Kominek Elektryczny Wkład Plus 26 do zabudowy (6910991811)

5 dni do końca
cena kup teraz
1 659,00 zł
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • rodzaj wkładu: inny
 • waga (z opakowaniem): 13.60 [kg]
 • uszkodzony: nie
Kominki, Wkłady kominkowe, Piece kominkowe
Kontakt

Salon Kominki Norweskie

Galeria Arkada

60-650 Poznań

ul. Obornicka 229

tel.kom. 500 692 265

tel.stacj. 61 656 18 26

mail: salon@kominkinorwesk­ie.pl

Płatności

Płatne prze odbiorze

Przelew na konto:

Zakład Zduński Adam Rudny

Boduszewo 11

62-095 Murowana Goślina

NIP: 777-185-52-23

REG. 631144791

Bank Zachodni WBK

38 1090 1362 0000 0001 1916 9236

Wysyłka

Odbiór osobisty w sklepie

Przesyłka kurierska

Oferujemy Państwu nowoczesny elektryczny wkład kominkowy Spectrafire PLUS 26" firmy Classic Flame

do zabudowy lub jako kominek wolnostojący.

Opis produktu:

 • Wkład kominkowy 26" z efektem Spectrafire o bardzo realistycznym wyglądzie.
 • Energooszczędna technologia LED, pobór energii tylko 11,2 W
 • Płomień niezależny od funkcji grzania
 • Funkcja grzania z regulacją temperatury, moc grzewcza 1600-1900 W
 • Elektroniczny termostat (regulator temperatury)
 • Wielofunkcyjny pilot
 • Wyświetlacz funkcji LCD pokazujący wybraną funkcję
 • Elektroniczny timer (wyłącznik czasowy)
 • Szklany front kominka
 • Nie wymaga wentylacji i dostarczania paliwa
 • Wewnątrz wkładu elementy stylizowane na drewniane polana


Wymiary i waga:

 • wysokość:45 cm
 • szerokość: 68,5 cm
 • głębokość: 24 cm
 • waga: 13,6 kg

Wybór 5 unikalnych, w pełni konfigurowalnych opcji efektu płomienia:

 • Klasyczny płomień SpectraFire
 • Bursztyn z błękitnymi akcentami
 • Bursztyn z czerwonymi i błękitnymi akcentami
 • Bursztyn
 • Błękit
 • Automatyczna zmiana między efektami

(Efekt przedstawiony jest na załączonych zdjęciach)

Panel kontrolny

Kominki posiadają wyświetlacz LCD, który pokazuje wybraną funkcję a po 5 sekundach nieaktywności wygasza się. Jest on zintegrowany z pilotem i przyciskami obsługi na kominku.

Wyświetla następujące funkcje:
- 125 ustawień płomienia (5 efektów kolorystycznych, 5 ustawień jasności, 5 ustawień szybkości)
- ogrzewanie z kontrolą temperatury
- wyłącznik czasowy
- efekt dodatkowego podświetlenia paleniska (wkłady kominkowe 28" i 33")
Regulacja jasności Płomienia

5 ustawień jasności płomienia pozwala dobrać najlepszy efekt płomienia do otoczenia i atmosfery.
Regulacja Szybkości Płomienia
Szybkość Płomienia

Regulacja szybkości płomienia w 5-stopniowej skali.
Funkcja grzania z kontrolą temperatury

Dzięki płynnej kontroli temperatury w zakresie od 17°C do 27°C można dopasować temperaturę do swoich wymagań. Elektroniczny termostat pokazuje ustawioną temperaturę.
Wyłącznik czasowy

Zastosowanie wyłącznika czasowego umożliwia zaprogramować wyłączenie kominka w zakresie od 30 minut do 9 godzin. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie szczególnie wieczorami. Dzięki temu nie musimy martwić się, czy kominek będzie pracował w nocy, niepotrzebnie generując dodatkowe koszty.
Pilot zdalnego sterowania

Każdy kominek ClassicFlame posiada wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania, dzięki czemu komfortowo, bez wstawania z wygodnego fotela, można zarówno włączyć kominek jak i obsługiwać wszystkie jego funkcje.

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 38 1090 1362 0000 0001 1916 9236
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Zakład Zduński
Boduszewo 11
62-095 Murowana Goślina
NIP: 777-185-52-23
REGON: 631144791
SALONY KOMINKOWE W POZNANIU Galeria Arkada ul. Obornicka 229 60-650 Poznań tel 61 656 18 26 e-mail: salon@kominkinorweskie.pl ul. Polska 88 60-401 Poznań tel 61 878 04 11 e-mail: salon@kominek.poznan.pl

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Kominki Rudny
Polska 88
60-401 Poznań
 
1. Prawo konsumenta odstąpienia od umowy W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: salon@kominkinorweskie.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: Zakład Zduński Adam Rudny 60-401 Poznań ul. Polska 88 Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] 2. Koszt zwrotu rzeczy W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru.

reklamacje

1. Adres przyjmowania reklamacji Zakład Zduński Adam Rudny 60-401 Poznań ul. Polska 88 adres e-mail: salon@kominkinorweskie.pl 2. Opis procedury reklamacyjnej 1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem salon@kominkinorweskie.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 2.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 3.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 4.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

1. Brak możliwości odstąpienia od umowy Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; zawartej w drodze aukcji publicznej; o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 2. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad Sprzedający oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. 3. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w [miasto]. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce - Rozstrzyganie sporów konsumenckich. 4. Cechy świadczenia Sprzedający oferuje na platformie handlowej Allegro urządzenia grzewcze tj. wkłady kominkowe powietrzne, wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, piece kominkowe wolnostojące, bio kominki oraz kotły na paliwo stałe. 5. Możliwe sposoby kontaktu ze Sprzedającym Adres e-mail: salon@kominkinorweskie.pl Numer telefonu stacjonarnego: + 48 61 656 18 26 Numer telefonu komórkowego: +48 500 692 265