KOLOROWY KWIETNIK, VINATGE DESIGN 50/60 (6483803663)

zakończona
579,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • typ mebla: stylowy (oryginalny)
Twój styl, twoje meble.Tylko przedmioty klimatyczne, niebanalne, niepowtarzalne, nietuzinkowe...

Zapraszamy do naszego małego świata designu, w którym piękno, wrażliwość i styl tworzą jedno, do świata w którym każdy najmniejszy szczegół został zaprojektowany z należytą pieczołowitością. To świat ponadczasowego, wyjątkowego wzornictwa przemysłowego...

Co u nas znajdziesz?
 • Bauhaus - przedmioty ponadczasowe
 • Loft - prosta, geometryczna forma
 • Modernizm - lata ‘70 XX wieku
 • Art Deco
  Jakość:
  Wykonanie:
 • Opis sprzedawanego przedmiotu:


  Witam, mamy do sprzedania

  Kolorowy kwietnik

  Design: 1960

  Stan - dokładnie jak na zdjęciach, bez uwag, normalne ślady użytkowania. Mebel stabilny.

  Dokładnie widać wszystko jak na zdjęciach.

  wymiary: wysokości 30/50/58/68 cm, 30x65 cm

  Wysyłka
  70 PLN
  Regulamin
  1. Nie odwołujemy ofert (prosimy więc poważnie się zastanowić przed złożeniem oferty).
  2. Osoby z 'zerowym' stanem komentarzy prosimy potwierdzać mailem gotowość zakupu.
  3. Nie odpowiadamy za to co dzieje się z przedmiotem od momentu przekazania przesyłki pracownikowi DHL.
  4. Zastrzegamy sobie czas wysyłki od daty zaksięgowania na koncie tj. ok. tydzień czasu.
  Zakaz kopiowania elementów aukcji. Wszelkie zanki towarowe użyte w projekcie są własnością ich właściecili i mają charakter wyłącznie informacyjny
  All rights reserved. 2011 Copyrights Interior Design
  Design by KARAMELLO.

  wysyłka gratis
  metody płatności
  płatność z góry
  maksymalnie w paczce
  Przesyłka kurierska 75,00 zł
  kolejna sztuka: 50,00 zł
  maksymalnie w paczce: 1
  zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
  Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

  Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
  dodatkowe informacje
  Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

  dane sprzedawcy

  prowadzimy działalność gospodarczą pod nazwą: Interior-Design, Julitta Spryszyńska-Gruber, 94-016 Łódź, ul Wileńska 41m37. Nip 7251848783, Regon 101157462.

  zwroty

  czas na zwrot: 14 dni

  adres do zwrotu:
  Interior design
  Lipowa 72
  90-630 łódź
   
  Kupujący zgodnie z kodeksem cywilnym ma prawo na zwrot towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru. Aby odstąpić od umowy kupujący złoży właściwe oświadczenie woli,wzór podano poniżej. Ewentualne zwroty towaru po wcześniejszym powiadomieniu nas w formie pisemnej proszę nadsyłać na adres 90-630, Łódź, ul. Lipowa 72. Pełny koszt transportu zwrotnego pokrywa kupujący. Sprzedający zwróci wszystkie środki, jakie uprzednio kupujący wpłacił bezpośrednio na konto bankowe, bądź przez płatność Payu-tu po podaniu przez kupującego danych do przelewu. Brak możliwości odstąpienia od umowy i co za tym idzie zwrot towaru nie przysługuje w przypadku, gdy towar nosi jakiekolwiek oznaki użytkowania przez kupującego, lub gdy jest on uszkodzony przez kupującego, lub gdy już upłynął termin 14-dniowy na złożenie oświadczenia. Przed wysyłką towaru, wykonujemy dodatkowe zdjęcia dokumentujące stan przedmiotu przed samą wysyłką, łącznie z istniejącymi już uszkodzeniami, czy śladami czasu, oraz dokumentację już zapakowanej w kartony przesyłki. Jeśli sam towar odesłany przez kupującego będzie nosił jakiekolwiek inne oznaki użycia przez kupującego, bądź uszkodzenia, nie przysługuje prawo do zwrotu towaru. Ponadto należyte zabezpieczenie przesyłki zwrotnej należy do kupującego i musi odpowiadać minimum standardu wykonanego uprzednio przez nas-folia bąbelkowa, stretche, wypełnienia, kartony. wzór oświadczenia dot. zwrotu towaru: [adres sprzedającego] Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] Kupujący ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Łodzi. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

  reklamacje

  Kupujący ewentualne reklamacje dotyczące zawartej Umowy złoży pod adresem internetowym: interior_design2@o2.pl, lub w formie pisemnej na adres 94-016 Łódź, ul Wileńska 41m37, W piśmie proszę o zawarcie nast. informacji: imię, nazwisko, adres, adres e-mail datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, jaki jest przedmiot reklamacji, oczekiwania kupującego, powód złożenia reklamacji. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia czy korekty, przed rozpatrzeniem reklamacji zwrócimy się do kupującego o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Odpowiemy na złożoną reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w pełnej formie. Odpowiedzi udzielimy mailem bądź pocztą.

  pozostałe informacje

  Kupujący składający ofertę automatycznie akceptuje warunki serwisu Allegro. Wpłata za zakupiony towar następuje w terminie maksymalnie 7 dni od daty wygrania aukcji. Kolejnego dnia rozpoczynamy procedurę powiadomienia serwisu Allegro. Na prośbę kupującego wystawiamy rachunki, nie jesteśmy płatnikem podatku Vat. Oświadczamy, że jeśli są przesłanki iż komentarz wystawiony na naszym koncie przez sprzedającego jest w naszej ocenie krzywdzący, to automatycznie rozpoczynamy spór przez serwis Allegro i dochodzimy swoich praw, by wszystko odbyło się zgodnie z prawdą. Jeśli kupujący nie respektuje oczywistych faktów wystawiamy negatyw. Składamy jednocześnie oświadczenie, że zobowiązujemy się dostarczyć rzecz do kupującego bez wad, z wyłączeniem wad i skaz, wskazanych w ofercie sprzedaży. Chętnie odpowiemy na jakiekolwiek pytania, które Państwu się nasuną, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h. Serdecznie pozdrawiamy.