KOŁPAKI ORYGINALNE RENAULT 16'' 8200447463 (6931008895)

zakończona
50,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
 • lokalizacja: PRZEMKÓW, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • średnica felgi: 16"
 • marka: Renault
 • kolor: srebrny
 • typ samochodu: samochody osobowe
 • waga (z opakowaniem): 2 [kg]
 • liczba sztuk: 1 szt.
 • rodzaj: oryginalne

opis

E-mail: SPID-GUM@wp.pl Telefon:+48 600 475 819


SPID-GUM

Pn-Pt 09-18

So 9-15


Tel: +48 600 475 819

E-mail: SPID-GUM@wp.plBardzo proszę o płatności na konto Payu

lub na konto BZWBK:

95 1090 2112 0000 0001 2994 0508
Paczka kurierska 19pln do 30kg

Paczka kurierska Pobraniowa 23pln do 30 kg

Witam serdecznie u SPID-GUM

Posiadam bardzo duży wybór felg aluminiowych i opon w bardzo atrakcyjnych cenach .

Przedmiotem aukcji są kołpaki jak w opisie aukcji.

KLIKAJĄC KUP TERAZ KUPUJESZ 1 SZT.

STAN JAK NA FOTO

PORYSOWANY JAK NA ZDJĘCIU

Życzę udanych zakupów .

Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: PRZEMKÓW, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
8
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
8
czas realizacji
2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 

W przypadku stwierdzenia niesprawności części należy odesłać towar  niezwłocznie (max. do 14 dni od daty zgłoszenia reklamacji) bez  pobrania, dołączyć formularz reklamacji oraz dowód zakupu.

Należy  odesłać towar kompletny, w stanie niepogorszonym, zabezpieczając  odpowiednio, aby nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu, bez  pobrania, z wymaganymi dokumentami.

 Jeżeli podane w reklamacji  dane lub informacje wymagają uzupełnienia,  przed rozpatrzeniem  reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego  reklamację o jej  uzupełnienie we wskazanym zakresie.  

Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej  otrzymania w prawidłowej postaci.   

Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego  adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 

Zawartość  przesyłki należy sprawdzić w obecności kuriera. W przypadku  stwierdzenia uszkodzenia, które mogło powstać w czasie transpotu, należy  sporządzić protokół szkody. Bez tego dokumentu reklamacje nie będą  rozpatrywane.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

PHU SPID-GUM PAWEŁ HUMENIUK
PIOTROWICE 45
59-170 PRZEMKÓW
Dodatkowe informacje

 

 Zgodnie z art. 557 § 1 k.c. sprzedawca jest zwolniony z  odpowiedzialność  z tytułu rękojmi, jeżeli kupujący wiedział o wadzie w  chwili zawarcia  umowy. 

 W przypadku, gdy wadliwość rzeczy wiąże  się z jej nadmierną, czy  nieprawidłową eksploatacją, sprzedawca nie  odpowiada z tytułu rękojmi  tylko, jeżeli kupujący w chwili zawarcia  umowy wiedział o stopniu zużycia rzeczy. 

 Artykuł. 7 ustawy o  szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o  zmianie Kodeksu  cywilnego stanowi, iż sprzedawca nie odpowiada za  niezgodność towaru  konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący o tej  niezgodności wiedział, lub  oceniając rozsądnie powinien był wiedzieć. Odpowiedzialność  przedsiębiorców za towary używane zależy więc od stopnia zużycia towaru i  wiedzy o tym kupującego. 

W przypadku, gdy zakupiony towar  obciążony jest wadami uzasadniającymi  odpowiedzialność sprzedawcy,  kupujący, w celu doprowadzania do stanu  zgodnego z umową, nie może  żądać wymiany towaru na nowy, a jedynie jego naprawy. 

Kupujący  traci uprawnienia przewidziane w art. 8, jeżeli przed upływem dwóch  miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową nie  zawiadomi o tym sprzedawcy.

[źródło: http://prawo.money.pl]

Towar  reklamowany należy odesłać na adres siedziby firmy, bez pobrania.  Należy zabezpieczyć odpowiednio towar, aby nie uległ uszkodzeniu podczas  transportu. Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu, który pozwoli  zidentyfikować transakcję (może to  być paragon, faktura, dowód zapłaty,  potwierdzenie przelewu) .

Bez dowodu zakupu reklamacje nie będą uwzględnione.

 Należy dołączyć formularz reklamacyjny, w którym podane będą: (do pobrania w zakładce "Gwarancja")


 •  dane osoby, która reklamuje towar (imię , nazwisko, adres, nick allegro)
 • nazwę towaru reklamowanego
 • datę zakupu
 • opis usterki
 • roszczenie reklamującego

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

PHU SPID-GUM PAWEŁ HUMENIUK
PIOTROWICE 45
59-170 PRZEMKÓW

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Klient zawierając „umowę na odległość” może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od zawarcia umowy. Oświadczenie można przesłać drogą mailową na adres: SPID-GUM@wp.pl lub w formie pisemnej na adres sprzedawcy.
 Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Towar powinien wrócić w takim stanie, w jakim został zakupiony (kompletny w niepogorszonym stanie) wraz z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość paragonem lub fakturą lub innym dowodem zakupu i gwarancją (jeżeli taka jest). (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) 
W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru.
Nie przyjmujemy paczek pobraniowych, prosimy o zwrot z numerem konta na który należy zwrócić daną kwote.

O sprzedającym
SPID-GUM
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

827

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 600 475 819
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 15:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

PHU SPID-GUM

PAWEŁ HUMENIUK

PIOTROWICE 45

59-170 PRZEMKÓW

NIP 6922193973

REGON 360623558

SPID-GUM@wp.pl

Oferowany przez nas towar jest używany. Osoba kupująca musi mieć świadomość, że przedmioty, które sprzedajemy noszą ślady użytkowania. Jeśli towar nie spełnia oczekiwań klienta, istnieje możliwość jego zwrotu w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki . Odbieramy paczki wyłącznie bez pobrania. Koszt wysyłki pokrywa kupujący. Przed zakupem radzimy upewnić się, czy dana część będzie pasowała do konkretnego modelu samochodu. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń dotyczących jakości towaru, czy wysyłki oraz wszelkich pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Pozostałe informacje

1. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostarczaniu przesyłek powstałe z winy przewoźnika. 2. Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności finansowej za niedostarczenie przesyłki z powodu błędnie podanego adresu. W takim przypadku Kupujący zobowiązany jest do ponownego uiszczenia opłaty za przesyłkę. W przypadku odmowy, umowę uważa się za nieważną (jeżeli Kupujący dokonał  przedpłaty na konto firmy, pieniądze są zwracane na podane przez niego konto, jednak pomniejszone o koszty związane z przesyłką i zwrotem towaru) 3. Oferty sprzedaży ważne tylko na terenie Polski. 4. Złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień niniejszego regulaminu oraz regulaminu serwisu Allegro.pl. 5. Zastrzegamy sobie prawo do dokonywania zmian w treści niniejszego regulaminu. 6. Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia, a także w celu obsługi ewentualnych reklamacji oraz w celu ułatwienia ewentualnych przyszłych zakupów. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. 7. Zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klientowi przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. 8.W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz Ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego.