KLEJ POXIPOL METAL 14ml (6541845574)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
9,63 zł
z 195 sztuk
Koszty dostawy
 • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Pocztex Kurier48 13,00 zł
 • lokalizacja: Będzin
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Inny
 • typ: pozostałe
 • przeznaczenie: uniwersalne
ABA Rafał Kurowski

ul. Piastowska 29b

42-500 Będzin

Pracujemy:

Pn - Pt w godz. 8.30 - 16.30

Telefon: Pn - Pt 693 822 660

e-mail: sklep.aba@gmail.com

Dane do przelewu:


ABA Rafał Kurowski
ul. Bolesława Chrobrego 14/17
42-500 Będzin

Konto:

79 1950 0001 2006 0056 0012 0002Preferujemy płatności PayU (dawne Płacę z Allegro) bo gwarantują szybką wysyłkę, bez czekania na pojawienie się wpłaty na naszym koncie.

Koszty przesyłek podane są w zakładce dostawa i płatność. Niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów na naszych aukcjach
ZA PRZESYŁKĘ KURIEREM
PŁACISZ TYLKO RAZ!
Wysyłkę realizujemy w 24 godziny od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie.
Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem

KLEJ POXIPOL METAL 14ml

POXIPOL® jest klejem o najwyższej wytrzymałości i trwałości. Doskonały klej o charakterystyce spoiwa metalicznego.

POXIPOL® jest klejem dwuskładnikowym, prostym w przygotowaniu i użyciu.

CECHY:

- można go nakładać w dowolnej grubości

- nie kurczy się, nie rozciąga

- nie deformuje się

- nie łuszczy się i nie spływa z powierzchni pionowych

- nie posiada żadnych rozpuszczalników

- Odporny na działanie wody, kwasów, rozpuszczalników, olei

- stosuje się jak masę plastyczną , uzyskuje twardość metalu w ciągu 10 minut .

Sposób użycia:

- nałóż równe części kazdego ze składników

- wymieszaj do uzyskania jednolitego koloru

- nałóż mieszankę na obie sklejane powierzchnie i przytrzymaj je ściśnięte przez 10 minut

Aby ułatwić mieszanie kleju POXIPOL® 10 MIN., opakowania małe i średnie zawierają SAMOCZYSZCZĄCĄ TACKĘ DO MIESZANIA. Tacka ta została wykonana ze specjalnego materiału, do którego nie przykleja się mieszanka. Przed jej użyciem oderwij szpachelkę. W celu ponownego użycia tacki należy jedynie usunąć stwardniałą masę.


Może być stosowany do szerokiej gamy materiałów, takich jak:

- metal, szkło, gumę, drewno, cement, ceramikę, itp.

ZASTOSOWANIE:

Napraw samochodów, mebli, zabawek, artykułów sportowych, zastaw stołowych Uszczelnień : przecieków w rurach, metali, zbiorników na paliwo, wodę, olej, itp. zamocowań : haków i kołków w ścianie, rękojeści w narzędziach, itp.

POXIPOL® w zależności od zastosowania wytrzymuje temperaturę 120°C i maksymalną odporność uzyskuje w ciągu 24 godzin.

KUPUJĄC NA KILKU NASZYCH AUKCJACH ZA WYSYŁKĘ KURIEREM PŁACISZ

TYLKO RAZ !!!

Do każdego zakupu wystawiamy paragon

lub na życzenie klienta

FAKTURĘ VAT,

po wcześniejszym otrzymaniu danych do faktury.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 79 1950 0001 2006 0056 0012 0002
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 2
Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 20
Przesyłka kurierska 17,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 50
Pocztex Kurier48 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 30
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Jeśli wybrałeś formę wysyłki Allegro Polecony InPost, Allegro Kurier InPost lub Allegro Paczkomaty InPost z darmowym zwrotem, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów z tytułu zwrotu przedmiotu i będziesz mógł go dokonać bezpośrednio z poziomu list kupionych przedmiotów w Moim Allegro. Dodatkowo, jeśli wybrałeś Allegro Kurier InPost (za pobraniem), w cenie zawarte jest ubezpieczenie przesyłki do wartości 5.000 zł.
dodatkowe informacje
Odbiór osobisty
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

ABA Rafał Kurowski
Chrobrego 14/17
42-500 Będzin
NIP: 644-216-11-86
REGON: 278043815
Firma ABA Rafał Kurowski prowadzi sprzedaż wysyłkową z możliwością odbioru osobistego. Wysyłka zakupionego towaru nastąpi w ciągu 24h od otrzymania wpłaty od Kupującego, bądź potwierdzenia przelewu. W swoim zapleczu posiadamy 100% wystawionego towaru na aukcjach Allegro. Jeżeli zaistniałaby sytuacja braku towaru zakupionego i opłaconego przez Kupującego, Kupujący zostanie jak najszybciej poinformowany o zaistniałej sytuacji, a towar zostanie jak najszybciej domówiony, lub nastąpi zwrot pieniędzy za brakujący towar. Odbiór osobisty realizowany jest w naszym magazynie pod adresem: ul. Piastowska 29b 42-500 Będzin (teren zajezdni tramwajowej)

kontakt

 • 693 822 660
  Pracujemy poniedziałek- piątek 9:00 - 16:00

pozostałe informacje

1. Ceną należną za przedmiot jest cena wynikła z licytacji lub ceny "KUP TERAZ". 2. Wszystkie ceny towarów w sklepie są cenami brutto i zawierają podatek VAT. 3. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. 4. Płatności możecie Państwo dokonać za pośrednictwem systemu PayU lub przelewem bankowym na rachunek firmy. 5. Możliwy jest osobisty odbiór zakupionego przedmiotu po wcześniejszym kontakcie ze Sprzedawcą. 6. Dostawa do Kupującego jest realizowana najpóźniej w ciągu 24 godzin od zarejestrowania wpłaty. 7. Czas oczekiwania na wpłatę z góry to 7 dni. Potem przypominamy o wpłacie mailowo. Po następnych 7 dniach występujemy do Allegro o zwrot pobranej prowizji. 8. Kupujący może zwrócić zakupiony przedmiot w terminie do 14 dni od zakupu pod warunkiem zwrotu do Sprzedawcy w stanie nieodbiegającym od dostarczonego do Kupującego. Zwrot wniesionej zapłaty będzie zwrócony w ciągu 7 dni od odbioru zakupionego przedmiotu przez Sprzedawcę. 9. Złożenie oferty w licytacji lub zakup poprzez "Kup Teraz" przez Kupującego jest zawarciem umowy ze Sprzedawcą. 10. WYSTAWIAMY FAKTURY VAT Na życzenie klienta , po wcześniejszym otrzymaniu danych do faktury VAT.

zwroty

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa: kupujący


Adres do zwrotu:
ABA Rafał Kurowski
Piastowska 29B
42-500 Bedzin
PL
Dodatkowe informacje

 1. Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta w art.27 z dnia 30 maja 2014 roku, Kupujący, który zawarł umowę kupna na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny w terminie do 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy.  2. Warunkiem zwrotu do Sprzedawcy jest odesłanie towaru w stanie nieodbiegającym i nienaruszonym od dostarczonego do Kupującego. Kupujący proszony jest także o doręczenie otrzymanego paragonu.  3. Towar nie może nosić śladów użytkowania i być w pełni zdatny do ponownej odsprzedaży.  4. Jeżeli przedmiot nosi ślady użytkowania bądź jest uszkodzony Sprzedający ma prawo do ubiegania się o odszkodowanie z tytułu Zmniejszenia wartości rzeczy. 5. W przypadku odstąpienia od umowy przez Kupującego, Sprzedający nie ponosi kosztów związanych z odesłaniem towaru 6. Dodatkowe opłaty związane z odesłaniem towaru pokrywa Kupujący. 7. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności tj. koszt towaru oraz koszt za wybrany przy zakupie sposób wysyłki, z zastrzeżeniem, że jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów związanych z odesłaniem towaru. 8. Zwrot wniesionej zapłaty będzie zwrócony w ciągu 7 dni od odbioru przez Sprzedawcę zwróconego przedmiotu/ów. 9. W celu odstąpienia od umowy zawartej na Allegro, Kupujący jest zobowiązany do poinformowania Sprzedającego o woli odstąpienia, pisząc na adres e-mail: sklep.aba@gmail.com 

reklamacje

Czas na reklamację z tytułu rękojmi: 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona)

Adres do reklamacji:
ABA Rafał Kurowski
Piastowska 29B
42-500 Będzin
PL
Dodatkowe informacje

 1. Przy odbiorze przesyłki z zamówionym towarem, Kupujący zobowiązany jest do jej sprawdzenia i w przypadku stwierdzenia: 

A) uszkodzenia mechanicznego zawartości przesyłki, 

B) niekompletności przesyłki, 

C) niezgodności zawartości przesyłki z przedmiotem zamówienia – do sporządzenia protokołu z oględzin przeprowadzonych w obecności kuriera (stanowiącego podstawę reklamacji) i niezwłocznego powiadomienia Sprzedawcy o zaistniałej sytuacji.  


2. W przypadku stwierdzenia przez Kupującego, że doręczony towar ma wady, Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego powiadomienia o tym fakcie Sprzedawcy. Kupujący proszony jest o wykonanie zdjęć uszkodzonego towaru wraz z otrzymanym paragonem i przesłanie ich na adres: sklep.aba@gmail.com   


3. Kupujący proszony jest o odesłanie i dostarczenie Sprzedającemu otrzymanego paragonu wraz z uszkodzonym przedmiotem na podany poniżej adres.  


4. Reklamacja zostanie rozpatrzona przez Sprzedawcę w terminie nie dłuższym niż 14 dni od daty skutecznego jej złożenia. Za datę złożenia reklamacji uznaje się datę wpływu reklamacji do Sprzedawcy.  


5. W wyniku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, towar będący przedmiotem reklamacji ulega wymianie na wolny od wad albo – przy braku takiej możliwości – Sprzedający dokonuje korekty paragonu/faktury VAT w stosownym zakresie.   


6. W celu uniknięcia wątpliwości stwierdza się, że żadne z postanowień niniejszego Regulaminu nie ogranicza uprawnień Kupującego, jakie przysługują mu na podstawie przepisów prawa obowiązujących na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku stwierdzenia istnienia postanowienia o takim charakterze zastosowanie znajdują przepisy prawa obowiązującego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a w szczególności przepisy Kodeksu cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku.  


7. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep.aba@gmail.com lub w formie pisemnej na adres firmy podany na końcu regulaminu. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, nick z Allegro, z którego został dokonany zakup, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  


8. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.  


9. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.  


10. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail.  DANE FIRMY  

ABA RAFAŁ KUROWSKI 

ul. Piastowska 29B 

42-500 Będzin 

NIP: PL 6442161186  

e-mail: sklep.aba@gmail.com 

tel: 693822660