Kolumny Podłogowe Jamo Studio 160 Tanio!! (6922417620)

zakończona
40,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 40,00 zł
Zakupy od 3 000 zł wysyłka gratis
  • lokalizacja: Polska, Polska
  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • marka: Jamo
  • waga (z opakowaniem): 30.0 [kg]

Informacje o wysyłce

Tylko i wyłącznie Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym.
Nie wysyłam za pobraniem czyli z opcją płatności przy odbiorze.

Przesyłka kurierska ubezpieczona.

Regulamin aukcji

Cały regulamin na stronie O MNIE

proszę o zapoznanie się przed zakupem.

Proszę o rozważną zakupy, nie anuluję klikniętych na kup teraz aukcji.

Płatność za aukcję

Przelew na konto bankowe.

Dane do wpłaty wyślę kupującemu po zakończeniu aukcji.
Na wpłatę czekam 7 dni.

Kontakt ze mną

Mailowy poprzez formularz Allegro Zadaj Pytanie Sprzedającemu.

Mam do sprzedania:

Zestaw stereo kolumny podłogowe Jamo Studio 160.

Kolumny są w dobrym stanie wizualnym, normalne ślady użytkowania jak na swoje lata. Technicznie nie grają. Do renowacji. Bardzo długo leżały nie używane może komuś się przydadzą bardziej.

W komplecie dodaję maskownice w średnim stanie .Przedmiot używany,bez gwarancji i zwrotów.

Wysyłka kurierska ubezpieczona na 1000zł.Dwie paczki!!

Specyfikac­ja produktu:

Wymiary:

wysokość- 80cm

szerokość- 20cm

głębokość- 25cm


Zdjęcia:

UWAGA - nie interesują mnie żadne propozycje cenowe od ręki itp, wymiany zamiany - maile takie traktuje jako SPAM i zgłaszam do Allegro!!

Nie odwołuję ofert - nie chcesz kupić, nie masz zamiaru wpłacić - nie klikaj. Za brak wpłaty i bezzasadne odstąpienie od transakcji wystawiam negatyw.

Zapraszam do kupna
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u Sandman1802 za co najmniej 3 000 zł.
metody płatności
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 40,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
użytkownik
cena
G...6
40,00 zł poniedziałek 14 sierpnia, 22:50:03
G...1
39,00 zł poniedziałek 14 sierpnia, 18:51:52

reklamacje

UWAGA jako osoba prywatna nie uznaję zwrotu towaru bez podania przyczyny – podstawa prawna w regulaminie Allegro!!!!Gwarancja udzielana jest zgodnie z prawem RĘKOJMI prawa polskiego obowiązującej na wszystkie zakupy na Allegro. Gwarancja obowiązuje wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Warunkiem przyjęcia reklamacji jest dostarczenie reklamowanego sprzętu w stanie kompletnym ze sporządzonym przez Nabywcę dokładnym opisem usterki po wcześniejszym uzgodnieniu mailowym na adres podany przez Sprzedawcę. Do realizacji reklamacji niezbędne jest również podanie podstawowych danych identyfikujących Nabywcę, jego dokładnego adresu, numeru telefonu kontaktowego, adresu email. Reklamujący zobowiązany jest dostarczyć sprzęt w oryginalnym opakowaniu fabrycznym zabezpieczonym folią bąbelkową. W przypadku braku opakowania fabrycznego reklamowany sprzęt powinien być dostarczony do naprawy przez Nabywcę w sposób zapewniający bezpieczny transport. W przypadku niewłaściwego opakowania Nabywca ponosi odpowiedzialność z tytułu ryzyka uszkodzeń, które mogły wyniknąć w transporcie. Koszty związane z zapewnieniem właściwego, bezpiecznego opakowania ponosi Nabywca. Klient zobowiązany jest do dostarczenia na swój koszt pocztą, Inpostem lub firmą kurierską. Reklamacje wysłane na koszt odbiorcy nie zostaną przyjęte. W przypadku wysyłki towaru, przesyłka musi być zarejestrowana, nie dopuszcza się wysyłek zwykłymi listami niepoleconymi. O wyniku reklamacji kupujący zostanie powiadomiony w czasie nie dłuższym niż 14 dni od momentu odbioru przesyłki. Gwarant podejmie działania, aby naprawa/wymiana została dokonana w terminie 14 dni od daty dostarczenia sprzętu. W uzasadnionych przypadkach termin ten może ulec wydłużeniu, przy czym Gwarant dołoży należytej staranności, aby wada została usunięta w możliwie najkrótszym czasie. W przypadku negatywnego rozpatrzenia reklamacji, sprzęt zostanie odesłany na koszt kupującego. Szczegółowe warunki gwarancji dostępne są na życzenie mailowo.

pozostałe informacje

KONTAKT ZE MNĄ TYLKO MAILOWY, CZĘSTO NIE ODBIERAM TELEFONÓW I NIE MAM MOŻLIWOŚCI ROZMOWY PRACUJĘ W NIENORMOWANYM CZASIE, DLATEGO PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY, NA KAŻDEGO MAILA ODPISUJĘ DO 24 GODZIN. PROWADZĘ SPRZEDAŻ INTERNETOWĄ A NIE TELEFONICZNĄ. WSZYSTKIE SPRAWY MOŻNA SZYBKO ZAŁATWIĆ MAILOWO. OTO REGULAMIN ZAKUPÓW NA MOICH AUKCJACH 1. Wszystkie maile proszę podpisywać swoim nickiem z allegro oraz pisać dokładnie o jaki przedmiot chodzi. Maile niepodpisane będą ignorowane. 2. Po zakończeniu zakupów proszę o wypełnienie formularza opcji dostawy przez kliknięcie opcji "płace". Na kontakt mailowy po zakupie czekam 3 dni, potem występuję do Allegro z przypomnieniem, jeśli nadal będzie brak kontaktu oraz wpłata nie będzie zrealizowana do 7 dni, transakcja zostaje anulowana oraz wystawiam NEGATYWNY komentarz kupującemu. Wszystkie dane do przelewu otrzyma kupujący mailowo. 3. Ze względów bezpieczeństwa KUPUJĄCYCH - zmiana adresu dostawy jest możliwa TYLKO i wyłącznie poprzez Formularz Opcji Dostawy ( zapobieganie podszywaniu obcych osób pod kupujących) 4. W przypadku zakupu kilku produktów wszystko wysyłam w jednej przesyłce. Koszt przesyłki zostanie wyliczony na podstawie wagi po kontakcie mailowym 5. Przesyłki wysyłam w ciągu 2 do 5 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym. Staram się przesyłki nadawać tak szybko jak mogę, ale jestem osobą pracującą w nienormowanym czasie pracy, dlatego zastrzegam termin max do 5 dni roboczych w wyjątkowych sytuacjach. Nie ma opcji wpłaty przy odbiorze- tzw, pobrania. O wysyłce zawsze informuję mailowo w dniu jej nadania. Kupujący wybierający przesyłki kurierskie dostają dane do monitorowania paczki. 6. Wszystkie przesyłki wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej, paczkomatu InPost lub kuriera 7. Jeśli przesyłka jest pilna lub musi do Pani(a) trafić do określonego dnia prosimy o uwzględnienie tego w formularzu lub poinformowanie o tym w mailu. 8. Proszę o dokonanie przelewu za aukcje ściśle wg instrukcji podanej mailowo po dokonaniu zakupu. Paczkę nadam po zaksięgowaniu wpłaty o czym niezwłocznie poinformuję mailowo. 9. Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością ( powyżej 6-ciu miesięcy) i nie podlegają: zwrotowi po dokonaniu transakcji. Dotyczy rzeczy używanych jak i nowych ( nietrafione prezenty, rzeczy kupione pod chwilą impulsu) . Nie wystawiam paragonów ani faktur, nie prowadzę działalności i nie osiągam dochodu poprzez okazjonalną. Dziękuję i pozdrawiam.