KOC, NARZUTA KASZMIR 150X200 GRAFIT ASTORIA (6922424488)

do wyczerpania przedmiotów

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • materiał wykonania: inny
  • kolor: odcienie szarości
  • wymiary: 150x200cm

opis

KONTAKT

E - mail :
biuro@astoria.sklep.­pl

Telefon :
600 525 738

RACHUNEK
BANKOWY

ING Bank Śląski

57 1050 1399 1000 0091
3175 1233

INFORMACJE

Kupując kilka przedmiotów
na naszych aukcjach
za przesyłkę płacisz tylko raz.

GWARANTUJEMY

Wysoką jakość naszych
towarów i miłą obsługę.

KOC - NARZUTA Z MIKROFIBRY
KASZMIR


Kolor : grafit
150 x 200


Skład : mikrofibra - 100% poliester

Gramatura : 320 g/m2

Prać w temperaturze 30°​C

--------------------­--------------------­--------------------­--------------------­---------------

Mięciutki i delikatny koc z mikrofibry w ciekawej jednobarwnej kolorystyce,

otulający i przyjemny w dotyku

z pewnością zadowoli Klientów, którzy cenią sobie wygodę i elegancję.

Doskonale sprawdzi się również w podróży.

Do kompletu polecamy narzuty na fotele, podłokietniki oraz ozdobne poszewki.

GALERIA ZDJĘĆ

Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Bieruń, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
24,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
50
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
3 dni robocze
Dodatkowe informacje

Dodatkowe info

Punkty odbioru

Sklep internetowy Astoria
Turystyczna 1
43-150 Bieruń
woj. śląskie
email: sklep.astoria@gmail.com
tel.: 600 525 738

  • poniedziałek - piątek 12:00 - 17:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

"Astoria"
ul. Turystyczna 1
43-155 Bieruń
Dodatkowe informacje

   Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem    biuro@astoria.sklep.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.  Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:  imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,  datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,  przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,  wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji  Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.  Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.  Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty  tradycyjnej. 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

"Astoria"
Turystyczna 1
43-155 Bieruń

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje


Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy.  


Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. 


 Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument  ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 


 PRAWO KONSUMENTA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY : 


W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub w przypadku usług zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail:   biuro@astoria.sklep.pl   Przesyłkę należy nadać na adres : Astoria Beata Dziubany, ul. Turystyczna 1, 43-155 Bieruń  

  

 BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY :       Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w    odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.  


O sprzedającym
sklep-astoria
98,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

140

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 600 *** *** (pokaż)
poniedziałek - sobota
09:00 - 22:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma Astoria zajmuje się sprzedażą pościeli, obrusów, narzut. Obrusy i pościele szyjemy według potrzeb Klienta biznesowego jaki i indywidualnego. Doradzimy !!! Służymy pomocą, zapewniamy miłą obsługę.
Numer oferty:6922424488
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry