Klamka drzwi przód prawa Renault Laguna III Eu (6912167502)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
25,00 zł
Koszty dostawy
 • Pocztex Kurier48 15,00 zł
 • Przesyłka kurierska 20,00 zł
 • Pocztex Kurier48 pobraniowy 20,00 zł
 • lokalizacja: Pleszew, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • strona zabudowy: prawe przednie

Witam.

Przedmiotem aukcji jest klamka drzwi przód prawa do Renault Laguna III Europa

Kontakt 503-326-011

Regulamin aukcji dostępny na stronie o mnie

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 14840700030018472620000001
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Pocztex Kurier48 15,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Pocztex Kurier48 pobraniowy 20,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 3 dni robocze
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę bez VAT

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy.( na podstawie art.27) Kupujący ma 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny. Termin ten liczy się od dnia odebrania przesyłki. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisemnie wysyłając formularz pocztą. Kupujący może skorzystać ze wzoru formularza poniżej. Przesyłkę należy odesłać na adres korespondencyjny firmy. ( Auto-części ul.Kaliska 59, 63-300 Pleszew) Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć dowód zakupu. Wzór formularza [adres Sprzedającego] Ja [ imię i nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży zawartej przez portal Allegro następującego towaru [ nazwa kupionego przedmiotu], numer aukcji [ podać numer] Data zawarcia umowy [data ], data odbioru przesyłki [ data] Data odstąpienia od umowy; [ data] Imię i nazwisko kupującego; [ dane] Nick Allegro; [ login kupującego] Adres; [ adres kupującego] Nr konta bankowego do zwrotu pieniędzy; [ nr konta] podpis kupującego Zgodnie z prawem zwrot towaru dotyczy tylko transakcji na drodze; konsument- przedsiębiorca. Zwracany towar w stanie niezmienionym, nienaruszonym- tzn, w stanie nienoszącym żadnych śladów użytkowania ( towar nie może być rozkręcany, rozmontowany itp.) Po sprawdzeniu- zwrot pieniędzy następuje na wskazane konto bankowe w ustawowym terminie 14 dni NIE ODBIERAM PACZEK ZA POBRANIEM !!! , oraz paczek zwrotnych o których nie jestem poinformowany, każda paczka musi być przeze mnie sprawdzona !

reklamacje

Reklamacje z tytułu wad- będą uwzględniane w przypadku wad mechanicznych czy elektrycznych. Rozpatrujemy i przyjmujemy reklamacje, które dotyczą części montowanych w uprawnionych zakładach mechaniki pojazdowej ( pieczęć firmowa uprawnionego zakładu) tylko i wyłącznie do 7-dni od dnia odbioru towaru. Nie odpowiadamy za błędy diagnostyczne warsztatów i uszkodzenia wynikające z winy klienta Składający reklamację zobowiązany jest na swój koszt dostarczyć przedmiot reklamacji wraz z dołączonym dowodem zakupu jak i dokument potwierdzający montaż części z informacją zakładu stwierdzającego wadę, w celu naprawy bądź wymiany. Reklamowany towar wymieniamy na inny- sprawny lub w przypadku gdy nie posiadamy towaru na wymianę zwracamy pieniądze na wskazane konto. Reklamacje z tytułu uszkodzeń- proszę o rozpakowania paczki przy obecności pracownika firmy kurierskiej. W przypadku uszkodzeń towaru należy spisać protokół szkodowy w obecności kuriera. Przesyłki są ubezpieczone. Spisanie protokołu szkody jest podstawą dochodzenie wszelkich roszczeń od firmy kurierskiej jeśli doszło do uszkodzenia za jej przyczyną. Obowiązkiem Kupującego jest sprawdzenie przesyłki kurierskiej. Wszelkiego rodzaju uszkodzenia należy zgłaszać niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki !

pozostałe informacje

Przed udziałem w akcjach proszę zapoznać się z obowiązującym regulaminem 1. Proszę o dokładne zapoznanie się z licytowanym przedmiotem, jego opisem i załączonymi zdjęciami - części używane ( części używane mogą nosić ślady użytkowania) Jeśli nie jesteś pewien czy dany przedmiot pasuje do Twojego auta - dzwoń, postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania. 2. Po zakupie każdego przedmiotu proszę o potwierdzenie zakupu poprzez "Formularz opcji dostawy" , proszę o wskazanie formy wysyłki; wysyłka za pobraniem czy wpłata na konto (Klienci NIEZAREJESTROWANI , z kontem JUNIOR i z mniej niz 5 pozytywnych komentarzy, obowiązuje tylko wpłata na konto- nie wysyłam za pobraniem !!) WYSYŁKA Zakup na mojej aukcji ( w sklepie) oznacza akceptację regulaminu (...) Kupując na mojej aukcji udzielasz mi jednorazowego pełnomocnictwa na zawarcie umowy, o świadczenie usług w Twoim imieniu i na Twój rachunek z dostawcą - w celu przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Przekazane na ten cel środki pieniężne nie stanowią dodatkowego dochodu sprzedającego. Pełnomocnictwo w żaden sposób nie obciąża dodatkowo Kupującego. - wysyłka po wpłacie na konto bankowe ( SGB 14 8407 0003 0018 4726 2000 0001 ), za wpłatą czekam do 7 dni od daty zakupu - paczki wysyłane są Pocztą Polską lub Kurierem (koszty wysyłek podane na aukcji, dotyczą wysyłki w Polsce) W przypadku nie odebrania przesyłki wysłanej zgodnie z zamówieniem, Klienta jest zobowiązany do pokrycia wszystkich kosztów transportu - dostarczenia i powrotu paczki. Zgodnie z umową zawartą na odległość, przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość NIE ODBIERAM PACZEK ZA POBRANIEM !!! , oraz paczek zwrotnych o których nie jestem poinformowany, każda paczka musi być przeze mnie sprawdzona ! Zakup na mojej aukcji ( sklepie) oznacza pełną akceptację regulaminu (...)