KLUCZ UDAROWY PNEUMATCZNY 1/2 ZESTAW NASADKI (6950745026)

zakończona
399,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 16,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
 • lokalizacja: Lubań, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Inny

Opis

 • Masz pytania ?
 • chętnie na wszystkie odpowiemy
 • Pon - Pt od 8.00 do 16.00
Telefon
75 783 38 10
E-mail
sklep@homedirect24h.­com
Godziny otwarcia
Pon - Pt 8 - 16
Adres

EU-MARKT
Ul. Chopina 6
59-800 Lubań

Przedmioty wysyłamy do 24 h od momentu otrzymania wpłaty
Paczki wysyłamy
 • Paczka - 20
 • Paczka pobraniowa - 25

Wpłaty prosimy wykonywać za pośrednictwem allegro lub przelewem tradycyjnym.

Nr. konta
23 1090 1955 0000 0001 3365 6647

Regulamin dostępny na naszej stronie o mnie.

Zanim dokonasz zakupu wejdź na stronę o mnie i zapoznaj się z moim regulaminem. Dokonanie zakupu na mojej aukcji jest równoznaczne z akceptacją mojego regulaminu.

Nr produktu: HD15205

399,00 pln

(w tym 23% vat)KLUCZ PNEUMATYCZNY UDAROWY

Klucz pneumatyczny jest to urządzenie przeznaczone dla domowego majsterkowicza,jak i fachowca. Poręczne, lekkie, urządzenie pneumatyczne ma szerokie zastosowanie w montażu i demontażu wszystkich połączeń śrubowych. Nasadki wykonane zostały z specjalnej odmiany stali (CrV) chromowo-wanadowa. Chrom i wanad gwarantuje odporność na korozję, utlenianie, ścieranie i dużą wytrzymałość materiału. W zestawie dołączona jest przedłużka umożliwiająca dostanie się do oddalonych połączeń śrubowych. Klucz pneumatyczny posiada funkcje obrotów w obie strony prawo/lewo.


SKŁAD ZESTAWU:


✓ 1 x klucz udarowy 1/2" (340 Nm)

✓ 10 x nasadki (9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27)

✓ 1 x przedłużka 1/2" 125 mm

✓ 1 x Imbus

✓ 2 x Złączka

✓ 1 x Olejarka

✓ 1 x Walizka

DANE TECHNICZNE:


Napęd czworokątny: 1/2"

Wlot powietrza: 1/4"

Maksymalny moment obrotowy: 340 Nm (przy ciśnieniu 6 bar)

Obroty: prawo / lewo


Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Wystawiono z oprogramowania
Dostawa i płatność
od 16,00 zł

Lokalizacja: Lubań, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
16,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
22,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Punkty odbioru

EU-Markt Lubań
Chopina 6
59-800 Lubań
woj. dolnośląskie
email: standartshop24@gmail.com
tel.: 75 783 38 10

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

EU-Markt
Chopina 6
59-800 Lubań
Dodatkowe informacje

 18. Towary oferowane w sklepie allegro są objęte gwarancją producenta,  dystrybutora lub sklepu EU-Markt. W przypadku kiedy z towarem  dostarczona jest oryginalna karta gwarancyjna, napraw gwarancyjnych  dokonują autoryzowane punkty serwisowe w całym kraju. Okres i warunki  gwarancji oznaczone są w karcie gwarancyjnej oraz przy opisie danego towaru.
19. Niezależnie od gwarancji producenta lub dystrybutora, w przypadku, gdy zakup dokonywany jest  przez Klienta będącego konsumentem, wówczas zgodność sprzedanego towaru z  umową objęta jest dodatkowo odpowiedzialnością sprzedawcy na zasadach  uregulowanych w przepisach ustawy z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych  warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego  (Dz.U. z 2002r. Nr 141 poz.1176 z późn. zm.).
20. Przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy  sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W  szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na  przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona  uszkodzenia lub gdy taśmy są zerwane, należy nie przyjmować przesyłki i w  obecności kuriera dokonać jej otwarcia i ewentualnie sporządzić  protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w  celu wyjaśnienia sprawy pod tel. 075 783 38 10.
21. W przypadku sprzedaży  towarów konsumpcyjnych (tj. sprzedaży dokonywanej na rzecz klienta  będącego osobą fizyczną, która nabywa towar w celu niezwiązanym z  działalnością gospodarczą)
a) sprzedawca odpowiada wobec kupującego, jeżeli towar konsumpcyjny w chwili jego wydania jest niezgodny z umową,
b) sprzedawca odpowiada za  niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej  stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru kupującemu;  termin ten biegnie na nowo w razie wymiany towaru,
c) kupujący traci  uprawnienia (do żądania naprawy lub wymiany towaru na nowy albo do  żądania obniżenia ceny towaru lub do odstąpienia od umowy), jeżeli przed  upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru  konsumpcyjnego z umową nie zawiadomi o tym sprzedawcy,
d) sprzedawca nie odpowiada  za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy kupujący o tej  niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie, powinien był wiedzieć.
22. Reklamacje z tytułu  niezgodności towaru z umową, można przesyłać na adres EU-Markt 59-800  Lubań, ul. Chopina 6 lub za pośrednictwem e-mail pod adresem  sklep.homedirect@gmail.com. Pismo reklamacyjne powinno zawierać opis niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji reklamacji. W  przypadku problemów zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami pod tel. 75 783 38 10
23. W terminie 14 dni od  dnia otrzymania przez sprzedawcę reklamacji kupującego dotyczącej  niezgodności towaru z umową, Sprzedawca powinien rozstrzygnąć reklamację  i udzielić Kupującemu konkretnej odpowiedzi w przedmiocie uwzględnienia  lub nieuwzględnienia jego reklamacji. W przypadku uznania przez  sprzedawcę reklamacji zostanie Kupującemu wskazany proponowany przez  sprzedawcę sposób i tryb postępowania przy jej realizacji (np. sposób  zwrotu przez kupującego towaru, sposób odbioru nowego itp.) - w takim  przypadku Sprzedawca ponosi również koszty transportu reklamowanego  towaru . W przypadku odmowy uznania reklamacji kupującemu zostanie  przedstawione uzasadnienie tej odmowy.
24. Gwarancja lub rękojmia  nie obowiązują gdy towar został uszkodzony mechanicznie z przyczyn, za  które Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności, w szczególności wskutek  nieprawidłowego używania.
25. W przypadku gdy stroną  kupującą nie jest Konsument, strony wyłączają odpowiedzialność  sprzedawcy z tytułu rękojmi za wady fizyczne towaru (art. 558 § 1 Kodeksu Cywilnego)
26. W przypadku gdy  zakupiony towar jest wadliwy od nowości Sprzedawca zapewnia  przyśpieszoną procedurę wymiany bądź naprawy sprzętu w takim przypadku  prosi się o niezwłoczny kontakt telefoniczny 75 783 38 10 lub e-mail z  opisem wady produktu i danymi kontaktu zwrotnego do klienta.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

EU-Markt
Chopina 6
59-800 Lubań

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 ODSTĄPIENIE OD UMOWY PRZEZ KLIENTA


14. Klient dokonujący zakupu jako konsument  (tj. jako osoba fizyczna, która nabywa towar w celu niezwiązanym z  działalnością gospodarczą), który zawarł umowę na odległość za  pośrednictwem sklepu allegro, niezależnie od formy dostawy lub odbioru towaru, może od tej umowy odstąpić bez podania przyczyn,  składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni od dnia wydania mu towaru stanowiącego przedmiot tej umowy. Do zachowania  tego terminu wystarczy wysłanie do Sprzedawcy, przed upływem tego  terminu, odpowiedniego oświadczenia klienta (oświadczenie odstąpienia od umowy). 15. W razie skutecznego  odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest  zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwrot towaru powinien nastąpić  niezwłocznie, wraz z wysłaniem oświadczenia o odstąpieniu albo  oddzielnie - nie później jednak niż w terminie ustawowym 14 dni od dnia  wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwracany towar powinien  znajdować się w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w  granicach zwykłego zarządu. Konsument powinien zwrócić towar w takim  składzie ilościowym i jakościowym, z zastrzeżeniem zdania poprzedniego,  jaki otrzymał. W szczególności powinien dołączyć wszelkie otrzymane wraz  z towarem części, akcesoria, instrukcje, warunki użytkowania, itp.  dokumenty. Zwracany towar należy bezpiecznie zapakować i dostarczyć do  firmy EU-Markt na adres głównego magazynu. Adres: EU-Markt, 59-800 Lubań, ul. Chopina 6


 16. Zwrot uiszczonej przez klienta ceny towaru zostanie  dokonany niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia  otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy i dostarczeniu podpisanej  korekty dokumentu sprzedaży.


17. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

a) dotyczących nagrań  audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów  komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania,

b) świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,

c) świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

O sprzedającym
StandartShop24h
97,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

84

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Monika Bednarz
EU-MARKT
Chopina 6
59-800 Lubań
REGON: 365870155
NIP: 6131547162

Kontakt

 • 75 *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: standartshop24@gmail.com
telefon: 75 783 38 10
Wyświetlenia:37
Numer oferty:6950745026
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry

Na czasie