Kluczyk MERCEDES KLASA A, C, E, G - Częstochowa (6483102479)

zakończona
280,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

 • stan: nowy
 • producent części: mercedes-Benz (oryginalne OEM)

Usługa dorobienia i zakodowania kluczyka samochodowego

Marka samochodu: Mercedes


Modele:

 • - A-klasa
 • - C-klasa (w202)
 • - E-klasa (w210)
 • - G-klasa (w463)

Kluczyk nowy.


Cena zawiera:

 • - obudowę klucza
 • - docięcie grota
 • - kodowanie transpondera

Przy realizacji klient powinien posiadać:

 • - samochód do którego będzie kodowany klucz
 • - wszystkie działające klucze

Przed realizacją prosimy o ustalenie terminu!


płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 3 dni
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

 • 34 324-03-20
  Zakład czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 17:30, soboty 10:00 - 14:00

pozostałe informacje

Firma OST na rynku zabezpieczeń i ślusarstwa istnieje od 1981r. W ofercie naszych usług znajdziesz: - dorabianie kluczyków samochodowych- dorabianie kluczyków samochodowych z immobilizerem- kodowanie immobilizera- programowanie kart samochodowych- dorabianie kluczy bez wzoru- dorabianie kluczy według kodu- naprawę kluczy, pilotów i kart- obudowy do kluczy, pilotów- naprawę zamków, wkładek i stacyjek- awaryjne otwieranie samochodów Oferujemy również: - System MASTER-KEY- Systemy alarmowe: - Projekty i instalacje alarmowe- Projekty i instalacje telewizji przemysłowej- Instalacje systemów kontroli dostępu- Instalacje systemów domofonów i wideofonów- Systemy antywłamaniowe: czujki, centrala - Ostrzenie nożyczek, sitek, cążek- Dorabianie kluczy mieszkaniowych i nie tylko- Awaryjne otwieranie mieszkań, kas Ponieważ świadczymy usługi na najwyższym poziomie, a zadowolenie naszych klientów to dla nas sprawa priorytetowa, dlatego też prosimy pamiętać, iż jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do jakości wykonanej usługi przysługuje Ci prawo do reklamacji (pod warunkiem, że niejasności związane są bezpośrednio z wykonaną przez nas usługą). Przyjmując zamówienie nie odpowiadamy za wady fizyczne dzieła, gdy: - wadliwość dzieła powstała w wyniku wady tkwiącej w materiale dostarczonym przez klienta (art. 641 w zw. z art. 559 kc);- zamawiający sam spowodował wadliwość dzieła (art. 641 kc);- zamawiający wiedział lub przy dołożeniu zwykłej staranności mógł wiedzieć o wadzie w chwili odbioru i nie zgłaszał żadnych zastrzeżeń ( art.668 w zw. z art. 557 §1 kc);- wada powstała po wydaniu dzieła zamawiającemu, chyba że wada wynikła z przyczyny tkwiącej już poprzednio w wykonanym dziele (art. 559 kc). Przed realizacją prosimy o ustalenie terminu