Kolumny Canto Grand Signature Studio 16 Hertz (6912247792)

zakończona
5 500,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

  • stan: używany
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • marka: Inni producenci

Witam.

Do sprzedania mam rewelacyjne kolumny podstawkowe Polskiej manufaktury Studio 16 Hertz, model Canto Grand w najwyższej wersji SIGNATURE, czyli wysokotonowy głośnik Morel Elitte, komponenty zwrotnicy najwyższej klasy jak i kondensatory Audyn Plus, cewki powietrzne Intertechnika. Fornir Alpi, piękny Heban Makassar Ebony, ten firma wykonuje za dopłatą.

Kolumny mają zaledwie 6 miesięcy, stan idealny, karta gwarancyjna ważna jeszcze 1,5 roku, do posłuchania i obejrzenia Warszawa Ursynów. Kolumny posiadają maskownice na magnesy. Posiadam oczywiście oryginalny karton.

Brzmienie świeże, czyste, gładkie, klarowne. O podstawowym modelu można sporo znaleźć w sieci na forach audio, w wersji SIGNATURE otrzymujemy wiele więcej, miałem również podstawowy model i pierwsze co rzuca się w uszy to różnica w scenie, jest większa przestrzeń, rysowana jest bardziej na boki i w głąb, dużo więcej smaczków i detali, powietrza wokół instrumentów oraz większy wgląd w nagrania i realizm.

Dobrze dobrany tor z tymi kolumnami pokazuje pięknie otwartą górę, bogatą w smaki i dłuższe wybrzmienia blach, dzwoneczków i innych mikro-detali, to inna prezentacja niż w podstawowej wersji. Jest tego więcej, ale subtelnie, bez agresji. Canto Grandy zaskakują również swoją dynamiką i basem, zawstydziłyby nie jedne kolumny podłogowe, wiele osób nie było w stanie uwierzyć, że dźwięk ten wydobywają kolumny podstawkowe.

Tutaj opis podstawowych Canto Grand w połączeniu ze wzmacniaczem Cayin A-55tp,

http://stereoikoloro­wo.blogspot.com/2014­/09/zestaw-kolumny-s­tudio-16-hertz-canto­.html

-jak widać prowadzący blog stereoikolorowo również zdecydował się na Canto Grand i wzmacniacz, który posiadam na sprzedaż czyli Cayin cs-55a, oto jego wpis, cyt.”Na początku tego roku zamówiłem wreszcie Canto Grand w czereśniowym ,wykończeniu; w tym tygodniu dojechały. Na razie ustawiłem je (na standach Solid Tech) w dużym pokoju, gdzie powoli wygrzewają się (bo przyjechały fabrycznie nowe). Potem ustawię je w gabinecie razem ze wspomnianym wzmacniaczem Cayin CS-55 A ... i już nic nie będzie takie same jak do tej pory!”

http://stereoikoloro­wo.blogspot.com/2017­/01/monitory-studio-­16-hertz-canto-grand­-w.html

Być może o czymś zapomniałem, dlatego w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt przez allegro lub mailowo. Osobom zainteresowanym oczywiście podam numer telefonu, ale w mailu, ponieważ ostatnio wykorzystywany był przez nieuczciwe osoby do innych celów łamiących prawo i musiałem go usunąć z aukcji. Nie jest to dziś niestety bezpieczne, dlatego proszę najpierw o kontakt mailowy. krenioster@gmail.com

Zapraszam do zakupu.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje