierwotnej transakcji, chyba ze wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz

niezwłocznie na adres:

Modrzewiowa 7, Wrzosów, 26-630 Jedlnia Letnisko

a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Wyświetlenia:4
Numer oferty:7113164888
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry

Na czasie


Pokaż więcej
Ukryj