KLUCZE MONTAŻOWE DO ROWERU ZESTAW 6 SZT (6482170052)

zakończona
5,99 zł
sprzedaż zakończona
  • stan: nowy
  • waga (z opakowaniem): 0.25 [kg]


Telefon: 606 710 146
Pon.-pt. 10:00 - 17:00
Sob. 10:00 - 14:00

E-mail:
luzmarika@wp.pl

Sklep w Radomiu
Słowackiego 29
Pon.-pt. 10:00 - 17:00
Sob. 10:00 - 14:00

Facebook
Rowery Radom

Rowery wysyłamy firmą kurierską DPD.
Czas dostawy to w 99% jeden dzień roboczy.

Możliwy jest odbiór osobisty, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Do każdego zakupu dołączamy paragon

Na życzenie wystawiamy fakturę VAT 23%

Możesz dokonać zwrotu zakupionego roweru w ciągu 14 dni

Rozpatrujemy reklamacje w ciągu 14 dni

Zasady zwrotów i reklamacji zawarte są w Informacjach od Sprzedającego

Dane do przelewu
Osaka Agnieszka Machnio
ul. Słowackiego 29
26-600 Radom
Numer konta:
22 1240 3259 1111 0000 2995 1826

sp
Witamy na naszej aukcji!
Nam możesz zaufać - mamy tylko najlepsze oferty!
OFERUJEMY
ZESTAW JEDNORAZOWYCH KLUCZY MONTAŻOWYCH DO ROWERU
6 SZT.
W skład zestawu wchodzą:
- klucz oczkowy "kostka"
- klucz płaski uniwersalny
- śrubokręt gwiazdkowy
- klucz płaski "15"
- klucz imbusowy 5
- klucz imbusowy 6
Dzięki temu zestawowi, skręcenie roweru obędzie się bez problemów, nawet przez niedoświadczonego użytkownika.
Klucz płaski "15" pomoże w dokręceniu kół i pedałów.
Klucz imbusowy 5 przyda się do regulacji przedniego hamulca
Klucz imbusowy 6 pomoże wyregulować kierownicę.
Klucz płaski uniwersalny i klucz oczkowy "kostka" przydadzą się do regulacji innych parametrów w rowerze, np. regulacji kąta nachylenia siedziska oraz jego wysokości.
Śrubokręt gwiazdkowy ma zastosowanie ogólne, np. przy wymianie baterii w lampkach.
Jeśli kupiłeś u nas rower i chcesz dokupić niniejszy zestaw - napisz proszę "Proszę o dołożenie do przesyłki z rowerem" w wiadomości do Sprzedającego. Usprawni to kompletowanie zamówień. Dziękujemy!
Jeśli masz pytania - napisz (luzmarika@wp.pl)!
Jeśli chcesz zamówić rower za pobraniem - zadzwoń (606 710 146)!
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 17:00,
w soboty w godz. 10:00 - 14:00.

Kupując na naszej aukcji, zgadzasz się z postanowieniami Regulaminu
zawartymi w zakładce Informacje od Sprzedającego.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny 5,00 zł
kolejna sztuka: 5,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

Jesteśmy legalnie działającą firmą z Radomia. Rowery przez nas sprzedawane są w 100% nowe. Zapraszamy do również do sklepu stacjonarnego przy ul. Słowackiego 29. Od poniedziałku do piątku sklep jest otwarty w godz. od 10:00 do 17:00, w soboty od 10:00 do 14:00. Poniżej przedstawiamy Regulamin zakupów na naszych aukcjach. Kupując produkt, jednocześnie potwierdzasz zapoznanie się z informacjami zawartymi na tej stronie.

kontakt

  • 606 710 146
    Od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 17:00, w sobotę 10:00 - 14:00

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. Kupujący może w ciągu 14 dni odstąpić od umowy kupna-sprzedaży zawartej na odległość bez podawania przyczyny. 2. Odstąpienie od umowy należy zgłaszać e-mailowo, zgodnie z poniższym wzorem W tytule wiadomości e-mail należy wpisać ODSTĄPIENIE OD UMOWY W treści wiadomości powinny być zawarte wszystkie następujące dane: - Treść oświadczenia: Oświadczam, iż odstępuję od umowy kupna-sprzedaży - Dane Kupującego (imię, nazwisko, adres) - Data zakupu (zamówienia na Allegro) - Data otrzymania przedmiotu (dostarczenia) - Zakupiony towar (nazwa roweru) - Numer konta bankowego (na który ma być dokonany zwrot kosztów produktu i wysyłki do Kupującego) Podanie wszystkich tych informacji znacznie usprawni proces realizacji reklamacji. 3. Nie należy odsyłać rowerów bez uprzedniego ustalenia formy zwrotu ze Sprzedającym. 4. Sprzedający nie ponosi kosztów dostarczenia zwracanego do niego towaru. 5. Po przysłaniu do Sprzedającego e-maila z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy, Kupujący ma 14 dni na odesłanie towaru. Koszty produktu i wysyłki zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych od odebrania produktu przez Sprzedającego. 6. Rower odsyłany do Sprzedającego w celu zwrotu (odstąpienia od umowy) powinien być NIEUŻYWANY, CZYSTY oraz ZAPAKOWANY w ten sam sposób, jaki został przysłany do Kupującego. Ustawa o prawach konsumenta dopuszcza użytkowanie w granicach „zwykłego zarządu” – czyli tak, jak Kupujący użytkowałby rower, kupując go w sklepie stacjonarnym. W przypadku zwrotu roweru posiadającego widoczne znaki użytkowania – kwota zwrotu zostanie pomniejszona o koszt danych części, na których widać zużycie i usługi jej wymiany. 7. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

reklamacje

1. Sprzedający ma 14 dni, aby rozpatrzyć reklamację Kupującego. 2. Poprzez rozpatrzenie reklamacji należy rozumieć zapoznanie się Sprzedającego ze stanowiskiem Kupującego, a następnie zapoznanie się Kupującego z odpowiedzią Sprzedającego. Czas na rozpatrzenie reklamacji nie równa się czasowi naprawy lub wymiany. 3. Reklamacje należy zgłaszać drogą e-mailową, zgodnie z poniższym wzorem W tytule wiadomości e-mail należy wpisać REKLAMACJA W treści wiadomości powinny być zawarte wszystkie następujące dane: - Dane Kupującego (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) - Data zakupu (zamówienia na Allegro) - Data otrzymania przedmiotu (dostarczenia) - Zakupiony przedmiot (nazwa roweru) - Opis usterki (możliwie jak najdokładniejszy) - Zdjęcia lub wideo usterki (jeśli jest to możliwe to udokumentowania) - Żądania Kupującego (naprawa towaru, wymiana towaru) Podanie wszystkich tych informacji znacznie usprawni proces realizacji reklamacji. 4. W przypadku pierwszej reklamacji danej części, Kupujący nie ma prawa domagać się zwrotu pieniędzy, ponieważ pierwszą podejmowaną czynnością jest naprawa lub wymiana części. Dopiero w przypadku kolejnej reklamacji tej samej części lub niemożności naprawy lub wymiany części przez Sprzedającego, Kupujący ma prawo żądać zwrotu pieniędzy. 5. Koszty przesyłki reklamowanego towaru pokrywa Kupujący. Jeżeli w ramach reklamacji doszło do wymiany, naprawienia przedmiotu lub odstąpienia od umowy, Kupujący ma prawo zażądać od Sprzedającego naprawienia szkody, którą poniósł z powodu nabycia wadliwego towaru (w tym przypadku kosztu przesyłki). Jeśli jednak wada nie zostanie uznana (np. wynikła ona z niewłaściwego użytkowania produktu), Kupujący nie ma takiej możliwości. 6. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia wyposażenia roweru: dzwonka, oświetlenia oraz części, w których następuje eksploatacyjne zużycie: ogumienie, łańcuch, klocki hamulcowe, wolnobieg, tarcza mechanizmu korbowego. 7. Jeśli Kupujący zauważy znaczne uszkodzenie opakowania, w którym dostarczany jest mu przedmiot, powinien otworzyć przesyłkę w obecności Kuriera, a w przypadku stwierdzenia uszkodzeń spisać z nim Protokół Szkody. W przypadku wad nieujawnionych w momencie otwierania przesyłki, Kupujący ma 7 dni na spisanie z przewoźnikiem niniejszego dokumentu. 8. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

pozostałe informacje

1. W przypadku Kupującego, zachowującego się w sposób niekulturalny, Sprzedający ma prawo zakończyć rozmowę. 2. Zakurzenie opon wynika z przechowywania nowych rowerów w magazynie, nie wpływa na użytkowanie roweru i nie może być podstawą do reklamacji. 3. Do wszystkich sytuacji, które nie zostały ujęte w niniejszym Regulaminie, stosuje się odpowiednio akty prawne obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.