Klucz płaski zestaw kluczy płaskich kup 9 sztuk!!! (6484079795)

zakończona
99,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka48 17,00 zł
  • Paczka24 18,50 zł
  • lokalizacja: Internet

Znalezisko magazynowe.

Licytujesz 9 sztuk używanych, sprawnych kluczy płaskich o wymiarach:

36-32; 32-30; 28-25; 30-27; 2 x 27-24; 24-22; 22-19; oczkowy 27-24.

Fotki poniżej.

Zapraszam na pozostałe moje aukcje - warto zerknąć!!!

Zobacz nasze pozostałe aukcje:

Strona "o mnie" Wszystkie aukcje

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka24 18,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
Paczka48 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
WAŻNE: poczytaj "o mnie"!
UWAGA!!! - NIKOGO nie zmuszam do zakupów na moich aukcjach! Jeśli się decydujesz, akceptujesz WSZYSTKIE warunki danej aukcji! Jeśli nie, zawsze możesz kupić gdzieś indziej. Proszę więc CZYTAĆ "o mnie" , opis, cennik i czas wysyłki.
TYLKO WYSYŁKA!!! Towar SOLIDNIE pakowany do wysyłki!
Nie wysyłam za pobraniem. Nr konta i inne dane otrzymasz po zakupie w emailu z allegro.
Nie wysyłam sprzedanych przedmiotów za granicę (I don't send sold items abroa
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

reklamacje

Reklamacje dotyczące uszkodzeń przesyłek i ich zawartości możemy rozpatrzyć dopiero po przesłaniu protokołu otwarcia przesyłki w obecności doręczyciela lub pracownika poczty. W przypadku wysyłki towarów narażonych szczególnie na uszkodzenia, preferuję wysyłkę na warunkach szczególnych, co niestety podnosi koszty wysyłki, ale wówczas jest szansa na reklamację na poczcie. W przypadku próby odstąpienia od umowy (np. odesłanie zakupionego towaru i żadanie zwrotu pieniędzy) na mocy ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, poucza się kupującego, że jestem osobą prywatną, sprzedaż ma charakter okazjonalny i powoływanie się na w/w ustawę mnie nie dotyczy, gdyż nie jestem przedsiębiorstwem, o którym mowa w art.1 ust.1 tejże ustawy. Wyłączam moją odpowiedzialność z tytułu rękojmi za wady, zgodnie z brzmieniem Art. 558. § 1. KC.

pozostałe informacje

...ja tam nie wiem jak inni, ale uważam, że zawsze, a przynajmniej w 99% przypadków, można się dogadać, porozumieć, porozmawiać... fakt, w obecnych czasach coraz trudniej ROZMAWIAĆ, ale sądzę, że ZAWSZE warto przynajmniej podjąć taką próbę... Koszty wysyłki co niektórym wydają się zawyżone, ale po przykrych przejściach z dostawcami paczek i pocztą, teraz pakuję towar solidnie do wysyłki, a to czasem też podnosi koszta, więc średnio doliczam 1,50/2zł na koszty taśmy, papieru, itp. Jako kupujący staram się dokonać wpłaty najdalej drugiego dnia roboczego, o czym niezwłocznie informuję sprzedającego. Jako sprzedający czekam 7 dni na przelew lub jakąkolwiek informację od kupującego. W przypadku braku odzewu od kupującego w tym okresie, występuję o zwrot prowizji i wystawiam negatywa. Przy jednorazowym zakupie na kilku moich aukcjach, pakuję wszytko do jednej paczki i wówczas koszty wysyłki określam na podstawie tej jednej paczki. Towar wysyłam (a przynajmniej tak się staram) najdalej trzeciego dnia od wpływu zapłaty (zazwyczaj dwa razy w tygodniu), a dla sprawdzonych odbiorców nawet wcześniej. W razie nieprzewidzianych komplikacji z wysyłką, niezwłocznie informuję o tym kupującego. - po zakupie proszę o kontak meilowy w sprawie zadeklarowania się w kwestii wysyłki zakupionego towaru paczką priorytetową - bez odzewu w tej sprawie traktuję jako wysyłka paczką ekonomiczną. Zastrzegam sobie prawo wycofania aukcji przed czasem. Chyba że w opisie danej aukcji jest inaczej. Nie wystawiam faktur ani paragonów i nie wysyłam za pobraniem, jak również brak możliwości odbioru osobistego, chyba, że w opisie aukcji jest o tym wzmianka. Towar wysyłam TYLKO Pocztą Polską. UWAGA!!! - NIKOGO nie zmuszam do zakupów na moich aukcjach! Jeśli się decydujesz, akceptujesz WSZYSTKIE warunki danej aukcji! Jeśli nie, zawsze możesz kupić gdzieś indziej. Proszę więc CZYTAĆ "informacje od sprzedającego" , opis, cennik i czas wysyłki. Proszę o przemyślane decyzje zakupu - nie przyjmuję zwrotów.