KOŁOWROTEK RYOBI TT POWER FD 8000 (6999919761)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
370,00 zł
z 10 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
Zakupy od 450 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Rybnik, Polska
 • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

Sklep RYBOMANIA

tel.793 295 645

rybomania201@interia­.pl

Wpłata na konto ING

nr. 81 1050 1344 1000 0091 3337 3432

W tylule przelewu proszę wpisać nazwę użytkownika oraz numer aukcji

W przypadku wybrania formy płatności przelewem towar wysyłamy w ciągu 24h (poza weekendami, po otrzymaniu wpłaty na konto) kurierem oraz poczta polską.

Istnieje również możliwość wysyłki kurierem za pobraniem towar wysyłany jest w ciągu 24h.

Przy zakupie więcej niz jednego towaru z naszych aukcji za wysyłkę płacisz tylko raz. Jeżeli koszty wysyłek są różne to liczony jest ten wyższy z uwagi na wagę i gabaryt produktu ( koszt przesyłki mozna również uzgodnić telefonicznie).

KOŁOWROTEK RYOBI TT POWER FD 8000 NEW 2015

RYOBI - Japanese techonology. Marka znana chyba każdemu wędkarzowi na świecie. Swą renomę kołowrotki te zawdzięczają doskonałym materiałom, japońskim automatom CNC odpowiedzialnym za powtarzalność każdego detalu, zegarmistrzowskiej precyzji monterów oraz bezkompromisowej kontroli jakości. Każdy z kołowrotków zabezpieczony jest przed niszczącym działaniem kurzu i wilgoci trwałymi i elastycznymi uszczelniaczami. Precyzyjne, wielotarczowe sprzęgło hamulca idealnie równo oddaje linkę zarówno przy luźno dokręconym sprzęgle jak i podczas siłowego holu gdy tarcze poddawane są dużym obciążeniom. Szeroka gama modeli oraz wielkości pozwoli dobrać każdemu wędkarzowi kołowrotek dopasowany do jego oczekiwań. Możesz kupić kopię...ale oryginalne Ryobi jest tylko jedno.

TT POWER

Niezawodny kołowrotek do łowienia w ciężkich warunkach, wliczając w to połów na morzu. Korpus wykonano w całości z aluminium, zaś elementy przekładni ze stali nierdzewnej, mosiądzu i aluminium. AP Power to model wykonany z największą dbałością o szczegóły – przykładem niech będzie aluminiowa korbka CNC z uchwytem pokrytym Hypalonem, czy też podwójnie anodyzowany korpus, bardzo odporny na zadrapania i utlenianie. Doskonale spisze się przy łowieniu z kutra, z plaży, czy podczas łowienia w innych, ciężkich warunkach.

CHARAKTERYSTYKA:

 • Łożyska: 6 łożysk kulkowych + 1 oporowe
 • Przełożenie: 5,0:1
 • Waga: 595g
 • Pojemność szpuli: 0,40mm/230m
 • Wielotarczowy przedni hamulec
 • Szpula aluminiowa
 • Rotor z aluminium
 • System blokady obrotów wstecznych
 • Precyzyjny system nawoju żyłki
 • Komputerowo wyważony rotor

GWARANCJA 5 LAT


INNE KOŁOWROTKI Z PRZEDNIM HAMULCEM NA NASZYCH AUKCJACH


ZOBACZ WSZYSTKIE AUKCJE SKLEPU RYBOMANIA24


ZAPRASZAMY NA NASZE AUKCJE!!!


Gwarantujemy iż towar nabyty w naszym sklepie jest nowy i pochodzi prosto od producenta. Zapewniamy szybką i rzetelną dostawę.

Serdecznie zapraszamy do zakupów

rybomania201@interia­.pl

Tel: 793295645

Dostawa i płatność
od 14,00 zł

Lokalizacja: Rybnik, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Sklep_RYBOMANIA za co najmniej 450.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
60 miesięcy

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

60 miesięcy
Dodatkowe informacje

GWARANCJA PRODUCENTA 5LAT

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

RYBOMANIA
RUDZKA 224/1
44-200 RYBNIK
Dodatkowe informacje


1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem rybomania201@interia.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać następujące informacje od kupującego:

   

Imię: .....   

Nazwisko: .....  

Adres: .....   

Telefon: .....   

Datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji .....   

Przedmiot reklamacji, ze wskazaniem uszkodzenia ...  

Wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację ..... 

Paragon ….  2. Jeżeli  podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed  rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego  reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.


3. Sprzedający  rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w  prawidłowej postaci. Czas reklamacji może się wydłużyć na co Sprzedajacy nie ma wpływu gdy opóźnienie dotyczy serwisu producenta.  Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany  przez Kupującego adres e-mail lub kontaktujemy się z Państwem telefonicznieWszelkie roszczenia co do braków lub uszkodzeń rzeczy znajdujących się w paczkach nie będą rozpatrywane jeśli adresat (kupujący) nie sprawdzi  zawartości przesyłki w obecności kuriera w trakcie doręczenia. Roszczenia bądz reklamacje nie bedą rozpatrywane jeśli kupjący nie sporządzi razem z dostawcą tzw. "Protokołu szkody" w trakcie odbioru przesyłki jesli zauważy zniszczenie opakowania lub zawartości przesyłki. Kupujący zaraz po sprząądzeniu dokumentów szkody z kurierem proszony jest o kontakt z naszym sklepem w celu omówienia dlszego postepowania ws. szkody. 


Reklamacje i zwroty towarów są rozpatrywane tylko i wyłącznie z dowodem zakupu lub kartą gwarancyjną oraz oryginalnym opakowaniem produktu. Koszt przesyłki reklamacyjnej pozostaje po stronie kupującego jeśli od zakupu minęło więcej niż 14dni. Po upływie 14 dni od daty otrzymania towaru objętego gwarancją wszelkie koszta przesyłek pokrywa kupujący.


W przypadku reklamacji towaru należy dołączyć do przesyłki paragon, opis uszkodzenia, adres zwrotny do odesłania przesyłki po naprawie wraz z numerem kontaktowym. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Adam Kuwaczka
Rudzka 224//1
44-200 Rybnik

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Klient ma prawo zwrotu zamówionych towarów w terminie do 14 dni kalendarzowych w ramach odstąpienia od umowy, według ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Zwrócony towar zostanie przyjęty tylko wtedy, gdy nie będzie nosił jakichkolwiek śladów użytkowania, będzie komplety ( zawiera wszystkie elementy) oraz opakowanie produktu będzie nieuszkodzone i oryginalne. Zwracany towar należy zabezpieczyć przed uszkodzeniami  i odesłać na podany przez nas adres. ( adres dostępny w zakładce zwroty). Do przesyłki należy  bezwzględnie dołączyć formularz zwrotu ( do pobarnia na stronie), kartkę z opisem uszkodzenia lub powodem zwrotu / wymiany. Ponadto w razie zwrotu wymagane jest podanie numeru konta bankowego na jaki mamy dokonać przelewu oraz bezwzględnie dowód zakupu paragon/faktura. Zwroty pieniędzy wykonywane są do 14 dni, na wskazany numer konta. W razie przyspieszenia przelewu skontaktuj się z nami telefonicznie. Jesteśmy pewną i rzetelna firma o czym świadczą wystawiane przez kupujących komentarze.   


KOSZTY PRZESYŁEK! 


Zwroty pieniędzy wykonywane są do 14 dni. Każdy zwrot będzie wykonany  na podany numer konta. Jeżeli martwisz się o to, dlaczego zwrot nie  został wykonany, skontaktuj się z nami, najlepiej e-mailem. Nikogo nie  oszukujemy, pozytywne komentarze same o tym świadczą najlepiej.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY PRZEZ KONSUMENTA 


Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Nas na adres: RYBOMANIA Adam Kuwaczka  ul. Rudzka 224/1 44-200 Rybnik, lub  za pośrednictwem poczty elektronicznej: rybomania201@interia.pl o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze  jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą  elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z formularza pdf. Załącznego na stronie w zakładce zwroty.  Jeżeli skorzystają Państwo z  tej możliwości, prześlemy Państwu niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na wskazany adres e-mail. Aby  zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo  informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia  od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.   


 Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie  otrzymane od Państwa płatności, z  wyjątkiem kosztów wynikających z wybranego przez Państwa  sposobu dostarczenia towaru, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż  14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o  wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności  dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały  przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie  zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie  poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.
Proszę  odesłać lub przekazać nam rzecz na adres: RYBOMANIA Adam Kuwaczka ul. Rudzka 224/1 44-200 Rybnik, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od  dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej  umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem  terminu 14 dni.
Będą Państwo musieli ponieść tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.
Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z  korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


 WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY PRZEZ KONSUMENTA
 

 (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)
Adresat:  RYBOMANIA Adam Kuwaczka
Ul. Rudzka 224/1
44-200 Rybnik
rybomania201@interia.pl
 Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: ……………………………………………………………………………………………………………….
Zamówienie nr ………………………………….
Data zawarcia umowy:  …….……………………, data odbioru towaru: ……………………………
Imię i nazwisko konsumenta: …………………………………………………………………………………
Adres konsumenta: ……………………………………………………………………………………………..
Data: ………………………
Podpis konsumenta (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej):
…………………………..  

O sprzedającym
Sklep_RYBOMANIA
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

1916

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 793****** (pokaż)
 • 507****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 18:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy legalną, zarejestrowaną firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu i akcesoriów wędkarskich. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, przez co rozumiemy wszelkie potrzeby klientów. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta z nabytego w naszym sklepie towaru jak i jego szybkiej dostawy. Zakupy na naszych aukcjach są bezpieczne. Towary są fabrycznie nowe i nieużywane, objęte gwarancją. Każdy towar przed wysyłką jest sprawdzany Towar pakujemy w sposób zapewniający jak najlepszą jego ochronę podczas transportu.

Przy zakupie więcej niż jednego przedmiotu na naszych aukcjach towary

wysyłamy w jednej paczce, koszt przesyłki jest jeden. Koszt przesyłki podany  jest indywidualnie do każdej aukcji. Jeżeli koszty przesyłki są różne to liczony jest ten wyższy z uwagi na ciężar lub

gabaryty. Nie jesteśmy w żaden sposób odpowiedzialni za problemy z doręczeniem

zamówionych u nas produktów powstałych z winy firmy kurierskiej.

Pozostałe informacje

email: rybomania201@interia.pl
telefon: 793295645
telefon: 507071431
Numer oferty:6999919761
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry