KL.A DELL E6330 i5-3 GEN 4/128 WIN7 FV GW-Activocm (6999468535)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
969,00 zł
z 29 sztuk

Pojemność dysku (GB):

Wielkość pamięci RAM:

Raty PayU tylko dla zakupów przez koszyk o wartości od 300 zł do 20 000 zł
Dostawa
 • Przesyłka kurierska 25,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 39,00 zł
 • lokalizacja: Słońsk, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • typ dysku twardego: SSD
 • wielkość pamięci RAM: 4 GB
 • typ pamięci RAM: DDR3
 • maksymalna wielkość pamięci RAM: 16 GB
 • wielkość matrycy : 13" - 13.9"
 • rozdzielczość (piksele): 1366 x 768
 • typ matrycy: TN
 • powłoka matrycy: antyrefleksyjna
 • ekran dotykowy: nie
 • seria procesora: intel Core i5
 • liczba rdzeni procesora: 2
 • rodzaj karty graficznej: grafika zintegrowana
 • komunikacja: wi-Fi 802.11 b/g/n
 • gwarancja: sprzedawcy
 • technologia akumulatora: litowo-jonowy
 • materiał: metal
 • typ: standardowy
 • system operacyjny: windows 7 Professional 64-bit
 • typ napędu: DVD
 • pojemność dysku (GB): 128
 • multimedia: czytnik kart pamięci, kamera, głośniki, mikrofon
 • sterowanie: klawiatura, touchpad

opisPerfekcyjny Dell Latitude E6330

Dell Latitude E6330 to bardzo solidne notebooki o niewielkich wymiarach oraz niskiej wadze. Model E6330 wykonany został z najwyższej jakości materiałów. Metalowe zawiasy, obudowa wzmacniana stopem magnezu oraz klawiatura odporna na zalania. Wewnątrz tej wzmocnionej obudowy znajduje się wydajny procesor Intel Core i5 trzeciej generacji 2,6GHz z zintegrowanym układem graficznym Intel HD 4000.Matowa matryca o przekątnej 13,3 cala wyświetla najwyższej jakości obraz, ostry i kontrastowy. Solidna a zarazem elegancka obudowa pozwala odczuć że trzymamy w rękach laptopa wręcz idealnego do codziennego użytkowania, a jednocześnie podkreśla prestiż tego notebooka. Komputer ten posiada dwa szybkie porty USB 3.0 oraz port eSATA , które odpowiadają za błyskawiczny przesył danych na i z urządzeń peryferyjnych.

Procesor i5 trzeciej generacji
12-miesięczna gwarancja
Matryca HD ledowa
Laptop w idealnym stanie technicznym i wizualnym!!!
Opis techniczny laptopa
Model:
Dell Latitude E6330
Procesor:
Intel Core i5 2,6-2,7GHz
Pojemność dysku:
128GB
Pamięć RAM:
4GB
Przekątna ekranu:
13,3''
Rozdzielczość:
1366x768
Karta graficzna:
Intel
Porty: 1x ExpressCard/34, 1x USB 2.0, 2x USB 3.0, 1x VGA/D-Sub, 1x HDMI, 1x blokada Kensingtona, 1x eSata, 1x złącze stacji dokującej, gniazdo audio:3,5mm, czytnik kart SD/MMC, 1x SmarCard
Napęd: DVD-RW
Kamera:
Tak
Klawiatura:
QWERTY zachodnioeuropejskie+ dołączamy naklejki spolszczające
System operacyjny: Windows 7 Professional
Gwarancja:
12 miesięcy
Stan:
100% sprawny, klasa I
Bateria:
Tak, sprawna
Zasilacz:
W zestawie nowy
Faktura VAT 23%:
Tak brutto

Matryca
Szybsze USB 3.0


Zdjęcia poglądowe.
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 10 stycznia 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska Sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: na.allegro.pl/raty w okresie 10.01.2018-28.02.2018.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 25,00 zł

Lokalizacja: Słońsk, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
39,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Zasady zwrotu produktu

adres do zwrotu: ACTIVCOM  Sienkiewicza 4 66-436 Słońsk Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja  2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827) konsument, który  zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania  przyczyny, w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o  odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby  firmy ACTIVCOM, lub drogą elektroniczną na adres e-mail: ac6@activcom.pl  Klient ma prawo zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez  podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki przez  konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią. Jest to możliwe  tylko wówczas, gdy towar nie był używany. Za Klienta uważa się osobę  nieprowadzącą działalności gospodarczej, dlatego jeśli produkt/usługa  została nabyta (w związku z prowadzeniem własnej działalności, nie  przysługuje prawo opisane powyżej). Towar należy odesłać niezwłocznie po  złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, w stanie niezmienionym. W  przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z  innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw. Konsument ponosi  odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem  korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty bezpośredniego  odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym  odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia  wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób  dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia  oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do  zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Do  przesyłki prosimy dołączyć odpowiednio wypełniony formularz zwrotu oraz  ORYGINAŁ dokumentu zakupu (paragon) oraz podać dokładne dane nabywcy  wraz z numerem konta bankowego, na które mają być odesłane pieniądze.  Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto  wskazane przez Klienta. Zawracany towar należy odesłać na adres:  ACTIVCOM Sienkiewicza 4 66-436 Słońsk tel 503 961 163 Sprzedawca ma  obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z postanowieniami  art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks  Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.).

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Activcom
Siernkiewicza 4
66-436 Słońsk
Dodatkowe informacje

Reklamowany towar należy dostarczyć wraz z opisem usterki do siedziby Sprzedającego będącej miejscem zakupu towaru lub wysłać bezpośrednio na adres siedziby Sprzedającego: ACTIVCOM Sienkiewicza 4 66-436 Słońsk tel 690 145 560 - Na rozpatrzenie reklamacji Sprzedający ma 14 dni roboczych od momentu otrzymania towaru wysłanego przez Klienta. - Odbiór reklamowanego sprzętu następuje wyłącznie w miejscu i formie w jakiej towar ten został dostarczony do Sprzedającego. - Reklamowany sprzęt należy odebrać w terminie 30 dni od otrzymania powiadomienia Ważne - Sprzęt musi być zapakowany w sposób umożliwiający bezpieczny transport do serwisu. - Przesyłany sprzęt powinien być kompletny (włączając w to akcesoria mające wpływ na funkcjonalność sprzętu lub mogące być jedną z przyczyn nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu). - Klient w przypadku zgłoszenia tytułem gwarancji zobowiązany jest do dołączenia kserokopii faktury zakupu lub paragonu, oryginalnej karty gwarancyjnej (jeżeli produkt posiada takową) oraz szczegółowego opisu usterki oraz informacji o okolicznościach jej występowania.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Activcom
Sienkiewicza 4
66-436 Słońsk

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

adres do zwrotu: ACTIVCOM Sienkiewicza 4 66-436 Słońsk Na podstawie art.  27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r.,  poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej  odstąpić na piśmie bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia  wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać drogą  pocztową na adres siedziby firmy ACTIVCOM, lub drogą elektroniczną na  adres e-mail: ac6@activcom.pl Klient ma prawo zrezygnować z towaru  kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty  odebrania przesyłki przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę  trzecią. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany. Za  Klienta uważa się osobę nieprowadzącą działalności gospodarczej, dlatego  jeśli produkt/usługa została nabyta (w związku z prowadzeniem własnej  działalności, nie przysługuje prawo opisane powyżej). Towar należy  odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, w  stanie niezmienionym. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru  zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw.  Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące  wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla  stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszty  bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z  dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni  od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. Jeżeli konsument wybrał sposób  dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia  oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do  zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Do  przesyłki prosimy dołączyć odpowiednio wypełniony formularz zwrotu oraz  ORYGINAŁ dokumentu zakupu (paragon) oraz podać dokładne dane nabywcy  wraz z numerem konta bankowego, na które mają być odesłane pieniądze.  Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto  wskazane przez Klienta. Zawracany towar należy odesłać na adres:  ACTIVCOM Sienkiewicza 4 66-436 Słońsk tel 690145560 Sprzedawca ma  obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z postanowieniami  art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks  Cywilny (t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.). 

O sprzedającym
activcom6
99,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

324

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,8

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • +48 *** *** *** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Activcom Kamil Łobaczewski

ul. Sienkiewicza 4

66-436 Słońsk

Pozostałe informacje

Przed zakupem należy zapoznać się z klasyfikacją sprzętu, np. laptopy: -Klasa 1 - brak wad mechanicznych, laptopy mogą posiadać nieznaczne ślady na matrycach -Klasa 2 - mechaniczne uszkodzenia obudowy, wady matryc ( ryski, plamki), luźne zawiasy w niektórych modelach, brak trackpointa -Klasa 3 - znaczne wady matrycy ( plamy, linie pixeli) i obudowy lub braki w obudowach

W przypadku chęci odbioru osobistego, uprzejmie prosimy o wcześniejszy

kontakt w celu potwierdzenia dostępności towaru w naszym punkcie.

Odbiór osobisty odbywa się pod adresem:

ACTIVCOM

Sienkiewicza 4

66-436 Słońsk

tel 690 145 560

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00.

Numer oferty:6999468535
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry