KOCIOŁ PIEC 19kW DWUFUNKCYJNY Z PODAJNIKIEM90-160m (6910843552)

zakończona
5 000,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska gratis
  • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
  • lokalizacja: Pleszew, Polska
  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • uszkodzony: nie
Kocioł EKW-RAP jest kotłem automatycznym opalanym węglem. Na małym, ale bardzo sprawnym palenisku tzw. retortowym spala się dokładnie taka porcja opału jaka jest niezbędna do uzyskania nastawionej przez użytkownika temperatury na mikroprocesorowym sterowniku. Spalanie w tym kotle odbywa się praktycznie bezdymne, a emisja szkodliwych związków i płynów znacznie niższa od dopuszczalnej pozwala zaliczyć te kotły do grupy wysoce ekologicznych.

Kotły EKW-RAP znajdują zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, pawilonach handlowych, w warsztatach w gospodarstwach wiejskich, szkołach itp.

Kotły posiadają dodatkowe palenisko rusztowe umieszczone nad retortą, które umożliwiają pracę kotła w systemach awaryjnych i w braku dłuższej dostawy prądu. Palenisko rusztowe pozwala również na spalenie innych paliw m.in. węgla i drewna. Podczas spalania może być wtedy regulowany ręcznie przepustnicą powietrza lub miarkownika ciągu. Podstawowym paliwem dla kotłów typu EKW-RAP jest węgiel kamienny asortyment groszek-miał.

Jednorazowy zasyp paliwa starcza na okres około 3 tygodni na utrzymanie ciepłej wody w okresie letnim. Kotły typu EKW-RAP nie wymagają wkładu kominowego poprzez usytuowanie kanałów poziomo nad paleniskiem.Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją kotłów od 1995 roku. Produkujemy kotły od mocy 8 do 350 kW, posiadamy ATESTY z najwyższą klasą "A". Nasze kotły do mocy 90 kW wykonywane są z blachy kotłowej o grubości 6 mm w płaszczu wewnętrznym, 4 mm na płaszczu zewnętrznym, powyżej 90 kW z blachy o grubości 8 mm oraz 10 mm w płaszczu wewnętrznym. Kocioł typu KSWM jest niskotemperaturowym kotłem opalanym paliwem stałym tj. miał, węgiel, drewno. Pracą kotłów steruje sterownik oraz dmuchawa których to zastosowanie wydłuża proces spalania. Są to kotły ekonomiczne i bezpieczne w eksploatacji. Mają niski poziom czynników szkodliwych dla środowiska. Całkowite spalanie miału oraz gazów palnych wpływa korzystnie na ich eksploatacje. Palenie odbywa się od góry do dołu tzw. górne spalanie. Na skutek wysokiej temperatury następuje odgazowywanie miału. Dodatkowo przedmuchy dmuchawy powodują wydmuchiwanie nieopalonego gazu. Kocioł „KSWM” jest ekonomicznym źródłem energii przeznaczonym do zasilania instalacji centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, pawilonach handlowych, w warsztatach w gospodarstwach wiejskich, szkołach itp. Kotły typu „KSWM” współpracują latem z bojlerem na ciepłą wodę. Nie wymagają wkładu kominowego. Jednorazowy zasyp paliwem starcza na okres kilkunastu godzin.

KOTŁY C.O. - MISTAL - PLESZEWSKIE KOTŁY C.O. // PROJEKT AUKCJI - NETVISION - PLESZEW

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 34 8407 0003 0008 2947 2000 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 1
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Możliwość wystawienia faktury vat