kolorowe Taxi firana 150 firany taksówki Nowy Jork (6542490755)

zakończona
24,90 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
Zakupy powyżej 100 zł
  • lokalizacja: Skopanie
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • materiał: żakard
  • stan: nowy
  • kolor: biały, wielokolorowy

Witamy na aukcji internetowego salonu dekoracji okiennych alleFiranykontakt z nami e-mail: sklep@allefirany.pl tel: 534 603 475 (poniedziałek - piątek w godz. 8-16)Taxi firanka wysokość 150 cm

(1 sztuka = 1 element firanki o szerokości 150 cm)producent: Fabryka Firanek Wisan SA kod produktu: WN6623598New York Taxi w Twoim oknie. Żakardowa firana w kolorze białym z malowaną taksówką. Malowana żakardowa dekoracja z serii Świat w Podróży, idealna do ozdoby okna w pokoju Twojego synka. Metrażowa firanka z żółtymi taksówkami i nowojorskimi drapaczami chmur.

Szerokość firanki:
wielokrotność 150 cm – ucinamy według zamówienia

Wysokość firanki: 150 cm

Kolor firanki: biały z malowanymi, kolorowymi elementami zdobniczymi

Materiał: żakard


Firanka z nowojorskimi taksówkami z kolekcji WISAN NET line - linia dekoracji tekstylnych Fabryki Firanek Wisan SA, zaprojektowanych i przygotowanych wyłącznie do sprzedaży wysyłkowej. Żakardowych malowanych firan z tej kolekcji nie kupisz w żadnym sklepie stacjonarnym - kup online na aukcji naszego salonu internetowego alleFirany.

Praktyczne wskazówki:

Cena dotyczy 1 elementu firanki o szerokości 150 cm i wysokości 150 cm

Sam decydujesz, jaka szerokość
(wielokrotność 150 cm) firany pasuje do Twojego okna

Wystarczy zamówić pasującą do okna szerokość firany (wielokrotność 150 cm), obszyć boki i wszyć taśmę marszczącą - firanka będzie gotowa do powieszenia w oknie

Kupując 1 sztukę otrzymasz firankę o szerokości 150 cm (1,5 mb)

2 sztuki = szerokość 300 cm (3 mb)

3 sztuki = szerokość 450 cm (4,5 mb)

4 sztuki = szerokość 600 cm (6 mb) itdFirankę utniemy i wyślemy w jednym kawałku (łączna ilość zakupionych sztuk /
elementów o szerokości 150 cm). Jeżeli firankę mamy pociąć na krótsze odcinki, to prosimy o przesłanie takiej dyspozycji niezwłocznie po dokonaniu zakupu

Informacje dodatkowe:

Firanka zostanie ucięta na indywidualne zamówienie i nie podlega zwrotowidane naszej firmy VKR MARCIN JASIEWICZ Okrzei 63/3 87-800 Włocławek REGON: 910177518 NIP: 888-101-41-81

mBank nr konta: 37 1140 2004 0000 3102 4056 1297 (w tytule wpłaty prosimy wpisać swój nick z Allegro i numer aukcji)

e-mail: biuro@tisto.pl tel: 534 603 475

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u alleFirany za co najmniej 100 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • mBank 37114020040000310240561297
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 99
przybliżony czas realizacji: 3 dni
dodatkowe informacje
Zamówienia wysyłamy na terenie Polski przesyłkami kurierskimi. Bez względu na ilość wysyłanych produktów ponoszą Państwo jeden kosz wysyłki – zależy on wyłącznie od wybranej formy płatności:

promocja - DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od kwoty 100,00 zł – przelew na konto sklepu (mBank), płatności PayU

18,00 zł dla zamówień do kwoty 99,99 zł – przelew na konto sklepu (mBank), płatności PayU

20,00 zł płatność gotówką przy odbiorze przesyłki (pobranie) – bez względu na wartość zamówienia

.
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

Nasza firma wpisana jest do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Włocławek pod numerem ewidencyjnym 19512 -- Numer rachunku bankowego do wpłat należności za zamówienia: 37 1140 2004 0000 3102 4056 1297 (w tytule wpłaty prosimy wpisać swój nick z Allegro i numer aukcji) -- adres poczty elektronicznej: biuro@tisto.pl -- alleFirany salon dekoracji okien zaprasza do zakupu: firan gotowych i firanek na metry, zasłon, tkanin metrażowych, paneli firankowych, kompletów okiennych.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Fabryka Firanek WISAN SA DOM SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ
Włókniarzy 7
39-451 Skopanie
Polska
 
Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku O prawach konsumenta, Kupujący będący konsumentem ma prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Skorzystanie z tego prawa jest możliwe, jeśli w powyższym terminie złożysz pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Pisząc oświadczenie, możesz skorzystać z wzoru znajdującego się pod adresem: http://tisto.pl/upload/formularz_odstapienia_od_umowy_wzor.pdf Do zachowania terminu odstąpienia wystarcza wysłanie oświadczenia o odstąpieniu za pomocą poczty elektronicznej na adres: zwroty@tisto.pl lub w formie papierowej na adres naszej firmy. Zwracany produkt powinieneś odesłać bez zbędnej zwłoki (w terminie nie dłuższym niż 14 dni) bezpośrednio do producenta: Fabryka Firanek WISAN SA DOM SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ Włókniarzy 7 39-451 Skopanie do zwracanego towaru prosimy dołączyć informację: zwrot towaru zakupionego przez firmę VKR MARCIN JASIEWICZ, Włocławek. Koszt przesyłki zwrotnej ponosisz we własnym zakresie. Pamiętaj, że prawo do odstąpienia od umowy nie daje możliwości bezpłatnego używania produktu. Zgodnie z przepisami, jeśli zwracany produkt był użyty w większym zakresie niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, sprzedający ma prawo do obciążenia Kupującego kosztami umniejszenia jej wartości. W przypadku odstąpienia od umowy otrzymujesz zwrot wpłaconej tytułem zakupu kwoty (ceny produktów i kosztów wysyłki) z wyjątkiem wspomnianych wyżej kosztów przesyłki zwrotnej. Pieniądze zostaną odesłane tym samym sposobem, którym dokonałeś zapłaty, chyba że wyrazisz zgodę na inną formę. Nastąpi to niezwłocznie po otrzymaniu przez producenta zwróconego zakupu. Prawo do zwrotu nie przysługuje m.in. gdy przedmiotem sprzedaży są rzeczy nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji Kupującego lub służące zaspokojeniu jego indywidualnych potrzeb. Zwrotowi nie podlegają towary przygotowane na specjalne zamówienie Kupującego np.: - firany, zasłony, tkaniny sprzedawane ma metry bieżące i ucięte zgodnie z zamówieniem Kupującego - firany, zasłony, tkaniny obszyte zgodnie z zamówieniem Kupującego - firany, zasłony, tkaniny, do których została wszyta taśma marszcząca zgodnie z zamówieniem Kupującego - towary przygotowane na indywidualne zamówienie Kupującego (wykraczające poza standardową ofertę sprzedawcy). W razie wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami poprzez e-mail: sklep@allefirany.pl lub telefonicznie 534 603 475, celem ustalenia kolejnych kroków.

reklamacje

Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową, masz prawo złożyć reklamację. Wadliwy towar prosimy odesłać do producenta, aby umożliwić mu zbadanie zasadności reklamacji: Fabryka Firanek WISAN SA DOM SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ Włókniarzy 7 39-451 Skopanie Do reklamowanego towaru prosimy dołączyć pisemny opis reklamacji. Reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. imię, nazwisko, adres, telefon i adres e-mail Kupującego, 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. W razie wątpliwości lub pytań skontaktuj się z nami poprzez e-mail: sklep@allefirany.pl lub telefonicznie 534 603 475, celem ustalenia kolejnych kroków.

pozostałe informacje

Pozasądowa Droga Rozstrzygnięcia Sporu W przypadku zastrzeżeń do transakcji i sporu ze sprzedającym istnieje możliwość rozstrzygnięcia sporu na drodze pozasądowej. Kupujący będący konsumentem może również skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń poprzez złożenie swojej skargi za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Koszt Dostawy Zamówionych Towarów Zamówienia wysyłamy na terenie Polski przesyłkami kurierskimi. Bez względu na ilość wysyłanych produktów Kupujący ponoszą jeden koszt wysyłki – zależy on wyłącznie od wybranej formy płatności: promocja - DARMOWA DOSTAWA dla zamówień od kwoty 100,00 zł – przelew na konto sklepu (mBank), płatności PayU 18,00 zł dla zamówień do kwoty 99,99 zł – przelew na konto sklepu (mBank), płatności PayU 20,00 zł płatność gotówką przy odbiorze przesyłki (pobranie) – bez względu na wartość zamówienia Promocja na darmową dostawę obowiązuje do odwołania.