Kolorowe Soczewki Crazy WHITE OUT MINI SCLERA 17mm (6912187298)

2 osoby kupiły 2 sztuki
do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
49,90 zł
z 12 sztuk

kolor/wzór:

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 5,90 zł
 • E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie 10,90 zł
 • Paczkomaty 24/7 10,90 zł
 • lokalizacja: Gorzów Wlkp., Polska

parametry

 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • tryb noszenia: soczewki roczne
 • krzywizna (BC) (mm): 8.9 [mm]
 • średnica (DIA): 17
 • uwodnienie (%): 40
 • liczba sztuk w opakowaniu: 2 [szt]

opis

WHITE OUT MINI SCLERA 17mm

 • Soczewki Crazy & Fun - nowe i ciekawe wzory w których znajdziesz coś ciekawego zarówno dla ciemnych jak i jasnych oczu.
 • Świetnie nadają się na imprezy karnawałowe, pokazy mody, Halloween, dyskoteki jak również dla każdego kto na co dzień chce się wyróżnić z otoczenia!
 • Soczewki są dostępne wyłącznie w opcji bez mocy - czyli 0 Dioptrii.
 • Zakup dotyczy 2 soczewek o wzorze podanym w tytule aukcji, zapakowanych oddzielnie.
 • 100% miękkie (przyjemne do noszenia), sterylne, oryginalne soczewki.

Dane techniczne:

 • Materiał: Polymacon
 • Uwodnienie: 40 %
 • Moc:  0.00 D (Plano)
 • Krzywizna (BC): 8.90 mm
 • Średnica (DIA): 17.00 mm
 • Czas noszenia : do 1 roku
 • Soczewki przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym
 • Soczewki nie powinny być noszone i używane podczas jazdy samochodem.

DO KAŻDEJ ZAKUPIONEJ PARY SOCZEWEK KONTAKTOWYCH POJEMNIK GRATIS!

Użytkownik kupujący soczewki potwierdza, że dokonał badania wzroku w zakresie doboru szkieł kontaktowych, a parametry oraz rodzaj soczewek podane w zamówieniu, zalecone zostały przez specjalistę.

Nie ponosimy odpowiedzialności za złe dopasowanie soczewek, lub używanie ich niezgodnie z instrukcją. Używanie soczewek kontaktowych bez konsultacji ze specjalistą może być powodem nieprawidłowego widzenia lub doprowadzić do uszkodzenia wzroku.

Soczewki kontaktowe oraz płyny do ich pielęgnacji są Wyrobami Medycznymi klasy IIa i IIb i są dopuszczone do obrotu poza aptecznego wg Ustawy o Wyrobach Medycznych z dnia 20.04.2004 Dz.U.04.93.896.

Uwaga: Soczewki kontaktowe są art. osobistego użytku i w przypadku otwarcia opakowania nie ma możliwości ich zwrotu. Z tego powodu prosimy o dokładne przyjrzenie się soczewkom czy ich kolor i wzór odpowiadają Państwa oczekiwaniom przed otwarciem opakowania.

InterMarkt ul. Prądzyńskiego 19-31 lok. 8 , 66-400 Gorzów Wielkopolski

tel. 95 74 99 100 tel. 504 113 711 

gg: 4710505  e-mail: sklep@intermarkt.pl

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
15,90 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
20
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka:
5,90 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka:
12,90 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-
E-PRZESYŁKA / Paczka48 Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka:
10,90 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
Paczkomaty 24/7
pierwsza sztuka:
10,90 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka:
15,90 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
10
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka:
0,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
-

Punkty odbioru

Sklep Intermarkt
ul. Prądzyńskiego 19-31 lok. nr 8 (parter)
66-400 Gorzów Wielkopolski
email: sklep@intermarkt.pl
tel.: 504113711

 • Poniedziałek - Czwartek 08:00 - 16:00
 • Piątek 08:00 - 15:00
 • Sobota - Niedziela zamknięte

Płatność gotówką
Prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT

Gwarancja

24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące

Reklamacja

1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji

InterMarkt
ul. Prądzyńskiego 25
66-400 Gorzów Wielkopolski
Dodatkowe informacje

 

1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące  zawartej Umowy pod adresem sklep@intermarkt.pl lub w formie pisemnej na  adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co  najmniej: - imię, nazwisko, adres,adres e-mail Kupującego, - datę  zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji,  ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające  reklamację. 

2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje  wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca  się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym  zakresie. 

3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 

4.  Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres  e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z  pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń  oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość  skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i  dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy  Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Gorzowie Wlkp. Informacje o  sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują  się na stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów  pod adresem: https://uokik.gov.pl/ w zakładce Rozstrzyganie sporów  konsumenckich.

Zwroty

14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

InterMarkt
Prądzyńskiego 19-31 lokal 8 a parter
66-400 Gorzów Wielkopolski

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie towaru, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

PRAWO KONSUMENTA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY:      

1.  Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na   odległość w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin   do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym  weszli  Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż   przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby   skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas  o  swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze   jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą  tradycyjną  lub pocztą elektroniczną).      

Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:      

- pisemnie na adres:  Intermarkt Sp. z o.o. ul. Prądzyńskiego 19-31 lok.8 a parter 66-400 Gorzów Wielkopolski   

- w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na  adres: sklep@intermarkt.pl. 

Jednocześnie  w celu uniknięcia upomnienia od allegro prosimy o  poinformowanie  e-mailem o odstąpieniu od umowy serwisu allegro.  Potwierdzenie o  odstąpieniu od umowy wymagane jest również w procesie  zwrotu prowizji  od transakcji jaką pobiera allegro. Powyższe 2 warunki są niezbędne do  uzyskania uzyskania szybkiego zwrotu  całości środków. 

 2.  Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to można   wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy):       Intermarkt Sp. z o.o. ul. Prądzyńskiego 19-31 lok.8 a parter 66-400  Gorzów Wielkopolski  Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym  informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy:  [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] .      Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data] .      Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego]     Login Allegro:  [login kupującego]     Adres: [adres kupującego]     Data: [data  odstąpienia od umowy]     Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w  wersji papierowej]      

3. Koszt zwrotu rzeczy w  przypadku odstąpienia od umowy:     W przypadku odstąpienia od Umowy  Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania  Towaru.     

4.  W przypadku zakupu na aukcji innego towaru niż ten którego dotyczyła   aukcja Kupujący zobowiązany jest do odstąpienia od umowy zgodnie z pkt.   

5.  Zwrot wpłaconych środków nastąpi po uzyskaniu  akceptacji zwrotów  prowizji pobranych przez allegro.  W innym przypadku  Kwota zwrotu będzie pomniejszona o prowizje allegro.  Czas zwrotu  uzależniony będzie od czasu rozpatrzenia sprawy przez  allegro. W  przypadku zwrotów w formie przelewu bankowego potracone zostaną koszty   operacyjne w kwocie 3 PLN od każdego przelewu bankowego. 

BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY:   

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje  Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:      

-  o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za   wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem   świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci   prawo odstąpienia od umowy;     

- w której cena lub  wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym,  nad którymi  przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić  przed  upływem terminu do odstąpienia od umowy;      

- w której przedmiotem  świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana,  wyprodukowana według  specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu  jego  zindywidualizowanych potrzeb;      

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu  zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 

 -  w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w   zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można   zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,   jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;      

- w  której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze   względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi   rzeczami;      

- w której przedmiotem świadczenia są napoje  alkoholowe, których cena  została uzgodniona przy zawarciu umowy  sprzedaży, a których dostarcze

nie  może nastąpić dopiero po  upływie 30 dni i których wartość zależy od  wahań na rynku, nad którymi  przedsiębiorca nie ma kontroli;      

- w której konsument  wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego  przyjechał w celu dokonania  pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli  przedsiębiorca świadczy  dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania  konsument żądał, lub  dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne  do wykonania  naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy  przysługuje  konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;       

-  w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne   albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,   jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;      

- o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy  o prenumeratę;      

- zawartej w drodze aukcji publicznej;      

-  o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów   mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług   związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub   kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia   usługi;     

- o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są  zapisane na nośniku  materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia  rozpoczęło się za wyraźną  zgodą konsumenta przed upływem terminu do  odstąpienia od umowy i po  poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o  utracie prawa odstąpienia od  umowy.