KLAPA RAMKA ZAWIASY TAŚMA SONY VGN-FZ11M PCG-381M (6950720670)

zakończona
18,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Allegro MiniPaczka InPost 7,20 zł
  • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
  • Allegro Kurier InPost 12,18 zł
  • lokalizacja: Warszawa, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT
  • do laptopów: sony

opis

Witam!

Klapa + Ramka + Zawiasy + Taśma LCD Sony VGN-FZ11M

Sprawne w 100%

Klapa pochodzi z demontażu laptopa. Dokładny model to PCG-381M. W komplecie: klapa, ramka, zawiasy, taśma LCD, mikrofon z tasiemką , kamera z tasiemką oraz antenki. Oczywiście brak pęknięć, wyłamań, itp. Poniżej zdjęcia sprzedawanego kompletu.

(Pełny rozmiar po kliknięciu.)

Gwarancja na towar jest rozruchowa i wynosi 1 miesiąc.

Może coś innego Cię zainteresuje - zobacz moje pozostałe aukcje .

Pozdrawiam i polecam!


Dostawa i płatność
od 7,20 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Darmowa dostawa na 18. urodziny Allegro

Wybierz Paczkomat, a podczas zakupu dostaniesz kupon na darmową dostawę.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro MiniPaczka InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,20 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
5 dni roboczych
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
3-4 dni robocze
Allegro Kurier InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
12,18 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Dodatkowe informacje

Odbiór osobisty jest możliwy na Tarchominie tylko po wcześniejszym kontakcie. Wcześniejszy należy rozumieć, jako minimum cały dzień roboczy przed planowanym odbiorem. Kontaktować w tej sprawie proszę się e-mailowo lub poprzez sms.

Punkty odbioru

Odkryta
Odkryta 74
03-140 Warszawa
woj. mazowieckie
email: starypc@onet.pl
tel.: 670779100

płatność tylko gotówką
do odbioru w 1 dzień roboczy
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
3 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

3 miesiące
Dodatkowe informacje

Reklamowany towar należy dostarczyć na adres: Stary Pecet Serwis Komputerowy Kozera Michał ul. Odkryta 74 03-140 Warszawa. Przesyłany towar powinien być kompletny i o niezmienionych właściwościach. Na rozpatrzenie reklamacji i udzielenie odpowiedzi Sprzedający ma 14 dni roboczych od momentu złożenia reklamacji. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji Klient otrzymuje zwrot wpłaconej kwoty. Klient w przypadku zgłoszenia tytułem gwarancji zobowiązany jest do dołączenia paragonu lub kserokopii faktury oraz karty gwarancyjnej, jeżeli takowa była dostarczona razem z towarem.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Stary Pecet Serwis Komputerowy Kozera Michał
Odkryta 74
03-140 Warszawa
Dodatkowe informacje

Reklamowany towar należy dostarczyć na adres: Stary Pecet Serwis Komputerowy Kozera Michał ul. Odkryta 74 03-140 Warszawa. Przesyłany towar powinien być kompletny i o niezmienionych właściwościach. Na rozpatrzenie reklamacji i udzielenie odpowiedzi Sprzedający ma 14 dni roboczych od momentu złożenia reklamacji. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji Klient otrzymuje zwrot wpłaconej kwoty. Klient w przypadku zgłoszenia tytułem rękojmii zobowiązany jest do dołączenia paragonu lub kserokopii faktury.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Stary Pecet Serwis Komputerowy Kozera Michał
Odkryta 74
03-140 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY KUPNA-SPRZEDAŻY:

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania rzeczy. Zgłoszenie należy wysłać drogą elektroniczną na adres e-mail starypc@onet.pl. Konsument jest zobowiązany odesłać towar niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym złożył oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Brak oryginalnego pakowania w przypadku towarów nowych również wpływa na zmniejszenie wartości rzeczy. Prawo do odstąpienia od umowy nie dotyczy kupujących prowadzących działalność gospodarczą. Zwrot kwoty nastąpi w terminie 14 dni od dostarczenia oświadczenia lub w późniejszym terminie, czyli w dniu otrzymania zwracanego towaru.

KOSZT ZWROTU W PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY:

W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

BRAK MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY:

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nie rozłącznie połączone z innymi rzeczami 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę 11) zawartej w drodze aukcji publicznej 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
starypc
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

56

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Stary Pecet Serwis Komputerowy Kozera Michał

ul.Ugorek 8

03-147 Warszawa

NIP: 5242517672

REGON: 360958030

Strona www: starypc.prv.pl

Firma została zarejestrowana w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy.

Pozostałe informacje

Firma jest jednoosobową działalnością gospodarczą. Naprawą komputerów zajmuję się od końca lat 90-tych. Jest to moje hobby i już wiele lat temu stało się zawodem. Stąd trochę sentymentalna nazwa działalności. Na co dzień pracuję jako kierownik serwisu w jednym z warszawskich sklepów komputerowych. Z tej przyczyny działalność prowadzę głównie wieczorami oraz w weekendy. Ze swojej strony gwarantuję uczciwość oraz profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem.


OGRANICZENIE DLA KUPUJĄCYCH:

Z racji na wiele przypadków nieodbierania pobrań, użytkownicy bez pełnej aktywacji konta, niezarejestrowani oraz posiadający mniej niż 10 pozytywnych komentarzy proszeni są o niewybieranie tej opcji płatności. Nie będzie ona realizowana. Jedyna dostępna opcja, to płatność z góry poprzez przelew.

INFORMACJA DLA FIRM:

Nie jestem płatnikiem VAT. Wystawiam faktury VAT ze stawką zw.

Poniżej zamieszczam kilka prawnie wymaganych formułek, które po zmianach na Allegro nie mają już swojej zakładki.

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSOBÓW ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR:

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu

rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce "Rozstrzyganie sporów konsumenckich".

OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD:

Firma zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.