Komoda FINN FK150 - meble skandynawskie (6996424138)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
482,00 zł
z 200 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 50,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 50,00 zł
 • lokalizacja: Namysłów, Polska
 • czas wysyłki: do 21 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • głębokość mebla (cm): 40 [cm]
 • szerokość mebla (cm): 150 [cm]
 • wysokość mebla (cm): 85 [cm]
 • liczba szuflad: 4
 • liczba drzwi: 2
 • styl: skandynawski
 • montaż: meble do samodzielnego montażu

opis

Komoda FINN FK150

Meble z serii FINN cechuje nowoczesny i elegancki design, solidność oraz funkcjonalność. Wykonane z wysokiej jakości płyty MDF  pozwolą cieszyć się trwałością przez długie lata, a prostota wykonania daje wygodę użytkowania nawet najbardziej wymagającym. Dodatkowo korpusy zostały obklejone obrzeżami ABS. Meble sprawdzą się w pokojach dziennych, salonach czy też jadalniach.

Wymiary:

- szer. 150 / wys.85 / gł.40 cm

Wykonanie:

- Płyta laminowana z obrzeżami ABS

- Fronty z płyty MDF matowe

- Listwa z płyty MDF

- Posiada cztery pojemne, wysuwane szuflady oraz dwie duże szafki z uchylnym frontem

Dostępne wersje kolorystyczne:

PRZYKŁADOWA ARANŻACJA ZESTAWU:

CAŁE ZESTAWY ORAZ WSZYSTKIE POJEDYNCZE ELEMENTY SYSTEMU DOSTĘPNE SĄ NA NASZYCH POZOSTAŁYCH AUKCJACH!

Przed zakupem prosimy o ewentualny kontakt w celu uzyskania informacji o dostępności kolorów 

Po dokonaniu zakupu prosimy o podanie wybranej kolorystyki mebli.

Informacje ogólne:

 • Mebel w paczkach przeznaczony do samodzielnego montażu,
 • Producent zastrzega sobie prawo do wykonywania zmian konstrukcyjnych w ofertach mebli, nie zmieniając ogólnego charakteru,
 • Podane wymiary mogą ulec nieznacznej zmianie. Wszystkie podane wymiary są wymiarami zewnętrznymi i podane są w centymetrach,
 • Elementy dekoracyjne użyte w celu prezentacji produktu nie stanowią jego integralnej części,
 • Kolory na wizualizacji mogą różnić się od rzeczywistości. Jest to związane z osobistymi ustawieniami Państwa monitorów, 
 • Kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do mieszkania. Ze względu na wagę i gabaryty większości mebli należy zorganizować odpowiedni odbiór przesyłki. Tylko po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub e-mailowym kierowca może pomóc wnieść meble. O planowanej dostawie informujemy na 1-2 dni przed  dostawą podając orientacyjną  godzinę dostawy. Dzień oraz godzina dostawy ustalana jest przez sprzedawcę i nie ma możliwości jej zmiany,
 • Czas wysyłki od 2 do 21 roboczych w zależności od stanu magazynowego.

JEŻELI SIĘ ZASTANAWIASZ, JEŚLI MASZ PYTANIA!? - NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS,

A ROZWIEJEMY WSZELKIE TWOJE WĄTPLIWOŚCI.

meble@onet.com.pl

tel. 666283885

tel. 668218936

tel. 533387454

NIE SZUKAJ DALEKO, WEJDŹ NA NASZE AUKCJE I WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE!

Dostawa i płatność
od 50,00 zł

Lokalizacja: Namysłów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22-23 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
21 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22-23 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
21 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Standardowo dostawa wynosi od 7 do 21 dni.

Punkty odbioru

Magazyn JUSTMEBLE
Bohaterów Warszawy 17B
46-100 Namysłów
woj. opolskie
email: sklep@justmeble.pl

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

JUST-MEBLE S.C
Orląt Lwowskich
46-100 Namysłów
Dodatkowe informacje

 

1. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność względem Kupującego za wady  fizyczne i prawne sprzedanego towaru na zasadach wskazanych w przepisach  kodeksu cywilnego, w szczególności w art. 556 oraz art. 5561 – 5563  k.c.

2. Jeżeli towar sprzedany za pośrednictwem Allegro  ma wady, Kupujący ma prawo złożyć reklamację u Sprzedawcy. Reklamacji  nie podlegają wady wynikające z nieprawidłowego użytkowania towaru przez  Kupującego.

3. Kupujący może złożyć reklamację: 

a)  wypełniając formularz reklamacyjny  - należy podać pełne dane dotyczące  wadliwego produktu (wypełnić wszystkie pola formularza) oraz dokładny adres dostawy wraz z numerem telefonu,

b) pocztą na adres korespondencyjny Sprzedawcy: Orląt Lwowskich 34, 46-100 Namysłów

4.  Reklamacja powinna zawierać: dane Kupującego (imię, nazwisko, adres  umożliwiający kontakt z Kupującym), wskazanie reklamowanego towaru i  datę jego odbioru oraz opis zgłaszanych zastrzeżeń. Jeżeli dane podane w  reklamacji są niewystarczające lub wymagają uzupełnienia Sprzedawca,  przed rozpoznaniem reklamacji, zwróci się do Kupującego o uzupełnienie  reklamacji we wskazanym zakresie. Załączenie do reklamacji kopii  paragonu lub faktury ułatwi jej rozpoznanie. Prosimy również o wysyłkę zdjęć reklamowanego towaru na adres mailowy : meble@onet.com.pl

5. Termin  rozpoznania reklamacji wynosi 14 dni od daty jej otrzymania przez  Sprzedawcę w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację jest wysyłana  pocztą na adres podany przez Kupującego, a w przypadku podania adresu  e-mail jako adresu do korespondencji, za pośrednictwem poczty e-mail.

6.  Jeżeli Kupujący będący konsumentem zażądał wymiany towaru na nowy lub  usunięcia wady towaru, albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny,  określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a Sprzedawca nie  ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że  żądanie to uznał za uzasadnione.

7. W przypadku gdy  towar kupiony za pośrednictwem Allegro ma wadę, Kupujący może skorzystać  z uprawnień przewidzianych w przepisach kodeksu cywilnego dotyczących  rękojmi za wady, zawartych w przepisach art. 556 – 576 kodeksu  cywilnego. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi za wadę fizyczną  towaru, jeżeli wada została stwierdzona w okresie dwóch lat od daty  wydania towaru Kupującemu.

8. W przypadku gdy  Sprzedawca uznał reklamację Kupującego, a towar ma zostać naprawiony lub  wymieniony na nowy, towar należy w miarę możliwości zapakować wraz z  pełnym wyposażeniem dodatkowym, który Kupujący otrzymał przy zakupie. Po  spakowaniu towaru należy powiadomić Sprzedawcę, aby mógł zamówić  kuriera w celu odebrania towaru od Kupującego.

9.  Roszczenie Kupującego o usunięcie wady lub wymianę rzeczy przedawnia się  z upływem roku, licząc od dnia stwierdzenia wady. Jeżeli Kupującym jest  konsument, bieg terminu przedawnienia nie może zakończyć się przed  upływem dwóch lat od daty wydania towaru Kupującemu.

10.  Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane pomyłkami  popełnionymi przez Kupującego przy składaniu zamówienia, a także za  nieuzasadnioną odmowę odbioru towaru. W takiej sytuacji koszty związane z  ponowną wysyłką towaru ponosi Kupujący.

11. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne  lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie  mogą być podstawą reklamacji. 

12. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za źle zrozumianą treść dotyczącą opisu przedmiotu. 

13. Sprzedawca  informuje, że Kupujący będący Konsumentem ma prawo zwrócić się do  Miejskiego (powiatowego) rzecznika praw konsumentów o pomoc w  załatwieniu reklamacji Kupującego.

14. Podczas odbioru  towaru prosimy o sprawdzenie czy przesyłka lub jej opakowanie nie  posiada widocznych uszkodzeń. W razie stwierdzenia jakichkolwiek  uszkodzeń prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego w obecności  kuriera. Ułatwi to w znaczny sposób późniejsze dochodzenie roszczeń  przez Sprzedawcę od firmy kurierskiej.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

JUST-MEBLE S.C
ORLĄT LWOWSKICH 34
46-100 NAMYSŁÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

  

1. Zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach   konsumenta (Dz. U. 2014 poz. 827) Kupujący będący konsumentem, który   zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w   terminie 14 dni odstąpić od niej bez podania przyczyny i bez ponoszenia   kosztów, za wyjątkiem bezpośrednich kosztów zwrotu rzeczy Sprzedawcy   wskazanych w ust. 9 niniejszego paragrafu oraz kosztów wskazanych w  ust.  7 niniejszego paragrafu.

2. Bieg terminu do  odstąpienia od  umowy rozpoczyna się od daty wydania towaru Kupującemu  lub wskazanej  przez niego osobie trzeciej, a w przypadku umowy, która  obejmuje wiele  towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w  częściach – od  objęcia w posiadanie przez Kupującego (lub wskazanej  przez niego osoby  trzeciej) ostatniego towaru, partii lub części.

3.  Do zachowania  prawa do odstąpienia od umowy wystarczy wysłać  oświadczenie o  odstąpieniu przed upływem terminu. Oświadczenie można  wysłać  Sprzedawcy:

- pocztą na adres korespondencyjny: Orląt Lwowskich 34, 46-100 Namysłów,

- mailowo na adres: meble@onet.com.pl

4.  Kupujący ma obowiązek zwrócić towar  Sprzedawcy nie później niż w ciągu  14 dni od dnia, w którym odstąpił od  umowy, chyba, że Sprzedawca  zaproponował, że sam odbierze towar. Do  zachowania terminu wystarczy  odesłanie towaru przed jego upływem.  Zwracany towar prosimy bezpiecznie  zapakować i na przesyłce w widocznym  miejscu napisać "ZWROT".

5.  W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu. 

6.   W terminie do10 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi  zapłaconą kwotę. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na   jaki ma zostać przelana zwracana kwota.  

7. Bezpośrednie koszty  zwrotu  towaru pokrywa Kupujący, który jest zobligowany do dostarczenia   zwracanego produktu do siedziby firmy. Sprzedający nie realizuje usługi   transportowej w przypadku zwrotu towaru. 

8.  Koszt dostawy oraz koszt zwrotu towaru nie podlega zwrotowi. 

9.   Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje   Konsumentowi w odniesieniu do umów wskazanych w art. 38 ustawy o  prawach  konsumenta, a w szczególności w odniesieniu do umów: 

a) w  której  przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana  według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego  zindywidualizowanych potrzeb,

b) w której przedmiotem  świadczenia  są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój  charakter, zostają  nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.

10.  Kupujący  odpowiada jedynie za zmniejszenie wartości towaru wynikające z   korzystania z niego w sposób inny niż było to koniecznie do  stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania towaru.

1.Klient zwraca towar do Sklepu w terminie 14 dni od złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

2. W ciągu 3 dni roboczych od otrzymania przesyłki, Sklep sprawdzi stan przekazanego produktu.

3. Koszt dostawy oraz koszt zwrotu towaru nie podlega zwrotowi. Zwrot  zapłaconej ceny za towar jest możliwy tylko wówczas, gdy towar nie był używany,  ani nie został w żaden sposób uszkodzony.

6. W terminie 14 dni od sprawdzenia towaru Sklep zwraca Klientowi  zapłaconą kwotę. Klient powinien wskazać numer rachunku bankowego, na  jaki ma zostać przelana zwracana kwota. 

O sprzedającym
juscab
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

303

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 666****** (pokaż)
 • 668****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 19:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

1.  Pod adresem firmy nie posiadamy ekspozycji mebli.

2.  Po otrzymaniu potwierdzenia w nietypowych zamówieniach zamawiający zobowiązany

jest wpłacić przedpłatę części wartości zamówienia na podane w e-mailu rachunek

bankowy Sprzedającego.

3.  Sprzedający zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowania w przypadkach uzasadniających wątpliwość, co do rzetelności i uczciwości takiego zamówienia.

4.  Wszystkie ceny towarów w Sklepie podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. W niektórych ofertach ceny nie zawierają kosztów dostawy.

5.  Wybarwienia na zdjęciach mogą odbiegać od stanu rzeczywistego.

6.  Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu w całości.


DOSTAWA

1.   Po złożeniu zamówienia kontaktujemy się wciągu 48h drogą mailową lub telefonicznie, w celu ustalenia warunków dostawy i formy płatności.

2.   Do każdego zamówienia mogą zostać doliczane są koszty dostawy zgodnie z ofertą.

3.   Termin dostawy ustala sprzedający.

4.   O dacie doręczenia zamówionego towaru informujemy nabywcę z 1-3 dniowym

wyprzedzeniem wysyłając informację na wskazany adres e-mail lub informujemy drogą telefoniczną.

5.   W przypadku nie odebrania mebli przez klienta w podanym przez nas terminie,

koszty transportu pokrywa kupujący.

6. W przypadku braku odbioru awizowanego towaru ponowna dostawa zostaje dokonana  po opłaceniu przez Klienta kosztów wynikających z dostawy.

7.  W razie nie opłacenia w/w kosztów w terminie 5 dni od wezwania Klienta e-mailem na adres z którego przyszło zamówienie transakcja zostaje anulowana, a klient obciążony kosztami dostawy i odbioru towaru. W takim przypadku termin realizacji dostawy jest liczony tak samo jak w przypadku zakupienia towaru.

8. Klient ma możliwość wytyczenia własnego terminu oraz godzinę dostawy - dopłata 1000 zł do kosztu transportu.

9. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany terminu dostawy, bez podania przyczyny lub z powodu braku mebli na magazynie.

10. Nabywca po zakupie mebli wg wybranej metody płatności  ma obowiązek dokonania wpłaty na konto bankowe całą kwotę lub zaliczkę w umówionej wysokości na nr konta bankowego - ING Bank Śląski 86 1050 1881 1000 0091 4516 8713

11.Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie lub w przypadku płatności przy odbiorze po weryfikacji kupującego.

12. Czas realizacji zamówienia w zależności od miejsca dostawy wynosi od 3 do 25 dni roboczych i liczy się od daty zakupu mebli lub otrzymania potwierdzenia przelewu.

13. Transport realizujemy tylko naszymi autami - pewność braku uszkodzeń w transporcie.

14. Zamówienie skierowane do realizacji nie może zostać anulowane przez Klienta.

15. Koszt transportu nie obejmuje wnoszenia mebli. Z uwagi na duże gabaryty mebli informujemy, że kierowca nie wnosi zakupionego towaru i prosimy o zapewnienie odbioru przesyłki od kierowcy. (Istnieje możliwość ustalenia opłaty za pomoc w wniesieniu mebli przez kierowcę.)

16. Dbając o dobro klienta staramy się grupować zamówienia z określonego regionu kraju tak aby minimalizować koszta transportu .

17.Koszt dowozu zakupionych mebli poza granicę Polski jest ustalany indywidualnie. Przed zakupem prosimy o kontakt w celu ustalenia kosztów transportu.

Numer oferty:6996424138
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry