Kocioł CO Piec węgiel koks drewno ZĘBIEC KWK 25kW (6541178531)

zakończona
2 727,00 zł
sprzedaż zakończona
Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska
 • Przesyłka kurierska pobraniowa
 • Litwa 650,00 zł
 • lokalizacja: Gorzów Śląski
 • czas wysyłki: natychmiast
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 295.00 [kg]
 • uszkodzony: nie
allegro.plastbud@vp.­pl
730-814-493
52336706

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Jesteśmy dystrybutorem kotłów Zębiec!

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ:

1.

Zamówienia złożone do godziny 11.00 realizujemy tego samego dnia roboczego. Zamówienia złożone po godzinie 11.00 będą realizowane następnego dnia roboczego.

2.

Czas od zamówienia towaru do dostawy pod wskazany adres wynosi 24 - 48 godzin w dniach roboczych w zależności od godziny złożenia zamówienia.

3.

4.

Możliwa jest płatność przez PayU, tradycyjnym przelewem lub przy odbiorze przesyłki.

Numer naszego konta:

98 8909 1058 2005 0001 8571 0001

5.

Wszystkie kotły są ubezpieczone i wysyłane na paletach samochodami wyposażonymi w windę i wózek paletowy.

6.

Współpracujemy z firmą transportową:

7.

Do każdego zamówienia wystawiamy faktury Vat.

Przed przystąpieniem do aukcji koniecznie zapoznaj się z regulaminem aukcji dostępnym w zakładce 'INFORMACJE OD SPRZEDAJĄCEGO' i z warunkami sprzedaży dostępnymi na stronie produktu.

Złożenie zamówienia na dany produkt jednocześnie oznacza zapoznanie się z obowiązującym regulaminem i zaakceptowanie go.


Zobacz także...

Zobacz także...

Kocioł KWK jest znanym i cenionym produktem firmy

lidera wśród producentów kotłów, posiadającego

50 letnie doświadczenie

na polskim rynku.

KWK należy do urządzeń grzewczych z górnym obiegiem spalin. Kocioł posiada dużą komorę zasypową, umożliwiającą spalanie zarówno węgla jak i dużych kawałków drewna. Dodatkowy kanał nawrotu spalin (kieszeń wodna) zwiększa skuteczność odbioru ciepła.

KWK jest bardzo prosty w obsłudze i wygodny w eksploatacji. Został wyposażony w ruszt wodny i ruchomy ruszt żeliwny do skutecznego odpopielania paleniska. Cechuje go ponadto możliwość montażu urządzeń i systemów sterujących.


Polecamy stosowanie miarkownika ciągu opisanego pod poniższym linkiem - dostępny na życzenie za dopłatą:

Warto również rozważyć użycie zestawu nadmuchowego, kocioł KWK jest przystosowany do samodzielnego montażu. Składa się on z wentylatora i elektronicznego sterownika płynnie sterującego procesem spalania. Urządzenia te poprawiają parametry spalania i zwiększają komfort użytkowania kotła.

Zestawy nadmuchowe dostępne na życzenie za dopłatą:

lub


Prawo odstąpienia od umowy

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia:

 • w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 • w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiada nie ostatniej z rzeczy.

 • w którym weszli Państwo w posiadanie ostatniej partii lub części lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie ostatniej partii lub części.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe PLASTBUD

ul.Wojska Polskiego 31

46-310 Gorzów Śląski

tel. 730814493 tel/fax 34 3594729,

email: allegro.plastbud@vp.­pl

o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (Strona O Mnie), jednak nie jest to obowiązkowe.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
Litwa 650,00 zł
kolejna sztuka: 650,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3-5 dni
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
kolejna sztuka:
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: natychmiast
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT

dane sprzedawcy

kontakt

 • 730814493
  Infolinia czyna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-.17.00 w soboty 8.00-13.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Klient będący jednocześnie konsumentem, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie czternastu dni. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie można wysłać w szczególności na adres: ul. Wojska Polskiego 31, 46-310 Gorzów Śląski, lub adres mailowy allegro.plastbud@vp.pl Zasady dotyczące odstąpienia: 1.W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a Klient jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. 2.Sprzedawca dokona zwrotu na wskazany przez Klienta numer konta bankowego lub w inny wskazany przez Klienta sposób. 3. Kupujący może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy (umieszczonego na Stronie o Mnie), jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Kupujący wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 4. Skutki odstąpienia od umowy W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy Sprzedawca zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedający został poinformowany o decyzji Kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności Sprzedający dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Kupującego użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Kupujący wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Kupującego nie ponosi żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Kupujący powinien odesłać lub przekazać Sprzedającemu rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował go o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Kupujący odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni. Kupujący będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Kupujący odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 5.Termin czternastoodniowy, w którym Klient może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach: (1) umowy świadczenia usług, jeśli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; (2) umowy, w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którym przedsiębiorca nie sprawuje kontroli i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; (3) umowy, w której przedmiotem świadczenia jest nieprefabrykowana wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokajaniu jego indywidualnych potrzeb; (4) umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; (5) umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; (6) umowy, w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; (7) umowy, w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić opiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którym przedsiębiorca nie ma kontroli; (8) umowy, w której konsument wyraźnie zażądał, aby przedsiębiorca o niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji. Jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne uługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; (9) umowy, w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczone w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu (10) umowy o dostarczanie gazet, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; (11) umowy zawartej na aukcji publicznej; (12) umowy najmu budynku lub lokalu, do celów innych niż mieszkalne, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; (13) umowy dostarczania treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia o umowy.

reklamacje

Miejsce i sposób składania reklamacji – reklamację można złożyć: - Pisemnie na adres: ul. Wojska Polskiego 31, 46-310 Gorzów Śląski - Za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: allegro.plastbud@vp.pl Reklamacje z tytułu rękojmi: Podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedawcy wobec Klienta będącego osobą fizyczną, który nabywa Produkt w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, z tytułu niezgodności Produktu z Umową Sprzedaży są określone w szczególności ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 ze zm.). - Sprzedawca ustosunkuje się do żądania Klienta niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres lub w inny podany przez Klienta sposób. Kupujący wykonujący uprawnienia z tytułu rękojmi jest obowiązany na koszt sprzedawcy dostarczyć rzecz wadliwą na adres ul. Wojska Polskiego 31, 46-310 Gorzów Śląski przesyłką pocztową, lub gdy jest to niemożliwe dostarczyć wadliwy produkt na miejsce realizacji umowy gdzie zostanie odebrana przez Sprzedającego. - Na podstawie rękojmi Kupujący ma prawo zażądać: 1. obniżenia ceny produktu: proporcjonalnie do stopnia wady produktu, 2. odstąpienia od umowy i zwrotu pieniędzy, chyba że wada jest nieistotna lub Sprzedający niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla kupującego wymieni rzecz wadliwą na wolną od wad lub wadę usunie, 3. wymiany rzeczy wadliwej na wolną od wad, 4. usunięcia wady (naprawy) Odnośnie możliwości numer 3 i 4 Sprzedający może odmówić zadośćuczynienia żądaniu kupującego jeśli doprowadznie do zgodności z umową rzeczy wadliwej w sposób wybrany przez kupującego jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagało by nadmiernych kosztów. - W przypadku Produktów objętych również gwarancją Sprzedawca informuje, iż gwarancja na sprzedany Produkt nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień Klienta wynikających z niezgodności Produktu z umową.

pozostałe informacje

Szanowny Kliencie! Prowadzimy hurtową sprzedaż stacjonarną pełnej gamy artykułów budowlanych, pokryć dachowych, elementów instalacji wodnej i centralnego ogrzewania, wyposażenia łazienek, kotłów i pomp co. Oferujemy Państwu najwyższej klasy towar po bardzo atrakcyjnej cenie. Wszystkie produkty są w 100% sprawne. Bardzo prosimy o dokładne sprawdzanie zawartości przesyłki w obecności kuriera. Wszystkie towary przed wysłaniem są przez nas dokładnie sprawdzane i wychodzą zawsze w pełni sprawne i solidnie zapakowane. Wszystkie przesyłki dodatkowo ubezpieczamy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy żądać od kuriera wystawienia protokołu szkodowego. Czas realizacji zamówień na przesyłki paletowe - chodzi zwłaszcza o kotły i bojlery - wynosi przeważnie 24-48 godzin. Jednak ze względu na specyfikę takiego transportu może ulec wydłużeniu o czym będziemy na bieżąco informować. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!