KOCHAMY PANA JEZUSA KL2 ĆWICZENIA (6541407734)

zakończona
8,70 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • List ekonomiczny 5,00 zł
 • List priorytetowy 6,50 zł
 • List polecony ekonomiczny 7,50 zł
Zakupy powyżej 1 000 zł
 • lokalizacja: FRYSZTAK
 • rodzaj: tradycyjny podręcznik
 • klasa: 2
 • stan: nowy
 • waga (z opakowaniem): 0.50 [kg]
 • okładka: miękka
 • rok wydania (xxxx): 2012
 • kondycja: bez śladów używania

tel.17 27 77 076

tel.kom.504 024 174

email

beta.ksiegarnia@gmai­l,com

Dane do przelewu

Beta-Art.Biurowe,Szk­olne

Księgarnie

38-130 Frysztak

ul.Samolewicza3

Nr.Konta :

57 9168 1027 5506 8273 2000

0001

Płatności natychmiastowe

Poczta Polska

Kurier

Wysyłka (poni.-piątek)

Szczegółowy Regulamin

Na stronie "O nas"


RELIGIA KL2 SP- KOCHAMY PANA JEZUSA ĆWICZENIA

Autor: Władysław Kubik SJ (red.)

Wydawnictwo JEDNOSC PODR Kategorie Podręczniki/Nauczani­e początkowe/Klasa 2/religia

ISBN: 9788377670583

ĆWICZENIA DO PODRĘCZNIKA DO NAUKI RELIGII DLA KLASY 2 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Ćwiczenia zakładają samodzielną i twórczą pracę ucznia. Może on uzupełniać ilustracje, układać puzzle, tworzyć obrazy z wyciętych elementów i realizować własne pomysły plastyczne. Są tutaj również zadania wymagające większego skupienia: wypełnianie witrażyków, labirynty itp. Zadania były konsultowane z nauczycielami religii i zostały dostosowane do możliwości dzieci siedmioletnich. Do zeszytu ucznia dodano wkładkę z wybranymi modlitwami z Małego katechizmu.
wysyłka gratis
Wysyłka gratis
Aby otrzymać Wysyłkę Gratis, kup u PODLINSKI za co najmniej 1 000 zł.
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. 57 9168 1027 5506 8273 2000 0001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 16,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
List polecony priorytetowy 8,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
List priorytetowy 6,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 100
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

Firma Beta działa na rynku książek , podręczników oraz szeroko pojętych artykułów szkolnych i biurowych od 1991 roku .W ofercie posiadamy podręczniki dla szkół podstawowych ,gimnazjów ,oraz szkół średnich najważniejszych wydawców w Polsce oraz szeroką ofertę podręczników językowych , artykułów papierniczych , plecaków ,piórników ,W naszej ofercie oprócz książek znajduje się również szeroki asortyment artykułów papierniczych, biurowych , gier, zabawek, puzzli oraz artykułów okolicznościowych. Oferujemy naszą ofertę do wszystkich ,tym którzy szukają konkurencyjnych cenach, bez konieczności wychodzenia z domu GWARANTUJEMY NISKIE CENY! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Beta-Art.biurowe,Szkolne, Ksiegarnie
Samolewicza 3
38-130 Frysztak
Polska
 
Odstąpienia od umowy 1.Kupujący ma możliwość rezygnacji ze złożonego zamówienia, jeżeli nie zostało ono jeszcze zrealizowane należy zatem skontaktować się ze sprzedawcą poprzez email beta.ksiegarnia @gmail.com 2. Ustawą o prawach konsumenta daje klientowi będącemu osobą fizyczną, dokonującemu zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą, możliwość odstąpienia od umowy, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia, odebrania towaru. 3. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą. Towar podlega zwrotowi. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni od dnia, w którym Klient odstąpił od umowy. Zwrot towaru nastepuje na koszt rezygnującego z umowy.Oświadczenia o odstąpieniu od umowy powinno posiadać określenie adresata (zgodnie z danymi podanymi poniżej) datę zawarcia umowy/odbioru towaru, imię, nazwisko oraz adres Klienta, informację o przedmiocie umowy, datę sporządzenia oraz stwierdzenie, że klient odstępuje od umowy.Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy przesłać listownie w wersji papierowej na adres:Beta-Art.biurowe,szkolne, ksiegarnie 38-130 Frysztak ul.Samolewicza 3 Zwrot zapłaty nastąpi w terminie 14 dni kalendarzowych przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jak dokonał klient , chyba że ustalono inaczej 4. W przypadku zamówień odebranych i opłaconych w księgarni, zwrot towaru należy dokonać w księgarni, której nastąpiło opłac

reklamacje

Reklamacje 1. Towary znajdujące się w ofercie są towarami oryginalnymi, niewadliwymi, objętymi gwarancją . 2.W przypadku, gdy dostarczony towar jest wadliwy (niezgodny z umową), Klient ma prawo wymiany na towar bez wad , obniżenia ceny lub odstąpić od umowy 3. Klient ma prawo złożyć reklamację na adres :beta.ksiegarnia@gmail.com. Następnie w celu reklamowania towary należy odesłać wadliwy towar wraz z opisem przyczyn jego reklamacji na adres stacjonarny naszej księgarni dostępny na stronie „o nas”Beta-Art.Biurowe, Szkolne , ksiegarnie38-130 Frysztakul.Samolewicza 3. W przypadku, zwrotu reklamowanego towar, zwrócimy koszt nadania przesyłki na wskazany rachunek bankowy lub przekazem pocztowym pod adres wskazany w zamówieniu 4. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje są niepełne i wymagają uzupełnienia zwrócimy się o uzupełnienie braków . 5. Klient nie jest uprawniony do odstąpienia od umowy, jeśli wada towaru uniemożliwia jego prawidłowe funkcjonowanie . 7. Można także zaproponować klientowi inny towar w zastępstwie spełniający wszystkie wymagania reklamowanego towaru , wymago to jednak zgody zainteresowanego klienta.