Kłódka BEZ z kluczem z czasów PRL (7209021750)

zakończona

Opis

Kłódka z czasów PRL w dobrym stanie wym 7x5cm

Wysyłka do 7 dni roboczych staramy się wcześniej ale nie zawsze jest możliwość

jeśli zgadzasz się nie licytuj. Zapraszam na inne moje aukcje 

K8

Dostawa i płatność
od 15,50 zł

Lokalizacja: Kobierzyce, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
8-9 dni roboczych

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Tomasz Jastrzebski
Orzechowa 3
55-040 Kobierzyce
Dodatkowe informacje

Reklamacja do 14dni od otrzymania towaru, możliwa częściowa rekompensata albo całkowita. Rozpatrujemy reklamacje w ciągu 7dni roboczych. Wszystkie zwroty są realizowane na podstawie paragonu dołączonego do każdego zakupu i folmularza zwrotu zakupu.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Tomasz Jastrzebski
Orzechowa 3
55-040 Kobierzyce

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
tom_andrz
98,2%
kupujących poleca tego sprzedającego

667

 

11

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

  • 515****** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Mam nadzieję że zakupione przedmioty sprawią wiele radości i spełnią państwa oczekiwania.

Jeśli są państwo zainteresowani jakimś nietypowym towarem rzadkim

bądź kolekcjonerskim proszę o kontakt postaram się zdobyć go dla

Państwa. Serdecznie polecam Tomasz Jastrzębski

Pozostałe informacje

Witam wszystkich kupujących na aukcjach tom_andrz. Regulamin aukcji. 1. Kupujący, który kupił przedmiot na aukcji, upoważnia firmę "Tomasz Jastrzębski" do zawarcia  jego imieniu jednorazowej (tj. na konkretną przesyłkę) umowy z Pocztą Polską, bądź każdą inną firmą świadczącą usługi pocztowe, w celu przesłania do Kupującego wylicytowanego przedmiotu. Firma "Tomasz Jastrzębski" nie pobiera opłat z tytułu wyżej wymienionego pośrednictwa. 2. Wysyłka zakupionego przedmiotu odbywa się najpóźniej do 7 dni roboczych od otrzymania należności, najczęściej jest to 2-3dni. 3. Firma Tomasz Jastrzębski na życzenie kupującego może wysłać przedmiot w dowolny sposób na dowolnych warunkach, w celu ich ustalenia proszę o kontakt po zakończeniu aukcji. 4. Kupując kilka przedmiotów oszczędzasz na wysyłce. 5. Przedmioty, które przez swoje właściwości (np. szkło, porcelana, drobne elementy mechaniczne) mogą podczas transportu ulec uszkodzeniu, sugeruję dodatkowo ubezpieczyć przez wybranie opcji "przesyłka ubezpieczona".6. Jeśli przedmiot, który państwo otrzymali uległ uszkodzeniu podczas transportu proszę o spisanie protokołu szkody/zniszczenia z kurierem. Będzie on podstawą do uzyskania rekompensaty na rzecz kupującego po rozpatrzeniu przez przewoźnika reklamacji. 7. Na każdy przedmiot wystawiam rachunek (paragon fiskalny), który jest podstawą reklamacji bądź zwrotu towaru, należy go odesłać wraz z przedmiotem. 8. Wszystkie zwroty i reklamacje są rozpatrywane po odesłaniu towaru.9. Koszty Przesyłki w przypadku zwrotu towaru pokrywa kupujący. 10. Na zwrot bądź reklamację mają państwo 14 dni od otrzymania towaru. 11. Wszystkie pytania i wątpliwości proszę kierować na e-maila.

Wyświetlenia:7
Numer oferty:7209021750
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry

Na czasie


Pokaż więcej
Ukryj