KOLANO NIERDZEWNE 25,0x1,5 (6541729099)

zakończona
8,60 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 18,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 20,00 zł
Zakupy powyżej 500 zł
  • lokalizacja: Łuków
  • stan: nowy

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

KOLANO 25,0x1,5

MATERIAŁ:Stal nierdzewna

GATUNEK STALI: 304

NORMA: SUROWY

W PAKIECIE OTRZYMASZ:

1-o KOLANO


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

KONTAKT:


www.e-balustrady.com

e-mail: sklep@e-balustrady.c­om

tel. 726 644 111


poniedziałek - piątek

w godzinach 7:00 - 16:00

Sobota od 7:00-14:00

WYSYŁKA:

Towar wysyłamy kurierem:

1. po wpłynięciu gotówki na konto

2. za pobraniem

Możliwość odbioru osobistego

PŁATNOŚĆ:

Wpłaty należy wysyłać na podane przez nas konto lub za pośrednictwem płatności Allegro.


Dane do przelewu

Dmostal Kamil Dmowski

al. Kościuszki 18, 21-400 Łuków

nr. konta Bank PKO S.A

84 1240 2698 1111 0010 6822 4119

wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u DMOSTAL za co najmniej 500 zł.
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • Bank Polska Kasa Opieki S.A. 84124026981111001068224119
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 18,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka pocztowa priorytetowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Zapraszamy również na nasze strony internetowe e-balustrady.com dmostal.pl

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
DMOSTAL
ul.Al.Kościuszki 18
21-400 Łuków
Polska
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

OPIS PROCEDURY REKLAMACYJNEJ Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy na adres e-mail sklep@e-balustrady.com Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres i adres e-mail Kupującego, nr telefonu - datę zakupu lub datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - zdjęcie lub skan dowodu zakupu - dokładny opis uszkodzeń reklamowanego przedmiotu Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni roboczych od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji wadliwy towar lub wadliwe elementy zostaną wymienione na nowe, pełnowartościowe, a jeśli będzie to już niemożliwe, Dmostal zwróci nabywcy równowartość ceny produktu, jego kosztów wysyłki do Klienta lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

pozostałe informacje

DOSTAWA I TERMINY REALIZACJI Termin realizacji zamówienia zależny jest od zamawianego asortymentu. Wysyłka zakupionego towaru następuje w terminie zawartym w przesłanym do klienta potwierdzeniu zamówienia liczonym: PRZELEWEM: od dnia wpływu środków pieniężnych na konto Dmostal ZA POBRANIEM: od daty przyjęcia zamówienia do realizacji. SPOSÓB REALIZACJI ZAMÓWIENIA (DOSTARCZENIA TOWARU) Zamówione towary dostarczane są w sposób wskazany przez Klienta w chwili składania zamówienia: Przesyłka wysłana za pośrednictwem firmy spedycyjnej. W większości przypadków przesyłki dostarczane są do Klienta w ciągu 48 godzin od daty jej nadania. Przy powyższych terminach nie uwzględnia się sobót, niedziel i dni ustawowo wolnych od pracy. Przesyłki nadawane są codziennie od poniedziałku do piątku w dni robocze do godz. 11.00 Sklep nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane z winy firm przewozowych. Towar można odbierać bezpośrednio w sklepie : UL.AL.Kosciuszki 18 21-400 ŁUKÓW Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem 726 644 111