KOLEKCJA MAD MAX / 3 FILMY [3 x BLU-RAY] Lektor PL (6542011506)

zakończona
65,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List polecony ekonomiczny 7,00 zł
 • List polecony priorytetowy 8,00 zł
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
 • lokalizacja: Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • opakowanie: w folii
 • liczba płyt w wydaniu: trzy i więcej
 • polska wersja językowa: napisy, lektorPrzedmiotem aukcji jest Kolekcja Mad Max zawierająca wszystkie 3 części
wydana na 3 płytach BLU-RAY.
Na płytach BLU-RAY znajdują się filmy oraz dodatki specjalne.

Wydanie jest zagraniczne, ale wszystkie 3 filmy posiadają polskie napisy oraz polskiego lektora.

W skład zestawu wchodzą:

- Mad Max [BLU-RAY]
- Mad Max 2: Wojownik Szos [BLU-RAY]
- Mad Max 3: Pod Kopułą Gromu [BLU-RAY]

Obraz: 1080p High Definition 16x9
Dźwięk: polski lektor (wszystkie filmy), English DTS-HD Master Audio 5.1, English DTS-HD Master Audio 2.0
Napisy: polskie (wszystkie filmy), angielskie, włoskie, ...
Format: 3 x BLU-RAY
Wydanie: Europejskie
Region: B (Polska, Europa)
Czas trwania: 93 min (Mad Max), 95 min (Mad Max 2), 106 min (Mad Max 3)

Wydanie jest nowe, oryginalne, w foli.

Zapraszam do kupna !!!

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • mBank 74 1140 2004 0000 3502 6705 6470
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony priorytetowy 8,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 2 dni
List polecony ekonomiczny 7,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 4
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 15,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 14,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Paczka24 14,00 zł
kolejna sztuka: 1,00 zł
maksymalnie w paczce: 10
przybliżony czas realizacji: 2-3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

BLUMAXHD to sklep zajmujący się sprzedażą filmów oraz seriali na płytach BLU-RAY, BLU-RAY 3D oraz DVD. Właścicielem sklepu jest firma KAWA KRZYSZTOF, ul. Bitwy pod Monte Cassino 1/36, 33-100 Tarnów, NIP: 873-300-77-81, Regon: 121142930 wpisana do ewidencji działalności gospodarczej przez Urząd Miasta Tarnów pod numerem: 30728/2010. Kontakt e-mailowy: blumaxhd@gmail.com.

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Każdy Kupujący (Konsument) ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie do 14 dni bez podania przyczyny. O odstąpieniu od umowy należy powiadomić sprzedającego wysyłając informację na e-mail: blumaxhd@gmail.com. Towar należy odesłać na dane z Allegro czyli: Kawa Krzysztof, ul. Bitwy pod Monte Cassino 1/36, 33-100 Tarnów. Do odsyłanej przesyłki bardzo proszę dołączyć Paragon Fiskalny lub dowód zapłaty (może być potwierdzenie wykonanego przelewu bankowego) oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna/sprzedaży, którego druk po informacji od kupującego wyślę w pliku .pdf na e-mail kupującego . W przypadku odstąpienia od umowy, Sprzedający nie ponosi kosztu odesłania towaru, ponosi go Kupujący. Bardzo ważne !!! Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, Kupującemu nie przysługuje prawo odstąpienia od umowy jeśli przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. W przypadku przedmiotów obecnych na aukcjach sklepu BLUMAXHD, zwrotowi nie podlegają wszystkie nagrania dźwiękowe, audiowizualne oraz wizualne sprzedawane na płytach BLU-RAY, DVD oraz CD po ściągnięciu z nich foli. Kupujący musi odesłać produkt w takim stanie jakim go otrzymał czyli w foli, żeby był możliwy zwrot.

reklamacje

Kupujący (Konsument) może składać Sprzedającemu reklamację. Zgłoszone reklamacje są przyjmowane pod adresem e-mail: blumaxhd@gmail.com lub można je wysłać listownie w formie papierowej na adres: Kawa Krzysztof, ul. Bitwy pod Monte Cassino 1/36, 33-100 Tarnów. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres e-mail kupującego - datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazanym żądaniem Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Wszystkie sprzedawane produkty dostępne na aukcjach odpowiadają ich faktycznemu stanowi i są zgodne z opisem z aukcji. Sprzedający zobowiązuje się dostarczyć towar bez wad, chyba, że wady zamieszczone są w opisie aukcji. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”.

pozostałe informacje

Przesyłki są wysyłane w większości w terminie ok. 1 dnia roboczego od otrzymania wpłaty. Czas realizacji zamówienia jest zależny od wyboru przesyłki. Wysyłki realizowane są za pomocą Poczty Polskiej oraz kuriera. Jest do wyboru kilka sposobów wysyłek w zależności od ich kosztów. Koszty przesyłek dla danego przedmiotu z aukcji i dodatkowych przedmiotów z innych aukcji umieszczone są w zakładce : Dostawa i Płatność. Bardzo proszę pamiętać, że czas realizacji zamówienia podany na stronie aukcji Allegro jest tylko przybliżony, gdyż nie mogę go gwarantować ponieważ zależy on głównie od czasu dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską. Z reguły jednak listy polecone priorytetowe oraz paczki priorytetowe dochodzą od 1 do 2 dni roboczych od wysyłki, ale czasami ten czas może się wydłużyć. Wszystkie wysyłane przesyłki są rejestrowane i całkowicie bezpieczne. Procedury prawne zawierania transakcji na Allegro można znaleźć w Regulaminie Allegro oraz w Zakładce Pomoc.