Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Kolumny STX Electrino 250 (5921705091)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
2 092,00 zł
z 46 par

kolor/wzór:

Kup na raty 0%
kup na raty
20 x 104,60 zł

tylko teraz Raty 0% od PayU

Dostawa
 • Przesyłka kurierska darmowa
 • Przesyłka kurierska pobraniowa darmowa
Zakupy od 500 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Józefów, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Marka:
  Inni producenci
 • Rodzaj:
  podłogowe
 • Moc znamionowa RMS (W):
  125
 • Kolor:
  biały 
 • Konstrukcja:
  trójdrożne, bass-reflex

Opis

STX Electrino 250 - Doskonale harmonijne, wyrównane i muzykalne brzmienie

Założeniem priorytetowym kolumn z serii Electrino jest uzyskanie jak najwyższej jakości brzmienia i bezkompromisowej jakości wykonania, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Kolumny z serii electrino wyróżniają się nowoczesną forma wzornictwa – membrany głośników w kolorze białym, pochylona obudowa,frezowane krawędzie, kolorystyka, maskownica mocowana magnetycznie sprawiają, że kolumny doskonale wpisują się w nowoczesny wystrój wnętrza.

Dane techniczne

System 3 drożny bass-reflex
Moc (Program Power AES) 250 W
Moc (Power Handling AES) 125 W
Nominalna impedancja 8 Ohm
Efektywność 90 dB (2,83 V / m)
Pasmo przenoszenia 37 Hz - 23 kHz (-3 dB)
Waga ~20 kg netto / 1 szt (waga bez opakowania)
Wymiary (WxSxG) 960 (z podstawą 1000mm) x 210 (z podstawą 300mm) x 300 (z podstawą 400mm)

Kolory

Kolor biały
Kolor dąb bielony
Kolor orzech jasny
Kolor orzech
Kolor wenge
Kolor czarny

Dlaczego u nas?

Jesteśmy wiodącym producentem glośników, kolumn HI-FI, zestawów kina domowego i kolumn profesjonalnych w polsce.

Działamy pod marką STX od 1990 roku.

Pełna kontrola nad jakościa projektową i wykonawczą

Żeby wyprodukować dobrą kolumnę głośnikową potrzeba synergii wielu elementów: Poczynając od dogłębnej wiedzy o akustyce, właściwościach poszczególnych materiałów i elementów składowych, wysokiej jakości półproduktów, dobrego projektu łączącego wszystko w zgraną całość, wreszcie – odpowiedniego systemu pomiarowego i kontroli jakości. Tego wszystkiego nie da się zapewnić, korzystając z kupowanych na zewnątrz części, dlatego w naszej firmie samodzielnie produkujemy podzespoły do budowy zestawów głośnikowych (głośniki, obudowy, zwrotnice).

Taka filozofia działania wymaga oczywiście początkowo dużych inwestycji w park technologiczny i umiejętności zespołu, ale z czasem zwraca się w postaci kolumn głośnikowych, oferujących poziom jakości dźwięku nieosiągalny w zbliżonej cenie dla konkurencji.

Po wielu latach działalności, inwestycji i rozwoju doszliśmy do punktu, w którym możemy zaoferować jakość dźwięku wyprzedzającą konkurencję w swojej klasie cenowej, co potwierdzają liczne entuzjastyczne opinie użytkowników, amatorów hifi i specjalistów branżowych.

NASZA PRZEWAGA OPIERA SIĘ NA SOLIDNYCH PODSTAWACH – SĄ TO:

zaawansowanie technologiczne
własna produkcja
Nie mamy nic wspólnego z "zaklinaniem rzeczywistości" i stwarzaniem opinii ekskluzywnego produktu przy pomocy wysokich cen i wyróżniającego wyglądu.
( Ponieważ jesteśmy też dostawcami podzespołów dla wielu producentów aspirujących do miana hi-end doskonale orientujemy się w wartości materiałowej i projektowej produktów mających pięciocyfrowe ceny )

Wierzymy, że ostatecznie to najlepszy stosunek jakości do ceny pozwoli nam osiągnąć trwałą przewagę na rynku kolumn głośnikowych i tym się nieustannie kierujemy w naszej działalności.

Technologie

Membrany

Stosujemy różne materiały membran zawsze dbając o to, aby w finalnych produktach uzyskać doskonałą spójność dźwięku i muzykalność całej konstrukcji.
Membrany wykonujemy m.in. z:
1) modyfikowanej, specjalnie domieszkowanej celulozy
2) aluminium o wysokim tłumieniu wewnętrznym
3) wielokrotnie impregnowanego poliwęglanu poddanemu specjalnej obróbce cieplnej
4) włókna węglowego
5) kompozytu kevlarowego
6) włókna szklanego poddanego wielokrotnej impregnacji

Głośniki

Układy magnetyczne zawierają miedziane pierścienie Faraday'a, które redukują szkodliwe zjawiska degradujące jakość dźwięku.
Panele głośników wysokotonowych wykonane są ze sztywnych materiałów (np. aluminium) co przekłada się na zmniejszenie drgań i rezonansów.
Same elementy głośników (okablowanie, magnesy, nabiegunniki, kosze) wykonane są również z najwyższej jakości materiałów.
Specjalnie zaprojektowane komory rezonansowe i otwory dekompresyjne dopełniają całości wysokiej jakości projektowej.

Obudowy

Obudowy wykonujemy na obrabiarkach numerycznych CNC, które umożliwiają wysoką precyzję wykonania poszczególnych elementów.
Wewnątrz obudów stosujemy wzmocnienia minimalizujące rezonanse własne i przegrody kątowe pełniące funkcję neutralizatorów fal stojących.
Wewnętrzne ścianki obudów są pokryte specjalnym materiałem tłumiącym.
Podstawki wyposażone w kolce w celu zniwelowania podatności na rezonanse własne.
Efektem jest jeszcze wyższa neutralność reprodukowanego dźwięku.

Zwrotnice

Zwrotnice głośnikowe zostały opracowane przy użyciu nowoczesnych, zaawansowanych programów i systemów projektowo-pomiarowy­ch (m.in. “CLIO” firmy AUDIOMATICA.)
Stawia­my na najwyższą jakość elementów użytych do budowy zwrotnic (kondensatory foliowe, cewki powietrzne, rezystory metalizowane bezindukcyjne)
Ponie­waż sami produkujemy głośniki do naszych konstrukcji wiele niekorzystnych zjawisk jesteśmy w stanie wyeliminować modyfikując sam głośnik zamiast niepotrzebnie komplikować filtry. Podejście takie przekłada się na dużo lepszy efekt końcowy przy jednoczesnym uproszczeniu całej konstrukcji.

Zapraszamy do odsłuchania muzyki przy pomocy kolumn głośnikowych STX !

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 04.06.2018 - 30.06.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Józefów, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u stxstxstx za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
darmowa
kolejna sztuka
darmowa
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

STX
Wiązowska 40
05-420 Józefów
woj. mazowieckie

 • wtorek - piątek 09:00 - 15:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

STX Sławomir Trzaskowski
ul. Wiązowska 40
05-420 Józefów
Dodatkowe informacje

Firma przyznaje 2 – letnią gwarancję dla osób fizycznych na sprawne funkcjonowanie produktu.Firma jako gwarant obowiązana jest do wydania rzeczy pozbawionej wad, jednakże w przypadku wystąpienia takowej obowiązana jest do wymiany wadliwej rzeczy na rzecz pozbawioną wad bądź na naprawie wadliwej rzeczy.Gwarancja na produkt nie wyłącza ani nie ogranicza uprawnień kupującego względem Firmy wynikających z przepisów o rękojmi za wady fizyczne i prawne.W celu rozpatrzenia reklamacji przez Firmę Klient powinien dostarczyć reklamowany produkt wraz z dowodem zakupu tego produktu do Firmy osobiście bądź przesyłką kurierską wraz ze szczegółowym opisem reklamacji.Nie jest konieczne wysłanie produktu w oryginalnym opakowaniu, jednakże wykorzystanie opakowania zastępczego powinno być odpowiednio zabezpieczone, aby podczas transportu nie doszło do uszkodzenia produktu.Firma w ciągu 14 dni ustosunkuje się do reklamacji Klienta i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania.W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta, Firma zobowiązuję się do naprawienia wady bądź do wymiany na produkt pozbawiony wad oraz Firma pokrywa koszt przesyłki zwrotnej.Koszt odesłania towaru ponosi kupujący. Uprawnienia z tytułu gwarancji upływają automatycznie: po upływie okresu gwarancji, w przypadku eksploatacji przedmiotu w sposób niezgodny z przeznaczeniem, po modyfikacji, zmianie fabrycznych materiałów przez inny podmiot niż STX.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

STX Sławomir Trzaskowski
Wiązowska 40
05-420 Józefów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
stxstxstx
98,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

94

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Sławomir Trzaskowski
STX SŁAWOMIR TRZASKOWSKI
ul. Wiązowska 40
05-420 Józefów
REGON: 011344337
NIP: 5321002689

Kontakt

 • 603 *** *** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

STX Soundstation to jeden z wiodących

producentów głośników,   kolumn profesjonalnych i zestawów kina

domowego w Polsce. Firma   działa na rynku od 1990 roku. W tym

czasie firma produkowała   głośniki dla wielu uznanych firm

zajmujących się produkcją kolumn   najwyższej klasy Hi-end oraz dla

firm zajmujących się   nagłośnieniem profesjonalnym/estradowym.

Mamy   największy udział na runku

Polskim w produkcji głośników oraz   zestawów głośnikowych.

Potwierdzeniem najwyższej jakości   oferowanych przez nas produktów

jest nagroda przyznana przez   niezależny miesięcznik High

Fidelity (www.highfidelity.pl)

Wyświetlenia:1780
Numer oferty:5921705091
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry