KOMPLET 2 KRZESŁA OGRODOWE BALKONOWE POLIRATAN (6482798065)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
144,00 zł
z 1000 sztuk
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 19,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
 • lokalizacja: Zielona Góra
 • czas wysyłki: do 3 dni
 • stan: nowy
KOMPLET 2 KRZESŁA OGRODOWE BALKONOWE POLIRATAN
Kod produktu:
GM36422_SL2


Komplet 2 krzeseł ogrodowych, balkonowych poli rattan beżowe

Materiał wykorzystany do produkcji tych krzeseł nie wymaga częstej konserwacji oraz specjalnych środków do pielęgnacji i jest odporny na warunki atmosferyczne. Krzesła te charakteryzują się lekkością, wytrzymałością, komfortowym siedziskiem i wzmocnionym oparciem. Konstrukcja krzeseł jest pokryta powłoką proszkową a stópki gumowymi nakładkami.

Informacje:
-Materiał: rattan, stal
-Średnica konstrukcji: ok. 25 mm
-Kolor konstrukcji: brązowy
-Kolor rattanu: beżowy (musztardowy, jasny brąz)
-Wymiary siedziska: ok. 38 x 38 cm
-Wysokość siedziska: ok. 41 cm
-Wymiary poj. krzesła (wys. x szer. x głęb.): 72 x 52 x 55 cm
-Waga: ok, 3,5 kg (jedno krzesło)

w zestawie:
-2x krzesła ogrodowe

Pn. - pt: 08:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 13:00
45303488
Granos Group sp. z o.o. | ul. Sulechowska 4a bud 45 | 65-001 Zielona Góra
Skorzystaj z szybkiej i bezpieczniej płatności PayU. System obsługuje karty płatnicze.
Dane do przelewu bankowego:
74 2490 0005 0000 4530 3243 4871
Do każdego zakupu wystawiamy faktury VAT. Fakturę otrzymasz na e-mail.
Istnieje również możliwość odbioru osobistego.
 1. Po wylicytowaniu oczekujemy wiadomości z informacja na temat formy wysyłki i jeśli jest do wyboru to kolor wylicytowanego przedmiotu.
 2. Nie odwołujemy ofert jeśli nie jesteś pewny nie licytuj.
 3. Dokonując zakupu na naszych aukcjach akceptujesz warunki i regulamin na stronie o mnie
wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 82 1240 6843 1111 0010 6551 4132
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
Przesyłka kurierska pobraniowa 26,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 4 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 68 506 50 56
  Infolinia: poniedziałek-piątek 8-18, sobota 9-13

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
Granos Group Sp. z o.o
Sulechowska 4a/45
65-001 Zielona Góra
Polska
 
Klientom kupującym u nas produkty jako konsumenci, przysługują stosowne uprawnienia wynikające z Kodeksu cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014r. poz. 827 ze zm.). Do zawieranych umów zastosowanie znajduje także Regulamin Allegro. Prawo odstąpienia od umowy przysługuje tylko konsumentowi, a więc osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością zawodową lub gospodarczą. Dlatego też prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje już przedsiębiorcom. I tak konsumentom zamawiającym u nas towary przysługuje: - prawo do odstąpienia od umowy bez konieczności podawania przyczyny odstąpienia w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru – zgodnie z art. 27 ustawy o prawach konsumenta; - uprawnienia z rękojmi opisane w Kodeksie cywilnym; - uprawnienia gwarancyjne – jeżeli zakupiony towar jest nią objęty, na zasadach i warunkach określonych w karcie gwarancyjnej. Konsument decyduje z jakich przysługujących mu praw korzysta – z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość czy też z uprawnień wynikających z rękojmi lub gwarancji. W pewnych wyjątkowych przypadkach Sprzedawca zastrzega dodatkową możliwość wyrażenia zgody na wymianę zakupionego towaru na inny o tej samej wartości lub droższy – zależy to jednak każdorazowo od okoliczności konkretnej sprzedaży oraz woli Sprzedawcy. PRAWO DO ODSTĄPIENIA UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów (co do zasady). Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład: - pisemnie – na adres Granos Group. Sp. z o.o., ul. Sulechowska 4a bud. 45, 65-001 Zielona Góra - w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: reklamacje@twojpasaz.pl Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta (strona 22) oraz pod niniejszym adresem:formularz zwrotu Korzystanie z przedmiotowego formularza nie jest jednak obowiązkowe. Szczegółową procedurę związaną z odstąpieniem od umowy – w tym początek biegu terminu do złożenia oświadczenia przez Konsumenta, zasady zwrotu towaru Sprzedawcy oraz zwrotu ceny towaru określa załącznik nr 1 do Ustawy o Prawach Konsumenta (strona 20).

reklamacje

UPRAWNIENIA Z RĘKOJMI Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Klientowi towar bez wad. W przypadku stwierdzenia wady towaru – tj. niezgodności rzeczy sprzedanej z umową – Konsumentowi przysługuje prawo do skorzystania z uprawnień wynikających z rękojmi. Uprawnienia te przysługują Konsumentowi w okresie 2 lat od daty doręczenia produktu i 1 roku od daty stwierdzenia wady towaru. Konsument we wskazanym wyżej okresie może żądać: - naprawy towaru, - wymiany towaru na wolny od wad, - obniżenia ceny towaru albo odstąpienia od umowy sprzedaży - chyba że sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie; w przypadku żądania odstąpienia od umowy stwierdzona wada produktu musi być nadto istotna.

pozostałe informacje

Towary zakupione w naszym sklepie objęte są gwarancją producenta lub dystrybutora – jeżeli przewiduje to treść oferty. Szczegółowe warunki gwarancji, czas jej trwania oraz zasady korzystania z przedmiotowych uprawnień określa każdorazowo karta gwarancyjna wystawiona przez gwaranta. Firma nasza udziela gwarancji na sprawne działanie towaru. Czas udzielanej gwarancji jest ustalony na każdej z aukcji.Wszystkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od ich wpłynięcia. W przypadku uznania reklamacji oraz konieczności sprowadzenia niezbędnych podzespołów, lub odesłania towaru do producenta, termin ten może ulec stosownemu przedłużeniu o czym Klient zostanie poinformowany. Nabywca traci prawo do bezpłatnej naprawy w okresie trwania gwarancji w przypadku: - Uszkodzeń mechanicznych i wywołanych przez nie usterek (pęknięć, ułamań, wgnieceń, zarysowań, odprysków itp.), - Uszkodzeń i wad powstałych w transporcie, przy przeładunku, w związku ze złym przechowywaniem, - Eksploatacji urządzeń w warunkach nieodpowiadających określonym w otrzymanej instrukcji obsługi, - Napraw, przeróbek i ingerencji dokonanych przez osoby nieupoważnione, - Wadliwego działania urządzeń na skutek wpływu czynników losowych np.: pożar, powódź, nieprawidłowe napięcie zasilania itp. - Stosowania niewłaściwych materiałów eksploatacyjnych lub środków konserwacyjnych innych niż zalecane przez producenta urządzenia lub w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem. Odesłanie towaru należy zrobić wraz z kserem paragonem zakupu lub faktury VAT oraz wypełnionym wydrukowanym formularzem zwrotu. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Formularz zwrotu - plik do pobrania. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć reklamowany towar do punktu serwisowego ze wszystkimi dodatkami. Niedostarczenie w/w komponentów spowoduje niezrealizowanie uprawnień wynikających z gwarancji. Koszty dostarczenia sprzętu do serwisu oraz jego odbioru po wykonaniu naprawy, ponosi reklamujący. W przypadku podanej wysyłki - 24 godziny - zamówienia składane po godzinie 14:00 realizowane są następnego dnia roboczego.