Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

KOŁYSKA HUŚTAWKA HYBRYDOWA LEŻACZEK BUJACZEK (6931004780)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
228,63 zł
z 3 sztuk

kolor/wzór:

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 10,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
 • lokalizacja: ŻYRARDÓW, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

Masz pytania ?

chętnie na wszystkie odpowiemy

Pon - Pt od 10:00 do 18:00

telefon

516 633 929

email

brexitaw@gmail.com

godziny otwarcia

Pon - Pt 10 - 18

adres

BREXIT

Ul. Lniarska 9

96-300 Żyrardów

Przedmioty wysyłamy do 48 h od momentu otrzymania wpłaty

Paczki wysyłamy

Paczka - 16,50 zł

Paczka pobraniowa - 22,00 zł

Paczkomaty - 8,60 zł

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta

76 1090 2590 0000 0001 3393 9139

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z Naszym regulaminem. Dokonanie zakupu na Naszej aukcji jest równoznaczne z akceptacją Naszego regulaminu.

Możliwość zwrotu lub wymiany towaru do 14 dni.

Kupując na wielu aukcjach za przesyłkę płacisz tylko raz!

Siedzenie Deluxe ze zdejmowanym zagłówkiem

Komfort siedzenia - 2 pozycje półleżące

Oryginalne melodie z regulacją głośności

Ruespeed Technology ™ utrzymuje 6 prędkości

Funkcje muzyczne koją dziecko

Odpinany pasek zabawka z 2 zabawkami.

Cechy przód-tył kołysanie i 6 prędkości huśtawki

5-punktowe pasy bezpieczeństwa.

Odpowiedni od urodzenia.

Nadaje się dla dzieci do 9 kg.

Zdejmowana pokrywa zmywalna.

Wymaga baterii 4xC

Rozmiar 58.42x57.15x72.39cm.

Składany do przechowywania.

.

Produkt NOWY

Uszkodzone opakowanie.

Szanowny kliencie,

dokładamy wszelkich starań aby opis zgadzał się z podanym produktem, a klient po zakończeniu transakcji był w pełni zadowolony - zarówno z zakupionego produktu, czasu wysyłki, jak również z zabezpieczenia produktu do wysyłki. KAŻDY DETAL JEST DLA NAS WAŻNY. Każdy produkt jest przez Nas sprawdzany, nie ukrywamy żadnych wad. Na Naszych aukcjach znajdziesz realne zdjęcia produktu.

W razie wątpliwości skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Do każdego zamówienia załączony jest paragon lub Faktura Vat 23%( na życzenie).

Wszystkie produkty wysyłane są bezpośrednio z Polski. DOSTĘPNE OD "RĘKI"

5425233

Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: ŻYRARDÓW, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

Brexit - Angielskie Wyprzedaże
Lniarska 9
96-300 Żyrardów
woj. mazowieckie
email: brexitaw@gmail.com
tel.: 516633929

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 15:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Udzielamy 12 miesięcznej gwarancji na Nasze produkty.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

BREXIT - Angielskie Wyprzedaże
Lniarska 9
96-300 Żyrardów
Dodatkowe informacje

 

1.  Sprzedający na podstawie art. 558§1 Kodeksu cywilnego całkowicie wyłącza odpowiedzialność wobec Klientów z tytułu wad fizycznych i prawnych (rękojmia).

2.  Sprzedający ponosi odpowiedzialność wobec Konsumenta na zasadach określonych w art. 556 Kodeksu cywilnego i kolejnych za wady (rękojmia).

3.  W przypadku umowy z Konsumentem jeżeli wada fizyczna została stwierdzona przed upływem roku od momentu wydania rzeczy, przyjmuje się, że istniała ona w chwili przejścia niebezpieczeństwa na Konsumenta.

4.  Konsument jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, może:

a.  złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny;

b.  złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy;

chyba że Sprzedający niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Konsumenta wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad albo wadę usunie. Jeżeli jednak rzecz była już wymieniona lub naprawiana   przez Sprzedającego albo Sprzedający nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady, nie przysługuje mu prawo do wymiany rzeczy lub usunięcia wady.

5.  Konsument, może zamiast zaproponowanego przez Sprzedającego usunięcia wady żądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo zamiast wymiany rzeczy żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Konsumenta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedającego, przy czym przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość rzeczy wolnej od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Konsumenta inny sposób zaspokojenia.

6.  Konsument nie może odstąpić od umowy, jeżeli wada jest nieistotna.

7.  Konsument jeżeli rzecz sprzedana ma wadę, może również:

a.  żądać wymiany rzeczy na wolną od wad;

b.  żądać usunięcia wady.

8.  Sprzedający jest obowiązany wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Konsumenta.

9.  Sprzedający może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Konsumenta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów.

10.  W przypadku, jeżeli rzecz wadliwa została zamontowana, Konsument może żądać od Sprzedającego demontażu i ponownego zamontowania po dokonaniu wymiany na wolną od wad lub usunięciu wady, jednak zobowiązany jest ponieść część związanych z tym kosztów przewyższających cenę rzeczy sprzedanej.

11.  Sprzedający obowiązany jest przyjąć od Konsumenta rzecz wadliwą w razie wymiany rzeczy na wolną od wad lub odstąpienia od umowy.

12.  Sprzedający w terminie czternastu dni ustosunkuje się do opartych o art. 5615 kodeksu cywilnego: oświadczenia o żądaniu obniżenia ceny, żądania wymiany rzeczy na wolną od wad, żądania usunięcia wady. Sprzedający w terminie trzydziestu dni (art. 7a prawa konsumenckiego) ustosunkuje się do każdego innego oświadczenia Konsumenta, którego nie dotyczy określony w kodeksie cywilnym termin czternastu dni.

W przeciwnym wypadku uważa się, że uznał za uzasadnione oświadczenie lub żądanie  Konsumenta.

13.  Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy Konsumentowi, a jeżeli przedmiotem sprzedaży jest rzecz używana przed upływem roku od momentu wydania rzeczy Konsumentowi.

14.  Roszczenie Konsumenta o usunięcie wady lub wymianę rzeczy sprzedanej na wolną od wad przedawnia się z upływem roku, licząc od dnia stwierdzenia wady jednak nie wcześniej niż przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy Konsumentowi, a jeżeli przedmiotem sprzedaży jest rzecz używana przed upływem roku od momentu wydania rzeczy Konsumentowi.

15.  W przypadku, kiedy określony przez Sprzedającego lub producenta termin przydatności rzeczy do użycia kończy się po upływie dwóch lat od momentu wydania rzeczy Konsumentowi, Sprzedający odpowiada z tytułu rękojmi za wady fizyczne tej rzeczy stwierdzone przed upływem tego terminu.

16.  W terminach określonych w §5 pkt 15-17 Konsument może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny z powodu wady fizycznej rzeczy sprzedanej, a jeżeli Konsument żądał wymiany rzeczy na wolną od wad lub usunięcia wady, bieg terminu do złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy albo obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany rzeczy lub usunięcia wady.

17.  W razie dochodzenia przed sądem albo sądem polubownym jednego z uprawnień z tytułu rękojmi termin do wykonania innych uprawnień, przysługujących Konsumentowi z tego tytułu, ulega zawieszeniu do czasu prawomocnego zakończenia postępowania. Odpowiednio stosuje się również do postępowania mediacyjnego, przy czym termin do wykonania innych uprawnień z tytułu rękojmi, przysługujących Konsumentowi, zaczyna biec od dnia odmowy przez sąd zatwierdzenia ugody zawartej przed mediatorem lub bezskutecznego zakończenia mediacji.

18.  Do wykonywania uprawnień z tytułu rękojmi za wady prawne rzeczy sprzedanej stosuje się §5 pkt 15-16, z tym że bieg terminu rozpoczyna się od dnia, w którym Konsument dowiedział się o istnieniu wady, a jeżeli Konsument dowiedział się o istnieniu wady dopiero na skutek powództwa osoby trzeciej – od dnia, w którym orzeczenie wydane w sporze z osobą trzecią stało się prawomocne.

19.  Upływ żadnego terminu do stwierdzenia wady nie wyłącza wykonania uprawnień z tytułu rękojmi, jeżeli Sprzedający wadę podstępnie zataił.

20. Sprzedający o ile jest zobowiązany do świadczenia lub świadczenia finansowego na rzecz Konsumenta wykona je bez zbędnej zwłoki, nie później niż terminie przewidzianym w prawie.

21. Reklamacji nie podlegają produktu uszkodzone przez Kupującego. 

22. Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na produkty.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

BREXIT - Angielskie wyprzedaże
Lniarska 9
96-300 Żyrardów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY. 


 

1.  Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego.

2.  Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

3.  Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć na formularzu, w formie zgodnej z Prawem konsumenckim.

4.  Sprzedający niezwłocznie potwierdzi Konsumentowi na e-mail (podany przy zawieraniu umowy i inny jeżeli został podany w złożonym oświadczeniu) otrzymanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

5.  W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.

6.  Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.

7.  Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt.

8.  Konsument nie ponosi kosztów dostarczania treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli nie wyraził zgody na spełnienie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy lub nie został poinformowany o utracie przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy w chwili udzielania takiej zgody lub przedsiębiorca nie dostarczył potwierdzenia zgodnie z art. 15 ust. 1 i art. 21 ust. 1. Prawa konsumenckiego.

9.  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

10.  Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez Konsumenta zwróci Konsumentowi dokonane przez niego płatności prócz  kosztów dostarczenia Konsumentowi rzeczy.

11.  Sprzedający dokonuje zwrotu zapłaty przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób płatności, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

12.  Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem zapłaty otrzymanej od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.


O sprzedającym
brexit_aw
99,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

877

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

MARIUSZ PIÓRCZYK
MJM MARIUSZ PIÓRCZYK
Gen. Augusta Emila Fieldorfa-Nila 30/15
96-300 ŻYRARDÓW
REGON: 015445302
NIP: 838-160-59-38

Kontakt

 • 516****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

BREXIT - Angielskie Wyprzedaże  to sklep zajmujący się sprzedażą produktów sprowadzonych z rynku Wielkiej Brytanii.


§1 Definicje 

1.  Adres pocztowy - imię i nazwisko lub nazwa instytucji, położenie w miejscowości (w przypadku miejscowości podzielonej na ulice: ulica, numer budynku, numer mieszkania lub lokalu; w przypadku miejscowości niepodzielonej na ulice: nazwa miejscowości i numer nieruchomości), kod pocztowy oraz miejscowość. 

2.  Adres reklamacyjny: 

BREXIT – Angielskie Wyprzedaże  

ul. Lniarska 9 

96-300 Żyrardów 

3. Dostawa: Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem:  DPD bądź INPOST 

4. Dane kontaktowe:  

BREXIT – Angielskie Wyprzedaże  

ul. Lniarska 9  

96-300 Żyrardów  

e-mail: brexitaw@gmail.com  

telefon: 516 633 929 

5. Dowód zakupu – faktura, rachunek lub paragon wystawione zgodnie z Ustawą o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 roku z późniejszymi zmianami i innymi stosownymi przepisami prawa. 

6.  Karta produktu – pojedyncza podstrona sklepu zawierająca informacje o pojedynczym produkcie. 

7.  Klient – pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej a posiadająca zdolność do czynności prawnych, dokonująca u Sprzedającego zakupu związanego bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. 

8.  Kodeks cywilny – ustawa kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 roku z późniejszymi zmianami. 

9.  Kodeks dobrych praktyk – zbiór zasad postępowania, a w szczególności norm etycznych i zawodowych, o których mowa w art 2 pkt. 5 Ustawy o przeciwdziałaniu nieuczciwym praktykom rynkowym z dnia 23 sierpnia 2007 roku z późniejszymi zmianami. 

10.  Konsument – pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, dokonująca u Sprzedającego zakupu niezwiązanego bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. 

11.  Koszyk – lista produktów sporządzona z oferowanych w sklepie produktów na podstawie wyborów Kupującego. 

12.  Kupujący – zarówno Konsument, jak i Klient. 

13.  Miejsce wydania rzeczy – adres pocztowy lub punkt odbioru wskazane w zamówieniu przez Kupującego. 

14.  Moment wydania rzeczy – moment, w którym Kupujący lub wskazana przez niego do odbioru osoba trzecia obejmie rzecz w posiadanie.

15.  Platforma internetowa ODR – unijny serwis internetowy działający na podstawie  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 524/2013 z dnia 21 maja 2013 r. w sprawie internetowego systemu rozstrzygania sporów konsumenckich oraz zmiany rozporządzenia (WE) nr 2006/2004 i dyrektywy 2009/22/WE 

16.  Płatność – metoda dokonania zapłaty za przedmiot umowy i dostawę wymieniona pod adresem www.brexitaw.pl 

17.  Podmiot uprawniony – podmiot uprawniony do pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich w rozumieniu ustawy o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich z dnia 23 września 2016 roku z późniejszymi zmianami. 

18.  Prawo konsumenckie – ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku. 

19.  Produkt – minimalna i niepodzielna ilość rzeczy, która może być przedmiotem zamówienia, a która podana jest w sklepie Sprzedającego jako jednostka miary przy określeniu jego ceny (cena/jednostka). 

20.  Przedmiot umowy – produkty i dostawa będące przedmiotem umowy. 

21.  Przedmiot świadczenia – przedmiot umowy. 

22.  Punkt odbioru – miejsce wydania rzeczy nie będące adresem pocztowym, wymienione w zestawieniu udostępnionym przez Sprzedającego w sklepie. 

23.  Rejestr UOKiK ­– rejestr podmiotów uprawnionych prowadzony przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów na podstawie ustawy o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich z dnia 23 września 2016 roku z późniejszymi zmianami i dostępny pod adresem: https://uokik.gov.pl/rejestr_p... 

24.  Rzecz – rzecz ruchoma mogąca być lub będąca przedmiotem umowy. 

25.  Sklep – serwis internetowy dostępny pod adresem www.brexitaw.pl, za pośrednictwem, którego Kupujący może złożyć zamówienie. 

26.  Sprzedający: 

MJM MARIUSZ PIÓRCZYK   

ul. Augusta Emila Fieldorfa - Nila 30/15  

96-300 Żyrardów  

NIP: 838-160-59-38, 

REGON: 015445302,   

zarejestrowany i widoczny w ewidencji CEIDG pod adresem https://prod.ceidg.gov.pl/ceid... 

KONTO BANKOWE:  76 1090 2590 0000 0001 3393 9139  

27.  System – zespół współpracujących ze sobą urządzeń informatycznych i oprogramowania, zapewniający przetwarzanie i przechowywanie, a także wysyłanie i odbieranie danych poprzez sieci telekomunikacyjne za pomocą właściwego dla danego rodzaju sieci urządzenia końcowego, potocznie określany Internetem. 

28.  Termin realizacji – podana na karcie produktu liczba godzin lub dni roboczych. 

29.  Umowa – umowa zawierana poza lokalem przedsiębiorcy lub na odległość w rozumieniu Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku w przypadku Konsumentów i umowa sprzedaży w rozumieniu art. 535 Ustawy kodeks cywilny z dnia 23 kwietnia 1964 roku w przypadku Kupujących. 

30.  Wada – zarówno wada fizyczna, jak i wada prawna. 

31.  Wada fizyczna – niezgodność rzeczy sprzedanej z umową, a w szczególności jeśli rzecz: 

a.  nie ma ona właściwości, które rzecz tego rodzaju powinna mieć ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub przeznaczenia; 

b.  nie ma właściwości, o których istnieniu Sprzedający zapewnił Konsumenta, 

c.  nie nadaje się do celu, o którym Konsument poinformował Sprzedającego przy zawarciu umowy, a Sprzedający nie zgłosił zastrzeżenia co do takiego jej przeznaczenia; d.  została Konsumentowi wydana w stanie niezupełnym; 

e.  w razie nieprawidłowego jej zamontowania i uruchomienia, jeżeli czynności te zostały wykonane przez Sprzedającego lub osobę trzecią, za którą Sprzedający ponosi odpowiedzialność, albo przez Konsumenta, który postąpił według instrukcji otrzymanej od Sprzedającego; 

f.  nie ma ona właściwości, o której zapewniał producent lub jego przedstawiciel lub osoba, która wprowadza rzecz do obrotu w zakresie swojej działalności gospodarczej oraz osoba, która przez umieszczenie na rzeczy sprzedanej swojej nazwy, znaku towarowego lub innego oznaczenia odróżniającego przedstawia się jako producent, chyba że Sprzedający zapewnień tych nie znał ani, oceniając rozsądnie, nie mógł znać albo nie mogły one mieć wpływu na decyzję Konsumenta o zawarciu umowy, albo gdy ich treść została sprostowana przed zawarciem umowy. 

32.  Wada prawna – sytuacja, kiedy rzecz sprzedana stanowi własność osoby trzeciej albo jest obciążona prawem osoby trzeciej, a także jeżeli ograniczenie w korzystaniu lub rozporządzaniu rzeczą wynika z decyzji lub orzeczenia właściwego organu. 

33.  Zamówienie – oświadczenie woli Kupującego złożone za pośrednictwem sklepu określające jednoznacznie: rodzaj i ilość produktów; rodzaj dostawy; rodzaj płatności; miejsce wydania rzeczy, dane Kupującego a zmierzające bezpośrednio do zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym.

Pozostałe informacje

WARUNKI DOSTAWY: 1. Użytkownik dokonuje wyboru rodzaju dostawy zgodnie z opcjami zadeklarowanymi w aukcji: - przesyłka kurierska - poczta - odbiór osobisty 2. Koszt dostawy wliczony jest w końcową cenę zamówienia. Informację o cenach i taryfach dostaw podane są na stronie Sklepu. 3. Wysyłka zamówienia jest realizowana w czasie zgodnym z informacjami odnośnie dostawy znajdującymi się na poszczególnych aukcjach. W przypadku zamówienia bardzo dużej ilości produktów, Sklep ma obowiązek kontaktu indywidualnego z Klientem w celu ustalenia, czasu, sposobu i ceny dostawy. 4. W przypadku odbioru osobistego produktu klient powinien się skontaktować w celu ustalenia czy dana pozycja jest dostępna na magazynie w danym momencie. Możliwość wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej istnieje tylko w przypadku konkretnych aukcji, w których ta opcja jest przez nas zadeklarowana. W przypadku firm kurierskich dostawcę wybieramy adekwatnie do wagi i gabarytów przesyłki.
Wyświetlenia:316
Numer oferty:6931004780
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry