Kolczyki z brylantami i rubinami 507/k (6912094892)

12 dni do końca
cena kup teraz
2 295,00 zł
z 100 sztuk
Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska gratis
 • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
Zakupy od 105 zł wysyłka gratis
 • lokalizacja: SIERPC
 • czas wysyłki: do 14 dni
 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • płeć: produkt damski
 • materiał: złoto
 • rodzaj bigla: zamknięty
 • dostawa z Polski: tak
 • kamień : brylant, rubin
 • typ: klasyczne, rękodzieło, stylizowane na stare, wyrób jubilerski

Witamy na aukcjach jubilerskich DIAM'OR

Kolczyki złote próby 585 z brylantami i rubinami naturalnymi

Nr. certyfikatu: 507/k

Masa ct: 12 szt 0.07 ct, Barwa H Czystość Si

Kamienie kolorowe: rubiny naturalne

Kolor złota: żółte

Próba złota: 0,585

Masa wyrobu: około 4,20 g


Rubin jest kamieniem naturalnym i występuje w różnych odcieniach. Podczas realizacji zamówienia, kolczyki zdobimy rubinami w aktualnie dostępnym odcieniu.Czas realizacji zamówienie złożonego na tej aukcji to
14 dni roboczych.

Istnieje możliwość szybszej realizacji po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.Do każdego zakupionego produktu z brylantami dołączamy certyfikat autentyczności DIAM'ORDo każdego zakupionego produktu dołączamy eleganckie opakowanie DIAM'OR.Honorujemy następujące formy płatności:
- opłata przy odbiorze – zapłata następuje gotówką, przy odbiorze przesyłki od kuriera lub na poczcie.
- przelew na rachunek: PKO BP, numer konta: 53 1020 3974 0000 5202 0004 7167 , w tytule przelewu należy podać numer aukcji oraz nick Allegro.

Honorujemy szybkie platności Allegro

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u jubiler_diamor za co najmniej 105 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 53102039740000520200047167
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 15 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 15 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Przedsiębiorstwo Jubilerskie DIAMOR
Narutowicza 3
09-200 SIERPC
NIP: 776-000-03-28
REGON: 610205282
MODYFIKACJE/INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIA Posiadamy 25 letnie doświadczenie w produkcji biżuterii oraz własną pracownie złotniczą. Wykonujemy biżuterie na indywidualne zamówienie klientów. Czas oczekiwania, cena i wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie. Zapraszamy do współpracy. NEGOCJOWANIE CEN jeżeli któryś z naszych wyrobów jubilerskich przypadł Państwu do gustu, a: podobną biżuterię znaleźli Państwo w konkurencyjnym sklepie lub salonie w niższej cenie; nasza cena wydaje się Państwu zbyt wygórowana; zamierzają Państwo kupić biżuterię o wysokiej wartości; zapraszamy do negocjacji.

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Przedsiębiorstwo Jubilerskie DIAMOR
Narutowicza 3
09-200 SIERPC
 
Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego. Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Nie dotyczy to przypadku, gdy wyrób jest specjalnie na życzenie klienta modyfikowany np. przez zlecenie graweru. Zwracany produkt zostanie przyjęty przez Sprzedawcę tylko i wyłącznie wtedy,gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością (produkt, metka, faktura lub paragon fiskalny, itp.), oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania, przeróbek itp. Sprzedawca oświadcza, iż nie przyjmuje przesyłek za pobraniem. Kupujący odsyła towar na swój koszt. Koszt ten jak również koszt dostawy nie podlegają zwrotowi. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz podać numer rachunku, na jaki ma nastąpić zwrot zapłaty. W przypadku prawidłowego odstąpienia od umowy, zapłata zostanie zwrócona Klientowi w terminie 7 dni roboczych od momentu otrzymania przez sklep przesyłki zwrotnej, z pisemnym oświadczeniem o odstąpieniu od umowy.

reklamacje

- W przypadku pojawienia się wad produktu, w celu zgłoszenia reklamacji , należy wysłać go na adres: Chmielewski Paweł Przedsiębiorstwo Jubilerskie Diamor, ul. Narutowicza 3, 09-200 Sierpc z dopiskiem: REKLAMACJA - Do przesyłki reklamacyjnej należy dołączyć ksero paragonu lub faktury, a na osobnej kartce opis wady. - Dostarczenie towaru do siedziby firmy, odbywa się zawsze na koszt Klienta. - W terminie 14 dni od dnia dostarczenia produktu Producentowi, Klient otrzyma odpowiedź na zgłoszoną reklamację. - Roszczenia reklamacyjne rozpatrywane są bezpłatnie. W przypadku stwierdzenia wad wynikających z winy producenta, produkt zostanie naprawiony i odesłany Klientowi na koszt Diamor. - W razie stwierdzenia uszkodzeń, za które Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności (uszkodzenia, wynikające z winy Klienta lub na skutek zdarzeń losowych w trakcie użytkowania, w szczególności zniszczenia mechaniczne, zarysowania oraz wygięcia pierwotnego kształtu biżuterii), Diamor skontaktuje się z Klientem w celu poinformowania go o ewentualnych kosztach naprawy.

pozostałe informacje

PŁATNOŚCI Honorujemy następujące formy płatności: - opłata przy odbiorze – zapłata następuje gotówką, przy odbiorze przesyłki od kuriera lub na poczcie. - przelew na rachunek: PKO BP, numer konta: 53 1020 3974 0000 5202 0004 7167 , w tytule przelewu należy podać numer aukcji oraz nick Allegro – zamówienie jest realizowane niezwłocznie po odnotowaniu wpływu pieniędzy na rachunek. PARAGON I FAKTURA Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączany jest paragon. Faktura VAT wystawiana jest na wyraźne życzenie Klienta, po podaniu wszystkich danych potrzebnych do wystawienia faktury. Paragon lub fakturę należy zachować na wypadek ewentualnych zwrotów lub reklamacji. DOSTAWA Przesyłki wysyłane za pośrednictwem Kuriera Poczty Polskiej POCZTEX: - Koszt wysyłki pokrywa Kupujący. - Opata zawsze jest stała i wynosi 12.00 zł. (pobranie 14.00 zł) - Przesyłka powinna dotrzeć następnego dnia roboczego po dniu jej nadania. - Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za niedochowanie terminu z przyczyn od niego niezależnych. Przed pokwitowaniem odbioru przesyłki, Klient jest zobowiązany do sprawdzenia, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności, Klient powinien zwrócić uwagę na stan taśm lub innych zabezpieczeń zastosowanych na przesyłce. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane - nie należy przyjmować przesyłki. W takiej sytuacji, Klient zobowiązany jest sporządzić protokół szkody w obecności kuriera lub w urzędzie pocztowym oraz niezwłocznie (w miarę możliwości natychmiast) skontaktować się z Diam'or, pod rygorem uznania, że towar został dostarczony Klientowi w stanie wolnym od wad. Sprawdzenie stanu przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia, kradzieży przesyłki lub jej części podczas transportu. Sprzedawca umożliwia odbiór osobisty w Salnie DIAM'OR Salon DIAM'OR Galeria Wisła w Płocku, ul. Wyszogrodzka 144 tel 785 700 317 Salon DIAM'OR Galeria Mazovia w Płocku, ul. Wyszogrodzka 127 tel 609 182 185 Salon DIAM'OR Centrum Handlowe Auchan w Płocku, ul. Wyszogrodzka 140 tel 785 700 326 Salon DIAM'OR Galeria Mosty w Płocku, ul. Tysiąclecia 2a tel 785 700 306 Salon DIAM'OR Galeria Łódzka w Łodzi, Al. Piłsudskiego 15/23 tel 882 096 570 Salon DIAM'OR w Sierpcu, ul. Narutowicza 3 tel 24 275 35 60