KOLEOS KRÓCIEC INTERCOOLERA LEWY 2.0 DCI NOWY (6541722373)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
65,00 zł
Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa
  • czas wysyłki: do 2 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • producent części: renault (oryginalne OEM)

PŁATNOŚĆ

mBank
92 1140 2004 0000 3302 5578 3389

REGULAMIN

1. Ogólne warunki sprzedaży towaru określa się stosując obowiązujące przepisy prawa, regulamin Allegro oraz ewentualnie indywidualne ustalenia między Sprzedającym którym jest firma FHU AGA ,a Kupującym: osobą fizyczną lub prawną nabywająca towar.

KONTAKT

FHU AGA
AL.SZUCHA 23
00-580 WARSZAWA.
tel.+48 787 677 232

NAZWA CZĘŚCI: PRZEWÓD POWIETRZA
MARKA MODEL: RENAULT KOLEOS
NR ORYGINAŁU: RENAULT KOLEOS
PRODUKOWANY W LATACH: 2008 - <
ROK PRODUKCJI POJAZDU: brak informacji
NUMER MAGAZYNOWY: 99/3003
14460JG72A KROCIEC CHŁODNICY INTER LEWY

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 3
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

F.H.U AGA istnieje już od 20 lat . Od 2015r działalność firmy została rozszerzona o sprzedaż internetową.Korespondencję i przesyłki prosimy kierować na adres :ul.Jeździecka 21e/1 ; 05-077 Warszawa .W siedzibie firmy w al.Szucha prowadzona jest tylko drobna sprzedaż detaliczna, a usytuowanie lokalu w dużym budynku użyteczności publicznej w centrum Warszawy stwarza problemy ze sprawnym dostarczaniem przesyłek i poczty. / brak miejsc parkingowych, zezwolenia na wejście itp / Odbiory osobiste nie są możliwe, gdyż towar wysyłamy z magazynu usytuowanego w innej lokalizacji. Przedmioty wystawione na aukcjach są dostępne i wysyłane na bieżąco. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel 787 677 232 w dni robocze godz 8-20 , w soboty 8-15 lub poprzez e-mail :kru72@neostrada.pl . We speak English +48 787677232 Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, po rozpatrzeniu reklamacji wszelkie koszty zostaną zwrócone na wskazane konto.

kontakt

  • +48 787677232
    Jesteśmy do Państwa dyspozycji w dni robocze godz 8-20 , w soboty 8-15

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
FHU AGA
JEŹDZIECKA 21E/1
05-077 WARSZAWA
Polska
 
Wszelkie koszty związane ze zwrotem ( ODSTĄPIENIEM OD UMOWY ) pokrywa kupujący Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, wszelkie koszty zostaną zwrócone na wskazane konto.

reklamacje

Brak pisemnej informacji o wadach w terminie 14 dni zakłada iż kupujący uznał cześć za dobrą Zwrotu wadliwej części należy dokonać wraz z oryginałem dowodu zakupu ( paragon, faktura ). Zwracany towar musi znajdować się w stanie nie gorszym jak w dniu odbioru ,nie może nosić jakiekolwiek ingerencji kupującego lub osoby trzeciej, będzie posiadał oznaczenie używane przez sprzedającego. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, po rozpatrzeniu reklamacji wszelkie koszty zostaną zwrócone na wskazane konto.

pozostałe informacje

REGULAMIN 1.Ogólne warunki sprzedaży towaru określa się stosując obowiązujące przepisy prawa, regulamin Allegro oraz ewentualnie indywidualne ustalenia między Sprzedającym którym jest firma FHU AGA,a Kupującym: osobą fizyczną lub prawną nabywająca towar. 2. Przedmiotem sprzedaży są części samochodowe nowe lub używane z dalej „częściami” 3.Sprzedawca prowadzi sprzedaż wyłącznie wysyłkową ( koszt wysyłki jest zawsze jeden ). 4. Towar stanowiący przedmiot umowy jest znaczony oznaczeniami używanymi przez Sprzedającego. 5. Brak pisemnej informacji o wadach w terminie 10 dni zakłada iż kupujący uznał cześć za dobrą. 6. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w przesyłce w wyniku błędnego podania adresu przesyłki lub nie podania zmiany adresu wysyłki. 7. Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych w celu zakończenia transakcji, tj imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu. Dane osobowe nie są udostępniane osobom trzecim i innym firmom. 8. Kupujący odbierający paczkę w obecności kuriera zobowiązany jest sprawdzić jej zawartość pod względem zgodności z zamówieniem i ewentualnych uszkodzeń, w przypadku stwierdzenia uszkodzenia paczki spisania protokołu szkody 9. Zwrot wadliwej części zostanie dokonany wraz z oryginałem dowodu zakupu ( paragon, faktura ). 10. zwracany towar będzie znajdował się w stanie nie gorszym jak w dniu odbioru ,nie będzie nosił jakiekolwiek ingerencji kupującego lub osoby trzeciej, będzie posiadał oznaczenie używane przez sprzedającego. 11. Wszelkie koszty związane ze zwrotem / odstąpieniem od umowy /pokrywa kupujący. ODBIORY OSOBISTE NIE SĄ MOŻLIWE, gdyż towar wysyłamy z magazynu usytuowanego w Innej lokalizacji. Nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem, po rozpatrzeniu reklamacji wszelkie koszty zostaną zwrócone na wskazane konto.