klapa matryca do laptopa Toshiba Satellite A205 (6542302335)

zakończona
70,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Paczka pocztowa priorytetowa 20,00 zł
  • lokalizacja: Warszawa
  • stan: używany

klapa z matrycą do laptopa Toshiba Satellite A205

klasa A - bardzo ładnie świeci

w komplecie z zawiasami, anteną do WiFi oraz taśmą matrycy

sprzęt używany - gwarancja 14 dni


Preferujemy odbiór osobisty w naszym sklepie przy hotelu "HILTON", wejście do sklepu od ul.WRONIA wis a wis WARSAW SPIRE
po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym
ul. Łucka 20 lok. 25
00-845 Warszawa

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Paczka pocztowa priorytetowa 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
 
W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy Kupujący może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Kupujący ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu - czyli Kupujący odsyła nam produkt do naszej firmy na swój koszt. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli w formie pisemnej albo w formie elektronicznej na adres e-mail: postawnajakosc@gmail.com Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres Image Sp. z o.o. ul. Łucka 20 lok. 25 00-845 Warszawa Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: (Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) [DANE SPRZEDAJĄCEGO] Image Sp. z o.o. ul. Łucka 20 lok. 25 00-845 Warszawa Ja.................. niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ......................, numer aukcji Allegro....................... Data zawarcia umowy to ................, data odbioru................... Imię i nazwisko........................ Login Allegro.......................... Adres.................................. Data................................... ............................................. Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej)

reklamacje

Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, numer aukcji Allegro, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na używany lub podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

pozostałe informacje

Preferujemy odbiór osobisty po uprzednim kontakcie mailowym lub telefonicznym Image Sp. z o.o. ul. ŁUCKA 20/25 00-845 Warszawa