Kleszcze kowalskie 2 duże 59 cm (6908391631)

zakończona
31,00 zł
sprzedaż zakończona
Kleszcze kowalskie,
długość ok 59 cm.
masa ok 1,8 kg.
Stan jak na zdjęciach.

Posiadam jeszcze kilkadziesiąt sztuk narzędzi kowalskich,
ponad 200 kg po zlikwidowanej kuźni,

mogę wystawić na aukcję.

Osoby z zerowym kontem lub małą ilością komentarzy tzw. Listki oraz allegrowicze o nicku Client przed zalicytowaniem proszę o kontakt w celu potwierdzenia chęci zakupu.

W innym przypadku ofertę odwołam!

Nie sprzedaję za pobraniem!

Nie sprzedaję za granicę!

Nie wystawiam rachunków!

Kontakt tylko przez email.

Zakupione przedmioty wysyłam najszybciej od dnia otrzymania należności na konto, jednak nie później niż po 7 dniach.

Na wpłatę czekam 7 dni od dnia zakończenia aukcji! W razie chwilowych problemów z płatnością należy napisać do mnie w tej sprawie. Po terminie 7 dni od kupna należy się liczyć z komentarzem negatywnym.

W koszt dostawy oprócz opłaty pocztowej wchodzi cena opakowania, dodatkowego zabezpieczenia itd.

Przedmiot zakupiony za kwotę powyżej 300 zł wysyłam tylko, jako przesyłkę z zadeklarowaną wartością.

W tytule przelewu proszę podać nick, nazwę zakupionego przedmiotu lub nr aukcji.

Licytując moje aukcje zgadzasz się na moje warunki sprzedaży i zapoznałeś się ze stroną O mnie. W innym przypadku proszę nie licytować i oszczędzić obu stronom nieporozumień.

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów!

wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
    • 66 1020 1912 0000 9902 0114 1019
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka48 16,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje
użytkownik
cena
m...5
31,00 zł niedziela 6 sierpnia, 21:07:31
A...d
30,00 zł sobota 29 lipca, 18:35:38

pozostałe informacje

Wszystkie sprzedawane przeze mnie przedmioty pochodzą z mojej ponad 20-to letniej kolekcji. Sprzedaż jest następstwem zmiany profilu kolekcji, a pozyskane w ten sposób fundusze przeznaczam na zakup interesujących mnie eksponatów. Zakupione przedmioty wysyłam najszybciej od dnia otrzymania należności na konto, jednak nie później niż po 7 dniach od daty zaksięgowania wpłaty. Przesyłki nadaję najczęściej we wtorki i czwartki. Na wpłatę czekam 7 dni od dnia zakończenia aukcji! W razie chwilowych problemów z płatnością należy napisać do mnie w tej sprawie. Po terminie 7 dni od kupna należy się liczyć z komentarzem negatywnym. W niektórych przypadkach koszt dostawy może być nieco wyższy niż opłata pocztowa. Doliczam cenę koperty bąbelkowej. Przedmiot zakupiony za kwotę powyżej 300 zł wysyłam tylko, jako przesyłkę z zadeklarowaną wartością. Nie sprzedaję za pobraniem! Nie sprzedaję za granicę! Nie wystawiam rachunków! Kontakt tylko przez email! Osoby bez komentarzy, tzw. ,,listki" oraz osoby o nicku Client mogą brać udział w moich aukcjach po mailowym potwierdzeniu chęci zakupu przedmiotu. W przeciwnym razie oferta zostanie wycofana. W tytule przelewu proszę podać nick, nazwę zakupionego przedmiotu lub nr aukcji. Licytując moje aukcje zgadzasz się na moje warunki sprzedaży. W innym przypadku proszę nie licytować i oszczędzić obu stronom nieporozumień. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów!