Klocki CLICS NOWE 175 elementów w wiaderku Cb175 (6922302923)

zakończona
57,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost darmowa
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • lokalizacja: WARSZAWA, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Nie wystawiam faktury
 • bohater: inny
 • marka: Clics
 • wiek dziecka: 4 lata +
 • materiał: plastik
 • certyfikaty, opinie, atesty: CE
 • płeć: chłopcy, dziewczynki

opis

Klocki CLICS Cb175 nowe 175 elementów w wiaderku Warszawa

100 % nowe fabrycznie zapakowane nie otwierane.


Klocki Clics Cb175 nowe 175 elementów w wiaderku.
Wyprodukowane w Belgii. Zapakowane fabrycznie ( nie otwierane).
Przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia.

Zestaw zawiera :

- 148 klocków
- 10 kół
- 11 osi
- 2 zaczepy
- 4 piramidki

- książeczka złożenia 20 różnych konstrukcji.


Klocki są oryginalne i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.


Produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub paczkomatów InPost.


Zapraszamy również do odbioru osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu.


Telefon 730-320-825


W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz na pozostałe nasze aukcje.

Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: WARSZAWA, Polska

Darmowa dostawa na 18. urodziny Allegro

Wybierz Paczkomat, a podczas zakupu dostaniesz kupon na darmową dostawę.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

LOOKMEDIA
OLIWSKA 2 MAGAZYN 14
03-334 WARSZAWA
Dodatkowe informacje

Procedura reklamacji. Część produktów posiada gwarancje zewnętrzną ( realizowaną bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producenta). Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na stronach internetowych producentów . Nie ogranicza to jednak możliwości złożenia reklamacji u sprzedawcy po wcześniejszym zgłoszeniu mailowym lub telefonicznym w celu wstępnej weryfikacji. Aby zapewnić sprawną obsługę reklamacji, prosimy o dołączenie w miarę dokładnego opisu usterki , wraz z otrzymanym dokumentem potwierdzającym zakup. Firma odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w kodeksie cywilnym. Reklamacje z tytułu rękojmi można złożyć w formie elektronicznej lub stosując formularz zwrotu. Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że firma Lookmedia niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie usterkę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wcześniej wymieniony lub naprawiony.Reklamacje rozpatrywane są do 30 dni. Paczki nieopłacone lub wysłane za pobraniem do sprzedającego nie zostaną odebrane. Produkty sprawne odesłane do nas w ramach procedury reklamacyjnej  odsyłamy tylko na koszt klienta po uprzednim uregulowaniu kosztów wysyłki.  Produkty uszkodzone mechanicznie przez klienta nie podlega procesowi reklamacji .

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

LOOKMEDIA
OLIWSKA 2 MAGAZYN 14
03-334 WARSZAWA

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje świadczenie usług w zakresie zakwaterowania do celów innych niż mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Przed wysyłką prosimy o przygotowanie formularza zwrotu oraz kontakt telefoniczny lub mailowy. Prawo do zwrotu przysługuje wyłącznie konsumentowi. W przypadku zakupu towaru w celu związanym z działalnością gospodarczą, o czym świadczy faktura, a kupujący nie jest konsumentem w zrozumieniu art. 22 kodeksu cywilnego, zwrot towaru nie jest możliwy. W danej sprawie zastosowanie znajdują przepisy ustawy z dnia 23 kwietnia 1996 r. kodeks cywilnego( Dz. U. Nr 16, poz. 93, z poźn. zm.) dotyczące przypadku występowania rękojmi za wady fizyczne. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 par. 1 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy, w szczególności ustalają, iż nie ponosi on żadnej odpowiedzialności także za wady ukryte przedmiotu sprzedaży. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedający nie ponosi kosztu odesłania towaru. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli Lookmedia wykonała w pełni usługę za wyraźną zgodą klienta 2) w której cena towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi firma Lookmedia nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji klienta lub służąca zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb klienta 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami 7) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe, wizualne lub programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu 8) o dostarczanie treści cyfrowych,które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą klienta, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
MARTMEDIA_SPORT
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

336

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 730 320 825
 • 791410184
poniedziałek - piątek
09:00 - 19:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

 O nas Firma LOOKMEDIA zarejestrowana jest w Warszawie od 2015 roku. Działamy w zakresie obsługi hurtowej sieci sklepów takich jak Leclerc i Auchan. Od niedawna działamy także w sektorze detalicznym. Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić najniższą cenę produktu i najwyższą jakość obsługi. Jako firma do każdego z naszych produktów załączony jest paragon fiskalny lub faktura VAT 23% .Nie posiadamy sklepu stacjonarnego dzięki temu cena produktu jest atrakcyjniejsza. Jest możliwość odbioru zakupionego towaru na terenie Warszawy. Wysyłki realizujemy przy pomocy sprawdzonej firmy kurierskiej DHL lub InPost. Prosimy przed licytacją zapoznać się z regulaminem naszego sklepu . Zapraszamy na pozostałe na aukcje . 

Pozostałe informacje

Robert tel.730-320-825 

Tomek tel.791-410-184