KOMINIARKA pod kask motocyklowy rowerowy r S/M AG (6999650215)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
29,00 zł
z 8 sztuk
Dostawa
 • List polecony priorytetowy 6,90 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Pocztex Kurier48 9,99 zł
Zakupy od 399 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Opole, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • marka: Inny

opis

Na tej aukcji kupują Państwo :

Cieńką kominiarkę BALACLAVA I SILVER+ DRYLINE - jednootworową z siatkowaną wstawką w okolicy nosa.

Kominiarka została uszyta z wysokiej jakości materiału DRYline  o teksturze przypominającej plaster miodu.

 • ROZMIAR S/M ( pasuje na osoby o obwodzie głowy mieszczącym się w przedziale 55-58cm)
 • Kolor: czarny.
 • Lekka i cieńka.
 • Kompaktowa ( zmieści się w kieszeni).
 • Wykończona płaskimi szwami.
 • Materiał elastyczny, oddychający i przyjemny w dotyku. Zawiera domieszkę antybakteryjnych jonów srebra Silver+, które zapobiegają rozwojowi bakterii.
 • Nie ocieplana, można ją nosić pod kaskiem również latem stanowi świetną ochronę przed przepoceniem wnętrza kasku i sprawia że kask lepiej się trzyma.
 • Chroni szyję, głowę i kark przed warunkami atmosferycznymi.
 • Idealna pod kask dla rowerzystów, motocyklistów, narciarzy którzy poszukują lekkiej ochrony głowy.
 • ROZMIAR S/M ( pasuje na osoby o obwodzie głowy mieszczącym się w przedziale 55-58cm)

Aby dobrze dobrać rozmiar należy zmierzyć obwód głowy i porównać z tabelą rozmiarów . Na tej aukcji kupują Państwo ROZMIAR S/M.

Szczegółowy opis materiału DRYline z którego uszyta jest oferowana do sprzedaży na tej aukcji kominiarka

Kominiarka została wykończona płaskimi szwami co zwiększa komfort podczas jej noszenia.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 6,90 zł

Lokalizacja: Opole, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u kasjopeja_com_pl za co najmniej 399,00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
6,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2 dni robocze
Pocztex Kurier24
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
9,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
13,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3 dni robocze
Dodatkowe informacje

Na życzenie klienta wystawiamy rachunek zwykły. Nie jesteśmy płatnikami podatku Vat. Jeżeli kupujesz powyżej 3szt prosimy o wybranie sposobu dostawy Paczką pocztową - którą oferujemy w atrakcyjnej cenie.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

GH Kasjopeja Mirosława Ceglińska
Jankowskiego 13/2
45-269 Opole
Dodatkowe informacje

REKLAMACJE: Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-mail: www.kasjopeja@op.pl, lub w formie pisemnej na adres korespondencyjny Sprzedawcy Galeria Handlowa Kasjopeja Mirosława Ceglińska ul.Jankowskiego 13 lokal 2, 45-269 Opole. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Opolu.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

GH Kasjopeja Mirosława Ceglińska
Jankowskiego 13/2
45-269 Opole

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby odstąpić od umowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. WZÓR OŚWIADCZENIA o odstąpieniu od umowy NALEŻY wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy: [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Numer konta i dane odbiorcy do wykonania zwrotu płatności. Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Przesyłkę zawierającą zwracany towar NALEŻY ODESŁAĆ NA ADRES SPRZEDAJĄCEGO: Galeria Handlowa Kasjopeja Mirosława Ceglińska ul. Jankowskiego 13 lokal 2 45-269 Opole W przypadku ODSTĄPIENIA OD UMOWY koszt dostarczenia zwracanego towaru PONOSI KLIENT. ZWROT NALEŻNOŚCI: Sprzedawca dokonuje zwrotu należności w przypadku odstąpienia od umowy przez Klienta będącego Konsumentem w ciągu 14 (czternaście) dni. Sprzedawca dokonuje zwrotu należności na rachunek bankowy Klienta.  Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za brak zwrotu należności lub opóźnienie takiego zwrotu, jeżeli pomimo skierowania do Klienta na podany przez niego adres poczty elektronicznej wezwania, Klient nie przekaże Sprzedawcy wymaganych danych lub gdy odpowiedź na wezwanie będzie niekompletna i uniemożliwi skuteczne dokonanie zwrotu. Sprzedawca wolny jest od odpowiedzialności, także gdy zwrotu nie dokonano lub dokonano z opóźnieniem wskutek przekazania przez Klienta błędnych danych wymaganych do przelewu bankowego. Zwrot należności dokonany zostanie w takim przypadku, niezwłocznie po uzyskaniu ww. danych od Klienta.

O sprzedającym
kasjopeja_com_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1273

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 608304013
 • 608304013
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Galeria Handlowa Kasjopeja

Mirosława Ceglińska


Zakupy dokonane po godzinie 12:00  (opłacone lub płatne przy odbiorze-również przesyłki kurierskie)   nadawane są następnego dnia roboczego. Towar wysyłam po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie lub jeśli użytkownik zażyczy sobie wysyłkę za pobraniem – po otrzymaniu takiej informacji.  Przesyłki nadaję codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 12:00. 

Pozostałe informacje

1. Zakupy dokonane po godzinie 12:00  (opłacone lub płatne przy odbiorze-również przesyłki kurierskie)   nadawane są następnego dnia roboczego.  2. Towar wysyłam po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie lub jeśli użytkownik zażyczy sobie wysyłkę za pobraniem – po otrzymaniu takiej informacji.   3. Przesyłki nadaję codziennie od poniedziałku do piątku do godziny 12:00.