Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

KOMODA RUBI 180 sypialnia salon duza i pojemna (7016056946)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
470,00 zł
z 100 sztuk
Kup na raty
kup na raty
11 x 47,00 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 50,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 60,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: do 21 dni

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Kolor mebla:
  Inny kolor
 • Głębokość mebla (cm):
  42 [cm]
 • Szerokość mebla (cm):
  179 [cm]
 • Wysokość mebla (cm):
  75 [cm]
 • Liczba szuflad:
  3
 • Wykończenie:
  inne
 • Montaż:
  meble do samodzielnego montażu

Opis

                                                                                   Komoda RUBI

CECHY PRODUKTU:

 • wysokogatunkowa płyta laminowana o grubości 16mm

 • obrzeża wykończone okleiną ABS

 • uchwyty-tworzywo sztuczne

DOSTĘPNA KOLORYSTYKA:

 • Dąb sonoma / dąb sonoma

 • Dąb sonoma / biały mat

 • Biały mat / biały mat

WYMIARY:

 • szerokość- 179 cm

 • wysokość- 75 cm

 • głębokość- 42 cm

Dostawa i płatność
od 50,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22-23 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
60,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22-23 dni robocze
Dodatkowe informacje

Firma transportowa nie ma obowiązku wnoszenia do domu zakupionych mebli.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Meble są objęte gwarancją producenta na okres 2 lat. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych nie właściwym użytkowaniem mebli 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

WERA-MEBLE Oskar Kałus
ul.Ogrodowa 12
63-630 Rychtal
Dodatkowe informacje

 

1. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność względem Kupującego za wady fizyczne i prawne sprzedanego towaru na zasadach wskazanych w przepisach kodeksu cywilnego, w szczególności w art. 556 oraz art. 5561 – 5563 k.c.

2. Jeżeli towar sprzedany za pośrednictwem Allegro ma wady, Kupujący ma prawo złożyć reklamację u Sprzedawcy. Reklamacji nie podlegają wady wynikające z nieprawidłowego użytkowania towaru przez Kupującego.

3. Kupujący może złożyć reklamację: 

a) wypełniając formularz reklamacyjny który zostanie przesłany drogą E-MAIL - należy podać pełne dane dotyczące wadliwego produktu (wypełnić wszystkie pola formularza), 

b) osobiście w firmie Sprzedawcy pod adresem: 63-630 Rychtal,ul.Ogrodowa 12

c) pocztą na adres korespondencyjny Sprzedawcy: Oskar Kałus, Rychtal 63-630, ul.Ogrodowa 12

4. Reklamacja powinna zawierać: dane Kupującego (imię, nazwisko, adres umożliwiający kontakt z Kupującym), wskazanie reklamowanego towaru i datę jego odbioru oraz opis zgłaszanych zastrzeżeń. Jeżeli dane podane w reklamacji są niewystarczające lub wymagają uzupełnienia Sprzedawca, przed rozpoznaniem reklamacji, zwróci się do Kupującego o uzupełnienie reklamacji we wskazanym zakresie. Załączenie do reklamacji kopii paragonu lub faktury ułatwi jej rozpoznanie.

5. Termin rozpoznania reklamacji wynosi 14 dni od daty jej otrzymania przez Sprzedawcę w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację jest wysyłana pocztą na adres podany przez Kupującego, a w przypadku podania adresu e-mail jako adresu do korespondencji, za pośrednictwem poczty e-mail.

6. Jeżeli Kupujący będący konsumentem zażądał wymiany towaru na nowy lub usunięcia wady towaru, albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a Sprzedawca nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione.

7. W przypadku gdy towar kupiony za pośrednictwem Allegro ma wadę, Kupujący może skorzystać z uprawnień przewidzianych w przepisach kodeksu cywilnego dotyczących rękojmi za wady, zawartych w przepisach art. 556 – 576 kodeksu cywilnego. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi za wadę fizyczną towaru, jeżeli wada została stwierdzona w okresie dwóch lat od daty wydania towaru Kupującemu.

8. W przypadku gdy Sprzedawca uznał reklamację Kupującego, a towar ma zostać naprawiony lub wymieniony na nowy, towar należy w miarę możliwości zapakować wraz z pełnym wyposażeniem dodatkowym, który Kupujący otrzymał przy zakupie. Po spakowaniu towaru należy powiadomić Sprzedawcę, aby mógł zamówić kuriera w celu odebrania towaru od Kupującego.

9. Roszczenie Kupującego o usunięcie wady lub wymianę rzeczy przedawnia się z upływem roku, licząc od dnia stwierdzenia wady. Jeżeli Kupującym jest konsument, bieg terminu przedawnienia nie może zakończyć się przed upływem dwóch lat od daty wydania towaru Kupującemu.

10. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane pomyłkami popełnionymi przez Kupującego przy składaniu zamówienia, a także za nieuzasadnioną odmowę odbioru towaru. W takiej sytuacji koszty związane z ponowną wysyłką towaru ponosi Kupujący.

11. Sprzedawca informuje, że Kupujący będący Konsumentem ma prawo zwrócić się do Miejskiego (powiatowego) rzecznika praw konsumentów o pomoc w załatwieniu reklamacji Kupującego.

Podczas odbioru towaru prosimy o sprawdzenie czy przesyłka lub jej opakowanie nie posiada widocznych uszkodzeń. W razie stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera. Ułatwi to w znaczny sposób późniejsze dochodzenie roszczeń przez Sprzedawcę od firmy kurierskiej.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

WERA-MEBLE Oskar Kałus
ul.Ogrodowa 12
63-630 Rychtal

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Zasady zwrotu produktu

1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827) Kupujący będący konsumentem, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy Sprzedawcy wskazanych w ust. 9 niniejszego paragrafu oraz kosztów wskazanych w ust. 7 niniejszego paragrafu.

2. Bieg terminu do odstąpienia od umowy rozpoczyna się od daty wydania towaru Kupującemu lub wskazanej przez niego osobie trzeciej, a w przypadku umowy, która obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach – od objęcia w posiadanie przez Kupującego (lub wskazanej przez niego osoby trzeciej) ostatniego towaru, partii lub części.

3. Do zachowania prawa do odstąpienia od umowy wystarczy wysłać oświadczenie o odstąpieniu przed upływem terminu. Oświadczenie można wysłać Sprzedawcy:

- pocztą na adres korespondencyjny: 63-630 Rychtal, ul.Ogrodowa 12  Oskar Kałus

- mailowo na adres:werameble@onet.pl

4. W przypadku odstąpienia od umowy na powyższych zasadach, Sprzedawca, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia Kupującego o odstąpieniu od umowy, zwróci Kupującemu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z zastrzeżeniem ustępu 6 i 7 niniejszego paragrafu.

5. Jeśli Sprzedawca nie zaproponował, że sam odbierze towar od Kupującego, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Kupującego do chwili otrzymania towaru z powrotem lub dostarczenia przez Kupującego dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

6. Jeżeli Kupujący wybrał sposób dostarczenia towaru inny niż najtańszy zwykły sposób, oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Kupującemu poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

7. Kupujący ma obowiązek zwrócić towar Sprzedawcy nie później niż w ciągu 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba, że Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze towar. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem. Zwracany towar prosimy bezpiecznie zapakować i na przesyłce w widocznym miejscu napisać "ZWROT".

8. Bezpośrednie koszty zwrotu towaru pokrywa Kupujący, który jest zobligowany do dostarczenia zwracanego produktu do siedziby firmy. Sprzedający nie realizuje usługi transportowej w przypadku zwrotu towaru. 

9. Zwrot środków na rzecz Kupującego nastąpi przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Kupujący, chyba że Kupujący wyraźnie zgodzi się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

10. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów wskazanych w art. 38 ustawy o prawach konsumenta, a w szczególności w odniesieniu do umów: 

a) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,

b) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

11. Kupujący odpowiada jedynie za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to koniecznie do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

O sprzedającym
texmeble24
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

35

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,6

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Oskar Kałus
WERA-MEBLE
Ogrodowa 12
63-630 Rychtal
REGON: 365672828
NIP: 619-202-99-06

Kontakt

 • 661****** (pokaż)
 • 691****** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
06:00 - 22:00

Informacje o sprzedającym

WERA-MEBLE 

OSKAR KAŁUS 

UL. OGRODOWA 12, 

63-630 RYCHTAL 

NIP (VAT): 6192029906 

REGON: 365672828 

E-MAIL: texmeble24@onet.pl

Pozostałe informacje

Meble dostarczane w paczkach do samodzielnego montażu wraz z dołączoną instrukcją 

Wysyłka

 -termin realizacji do 21 dni roboczych ( w okresach przedświątecznych termin realizacji może się wydłużyć)

 -bezpieczny transport firmą przewozową która specjalizuje się transportem mebli

 -informacja o dostawie mebli dzień przed oraz w dniu dostawy

 -meble dostarczamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 6 do 23

 -kierowca nie ma obowiązku wnoszenia zakupionych mebli 

Płatność: 

-płatność przy odbiorze -przelew tradycyjny -szybka płatność PayU -odbiór osobisty

 Kontakt: tel: 661-697-164

dane do przelewu

  Oskar Kalus

 ul. Ogrodowa 12,

 63-630 Rychtal.

 Numer NIP 6192029906  

Regon 365672828 

Numer konta  24 1090 1144 0000 0001 3473 4529


Wyświetlenia:68
Numer oferty:7016056946
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry