Klamka łazienkowa Lilia Kolekcja Stary Dwór (6999470077)

zakończona
37,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 22,00 zł
 • lokalizacja: Sosnowiec, Polska
 • czas wysyłki: do 7 dni

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • kolor: czarny
 • rodzaj: klamka wewnętrzna
 • rodzaj szyldu: długi szyld

opis

Dokument bez nazwy

Klamka łazienkowa Lilia

Kolekcja Stary Dwór

producent: Barcz

Kraj pochodzenia: POLSKA


Lilia to najnowsza propozycja pochodząca z Kolekcji "Stary Dwór". Ta urocza, dekoracyjna klamka doskonale wygląda w przytulnych, tradycyjnych wnętrzach. Połączenie ziemiańskiej estetyki oraz ludowej kolekcji sprawia, że klamka cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Patynę czasu nadaje jej ręczne wykończenie. Lilia jest zalecana do stosowania we wszystkich standardowych rodzajach drzwi i zamków.

KLAMKI ROBIONE POD ZAMÓWIENIE

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA 3 TYGODNIEDo każdego innego koloru niż czarny naliczana jest kwota 20% (cena klamki czarnej+20%)


 • PARAMETRY TECHNICZNE:


materiał stal
komplet dwie klamki zmontowane z szyldami, trzpień (tzw. kwadrat), śruby przelotowe i nakrętki do montażu
rozstaw zamknięcia WC 72mm, 90mm
kwadrat WC 4mm
gwarancja 12 miesięcy
kraj pochodzenia Polska
 • ZESTAW ZAWIERA:

dwie klamki zmontowane z szyldami, trzpień (tzw. kwadrat), śruby przelotowe i nakrętki do montażu

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi aukcjami.

WARUNKI SPRZEDAŻY:

- płatność przelewem, w tytule przelewu prosimy o podanie nicku oraz imienia i nazwiska osoby zarejestrowanej na allegro w przypadku, gdy przelew robi ktoś inny,

- płatność gotówką przy odbiorze własnym,

- możliwość wysyłki kurierem

- na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.

Z wszelkimi pytaniami w sprawie aukcji Allegro prosimy dzwonić

pod nr tel. 501-399-311

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 22,00 zł

Lokalizacja: Sosnowiec, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
8 dni roboczych

Punkty odbioru

Coopra INT
ul.Chemiczna 12
41-200 Sosnowiec
woj. śląskie
email: alle@coopra.pl
tel.: 501-399-311

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 18:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 Produkty oferowane w naszym sklepie posiadają gwarancję producenta. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji  są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Większość  produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane  punkty serwisowe producentów. Adresy punktów serwisowych i inne ważne  informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych  dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. W  przypadku niektórych produktów karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz  fabrycznie zapieczętowanego opakowania, w związku z tym, iż nie chcemy otwierać tak zapakowanych produktów może się zdarzyć, że karta nie  będzie podstemplowana, daje to jednak Państwu pewność, że nikt wcześniej  nie ingerował w zawartość produktu.  


 Zgłoszenie  reklamacyjne z tytułu gwarancji jest przyjmowane na podstawie  zgłoszenia mailowego. W celu usprawnienia procesu związanego z  zarejestrowaniem nowej reklamacji, prosimy o podanie w formularzu numeru  zamówienia, z którego pochodzi uszkodzony produkt oraz opisanie jego  usterki. Za termin rozpoczęcia procesu reklamacyjnego przyjmujemy chwilę  odebrania przesyłki przez nasz magazyn mieszczący się w Sosnowcu przy ul. Chemicznej 12.

Wadliwy produkt zostanie poddany wstępnej  ekspertyzie, która ma na celu sprawdzenie czy opisywana przez Klienta  usterka występuje oraz czy usterka nie nastąpiła z winy użytkownika.  Termin rozpatrzenia reklamacji przez Coopra INT wynosi 14 dni  od chwili przyjęcia towaru. Wszystkie produkty są wysyłane bezpośrednio  do dystrybutora lub producenta danego produktu. Sposób rozpatrzenia i  zakończenia reklamacji poprzez naprawę, wymianę lub zwrot kosztów zakupu  należy tylko i wyłącznie do gwaranta.

W przypadku, gdy  korzystający z gwarancji zgłasza nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd  okoliczności czym powoduje wyrządzenie gwarantowi szkody, może zostać  zobowiązany do jej naprawienia. Sprzęt w takim przypadku jest odsyłany  również na koszt kupującego.
Jeżeli dostarczony produkt nie będzie spełniał wymagań gwarancyjnych, Klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany.
Gwarancja  na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie  zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z  umową. 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Coopra INT
ul. Chemiczna 12
41-200 Sosnowiec
Dodatkowe informacje

 

W  przypadku dostarczenia towarów za pośrednictwem wyspecjalizowanego  przewoźnika (kurier) nabywca stwierdzający powstanie szkody  transportowej jest obowiązany wykonać akty staranności wymagane  przepisami ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. - Prawo przewozowe (Dz. U.  z 1995 r., Nr 119, poz. 575 z pózn. zm.) dla zachowania  odpowiedzialności przewoźnika. Protokół reklamacyjny spisany w obecności kuriera, uprawnia do zgłaszania reklamacji, co do ilości lub uszkodzeń mechanicznych.

W przypadku reklamacji towaru, prosimy o przesłanie na nasz adres e-mailowy sosnowiec@coopra.pl

- opis reklamacyjny uwzględniający uszkodzenie towaru nie z winy firmy transportowej,
-  w przypadku uszkodzeń powstałych z winy przewoźnika, wymagane jest  przesłanie protokołu reklamacyjnego, spisanego w obecności kuriera,
- dołączenie fotografii przedstawiających uszkodzenia towaru,
- dołączenie faktury zakupu.

Adres do obsługi reklamacji: Coopra INT ul. Chemiczna 12 41-200 Sosnowiec

W  przypadku, gdy Klient sklepu będzie chciał wdać się w spór z naszą firmą  w związku z obsługą reklamacji towaru ma możliwość skorzystania z  pozasądowych metod rozstrzygania sporów. Wszelkie spory wynikające z  umowy sprzedaży mogą być rozwiązywane w trybie mediacji przez mediatorów  Centrum Mediacji Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej w  Warszawie, stosownie do regulaminu tego Sądu, obowiązującego w dniu  skierowania wniosku o mediację.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Coopra INT
ul. Chemiczna 12
41-200 Sosnowiec

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

Zwrot towaru można dokonać w ciągu 14 dni od daty dostarczenia  przesyłki. Warunkiem jest nienaruszony stan zamawianych przedmiotów.  Jeśli dowodem zakupu jest paragon, proszę dołączyć go do zwracanego  towaru. Jeśli dowodem zakupu jest faktura, proszę nie dołączać jej do  zwracanego towaru. E-mailem prześlemy korektę faktury, którą należy  podpisać i odesłać w celu dokończenia procedury zwrotu. Do przesyłki  proszę dołączyć wypełniony formularz zwrotu.

Paczkę należy wysłać na nasz adres:


Coopra INT

ul.Chemiczna 12

41-200 Sosnowiec


Jeżeli  przedmiot został zamówiony przez Allegro InPost to koszt ewentualnego  odesłania przedmiotu jest wliczony w cenę tej opcji dostawy.

Termin zwrotu płatności wynosi do 7 dni roboczych od dnia otrzymania zwrotu w magazynie.

O sprzedającym
coopra-int
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

796

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 501-399-311
poniedziałek - piątek
08:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Po odbiór osobisty zakupionego towaru zapraszamy do naszego punktu sprzedaży w Sosnowcu:

41-200 Sosnowiec ul.Chemiczna 12 ,czynne od poniedziałku do piątku od godz.8.00 do godz.18.00

Pozostałe informacje

             Firma Coopra powstała w 1989 roku i od tego czasu specjalizuje się w sprzedaży materiałów do wykończenia wnętrz, nieustannie rozszerzając swoją ofertę. Długoletnie doświadczenie i obecność na rynku pozwala nam na ustalanie korzystnych cen w taki sposób, aby każdy Klient wyszedł z naszej firmy zadowolony. 

             Na powierzchni prawie 3 000 m2 zajmujemy się między innymi sprzedażą detaliczną i hurtową paneli podłogowych, drzwi, drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych, drzwi szklanych, drzwi metalowych, drzwi drewnianych, paneli ściennych, okien, podłóg drewnianych, listew przypodłogowych, karniszy drewnianych, karniszy metalowych oraz wszelkich dodatków jakie są niezbędne do montażu drzwi, czy ułożenia paneli podłogowych. 

            To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to właśnie duża powierzchnia magazynowa, która pozwala nam na utrzymanie posiadanego asortymentu w ciągłej sprzedaży. Dzięki temu możesz być pewien, że potrzebny produkt zakupisz „od ręki”, bez zbędnego oczekiwania. 

Szeroka oferta drzwi takich Producentów jak Porta, DRE , VASCO , Pol-Skone , VOSTER , INVADO to możliwość wyboru modelu dopasowanego do indywidualnych potrzeb Klienta. Do każdych oferowanych drzwi, nasi doradcy dopasują również odpowiednie ościeżnice zarówno stałe jak i regulowane. 

Dodatkowo naszej ofercie znajdziesz także specjalistyczne elementy wykończeniowe takie jak ćwierćwałki , opaski i wiele innych . 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów realizujemy także indywidualne i nietypowe zamówienia. W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 100 wzorów podłóg, co czyni naszą ofertę niezwykle atrakcyjną. Nie przeszkadza nam to jednak, aby zrealizować zamówienie na podłogi, których Klienci nie znaleźli w naszej ofercie. Dzięki temu każdy, nawet najbardziej wymagający Klient zrealizuje u nas swoje marzenia o oryginalnej i niepowtarzalnej podłodze. Dodatki do paneli podłogowych, jak i wszelkich podłóg dostępne są w ciągłej sprzedaży. Do najbardziej popularnych wśród naszych Klientów należą : Ekopor , Pianomat , Piano Wood , IPS, oraz specjalne atestowane folie pod panele podłogowe . 

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży podłóg to również kompleksowe podejście do akcesoriów. Dlatego w naszej ofercie dostępne są artykuły wykończeniowe takie jak listwy przypodłogowe . Nasi Klienci doceniają szczególnie listwy wykonane z PCV renomowanych Producentów, takich jak : Dollken , Arbiton, Cezar , VOX, Titanium, Decora, Aaspro, Korner, Paint It, Paint Me , Vega. 

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również produktów do wykończenia ścian, które są naszą specjalnością, czyli paneli ściennych. Różnorodność w zakresie kolorystyki paneli ściennych Evolve design, pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom. Dzięki zastosowaniu na powierzchni oferowanych przez nas paneli specjalnej folii, uzyskano efekt trójwymiarowości, co z pewnością wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji. Podążając za trendami w zakresie wykończenia ścian, do naszej oferty wprowadziliśmy również nowy produkt, czyli kamienie dekoracyjne na ściany. To nowatorskie rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością ze względu odzwierciedlenie naturalnego kształtu kamienia łupanego. 

Warto również wspomnieć o oknach, które są niezbędnym elementem wykończeniowym podczas remontu domu czy mieszkania. Posiadamy szeroki asortyment okien, a dodatkowo możesz także wybrać artykuły dekoracyjne, które dopełnią Twoje mieszkanie, czyli karnisze metalowe i karnisze drewniane w różnych długościach i wzorach . Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy Coopra to dla każdego Klienta gwarancja profesjonalnej obsługi i fachowego doradztwa. 

Wybierając naszą firmę możesz mieć pewność, że spośród dostępnego asortymentu wybierzemy dla Ciebie produkt „szyty na miarę Twoich potrzeb” Dodatkowo każdy Klient może liczyć na kompleksowy serwis w postaci montażu zakupionych w naszych Salonach produktów. Dzięki temu oszczędzisz czas na poszukiwaniu ekipy montażowej, a jednocześnie możesz mieć gwarancję długoletniego użytkowania. 

Oferowane przez nas produkty pochodzą z oryginalnych kolekcji renomowanych producentów wraz z pełną gwarancją. W gronie naszych zadowolonych klientów są mieszkańcy takich miejscowości jak Busko Zdrój , Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza , Będzin , Czeladź , Mysłowice, Olkusz, Jaworzno i  Katowice . Nasza firma od 15 lat funkcjonuje w tym samym miejscu Zagłębia, dzięki czemu cieszy się dużą rozpoznawalnością wśród klientów aglomeracji Śląskiej. Jednak rozbudowana flota samochodowa pozwala nam dostarczyć zamówiony towar do każdego miejsca w Polsce. Bez względu na to, czy Klient jest z Sosnowca, Będzina, czy choćby z Katowic – dostarczymy go pod wskazany adres. 

Nasz nadrzędny cel od lat jest bowiem niezmienny: dostosowanie oferty i profesjonalny serwis do potrzeb każdego Klienta i tym właśnie kierujemy się w naszej Firmie Coopra Int. 


" Łączymy w sobie dwie ważne cechy: doświadczenie i pasję "  Zapraszamy Państwa do naszych Salonów: 

Sosnowiec, ul. Chemiczna 12 

Busko-Zdrój, ul. Bohaterów Warszawy 122 oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej  www.coopra.pl