Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Kino Yamaha RX-V483 MusicCast NS-F51/P51 2 kolory (6912167296)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
3 199,00 zł
z 10 kompletów
Kup na raty 0%
kup na raty
10 x 319,90 zł

tylko teraz Raty 0% od PayU

Dostawa
 • Przesyłka kurierska 24,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 30,00 zł
 • lokalizacja: Zduńska Wola, Polska
 • czas wysyłki: natychmiast

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • waga (z opakowaniem): 50 [kg]
 • funkcje: tuner FM
 • zestaw głośnikowy: inny
 • złącze HDMI: tak
 • formaty obrazu: divX, VCD, SVCD
 • formaty dźwięku: MP3, WMA

Opis

Zestaw kina domowego Yamaha MusicCast
RX-V483 + kolumny NS-F51 / NS-P51 (czarne lub orzech)
3 lata gwarancji Audio Klan

Amplituner kina domowego Yamaha MusicCast
RX-V483 z funkcją multiroom MusicCast, dwukierunkowym Bluetooth
i obsługą Tidal, Spotify, Deezer


Już 21 raz elitarne stowarzyszenie EISA (European Imaging and Sound Association), zrzeszające wiodące europejskie magazyny zajmujące się szeroko pojętym sprzętem audio-wideo i multimediami, przyznało prestiżowe nagrody EISA Awards. Wśród tegorocznych laureatów znalazł się amplituner kina domowego Yamaha MusicCast RX-V483.

Yamaha MusicCast RX-V483 to amplituner kina domowego, który łączy wysoki poziom funkcjonalności z bogatym wyposażeniem i pięknym dźwiękiem – przy zachowaniu bardzo atrakcyjnego poziomu cenowego. Odzwierciedleniem zalet urządzenia jest nagroda EISA w kategorii AMPLITUNER KINA DOMOWEGO EISA 2017-2018: „Mimo umiarkowanej ceny, RX-V483 jest po brzegi załadowany funkcjami. Format 5.1 wspiera Dolby TrueHD i DTS-HD Master Audio, z ważnym uzupełnieniem - systemem Cinema DSP 3D, który zapewnia specjalne efekty przestrzenne”. Ponadto amplituner w pełni obsługuje 4K i jako element rewolucyjnego systemu multi-room Yamaha MusicCast wyposażony jest w łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi.


UWAGA!
W chwili obecnej dostępne są jedynie amplitunery Yamaha model HTR-4071, jest to amplituner identyczny wizualnie i technicznie z amplitunerem RX-V483, różnią się one jedynie nazwą handlową!
Więcej informacji pod numerem 43 824 3933 lub na stronie http://rad-sat.com.p­l/shop/amplitunery/8­2470-amplituner-kina­-domowego-yamaha-mus­iccast-htr-4071-rx-v­483-musiccast-blueto­oth-tidal-spotify-de­ezer.html


Amplituner AV Yamaha MusicCast RX-V483 to zaawansowana, wielofunkcyjna konstrukcja, która odpowie na wszystkie potrzeby współczesnego miłośnika filmów i muzyki. Dzięki technologii MusicCast amplituner może bezprzewodowo przesyłać dźwięk do innych urządzeń audio w systemie multiroom Yamaha, a dzięki funkcji Bluetooth Output również do słuchawek czy głośników Bluetooth innych producentów.

Amplituner obsługuje także liczne funkcje sieciowe, zapewniając m.in. dostęp do serwisów muzycznych (Tidal, Spotify, Deezer) oraz radia internetowego. Wbudowany w amplituner skaler przeskaluje zaś obraz niższej rozdzielczości do formatu 4K, dzięki czemu już teraz możesz cieszyć się najwyższej jakości obrazem na telewizorze 4K, bez konieczności wymiany całej kolekcji filmów.

Model ten, podobnie jak wszystkie konstrukcje z rodziny MusicCast, wyposażony jest we wszystkie szeroko wykorzystywane rodzaje łączności bezprzewodowej: Wi-Fi, Wi-Fi Direct, AirPlay i Bluetooth. Amplituner w pełni obsługuje 4K Ultra HD, HDR Video (wliczając Dolby Vision) i przepustowość BT.2020, posiada także złącza HDMI® (4 wej./1 wyj.) z kanałem zwrotnym eARC i sterowaniem CEC. Moc amplitunera to 115W na kanał.

MusicCast RX-V483 posiada również nową przydatną funkcjonalność: jeśli używasz amplitunera jako elementu systemu multiroom Yamaha MusicCast, teraz możesz sprawić aby jego włączenie (pilotem lub przyciskiem) włączało automatycznie wszystkie pozostałe urządzenia MusicCast – zadba o to nowa funkcja Triggered Auto Playback.

 • 5-kanałowy dźwięk przestrzenny 115 W na kanał (6 Ω, 1 kHz, 0,9% THD, 1 kanał sterowany)
 • MusicCast – dzięki autorskiej technologii MusicCast możesz bezprzewodowo przesyłać dźwięk z amplitunera (i podłączonych urządzeń np. telewizora lub odtwarzacza CD) do innych pomieszczeń w domu oraz odbierać muzykę z innych urządzeń MusicCast (multi-room)
 • Bluetooth® Output do wygodnego strumieniowania muzyki do innych urządzeń Bluetooth
 • Funkcje sieciowe – serwisy strumieniowe (Tidal, Spotify, Deezer), radio internetowe
 • Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth, Airplay – odtwarzaj bezprzewodowo muzykę ze swojego smartfona lub tabletu
 • Odtwarzanie plików hi-res (DSD, FLAC, WAV, AIF, Apple Lossless ) i odtwarzanie bez pauz (gapless playback)
 • HDMI® (4 wej. / 1 wyj.) z pełną obsługą 4K Ultra HD z 4K60p (4:4:4), HDCP2.2, HDR Video wliczając Dolby Vision i przepustowością BT.2020
 • Skalowanie wideo do 4K z wejścia HDMI®
 • HDMI® z eARC (Audio Return Channel) oraz funkcje SCENE i HDMI CEC dla łatwiejszej obsługi kilku urządzeń jednocześnie
 • Funkcja Triggered Auto Playback uruchamiająca wszystkie urządzenia multiroom po włączeniu amplitunera
 • Tryb Direct pozwalający na wierne odtworzenie dźwięku wysokiej jakości
 • Cyfrowy port USB na przednim panelu do podłączenia pamięci USB
 • YPAO™ – optymalizacja dźwięku umożliwiająca automatyczne skonfigurowanie głośników
 • Sterowanie za pomocą aplikacji AV Controller i MusicCast Controller
 • 17 programów DSP z możliwością regulacji
 • Tryb ECO obniżający zużycie energii o 20%

MusicCast – twoja muzyka bezprzewodowo w całym domu
Yamaha MusicCast jest unikatowym systemem, umożliwiającym bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku pomiędzy urządzeniami audio kompatybilnymi z MusicCast. Wszystkie modele Yamahy, które obsługują ten system, komunikują się pomiędzy sobą wykorzystując sieć Wi-Fi. Do sterowania wszystkimi urządzeniami służy łatwa w użytkowaniu aplikacja MusicCast Controller.

Wykorzystując bogate możliwości tego wyjątkowego systemu Yamahy, bez potrzeby sięgania po instrukcję obsługi , w prosty sposób prześlesz dźwięk pomiędzy urządzeniami audio znajdującymi się w różnych pokojach. Kolejną zaletą systemu jest to, że każdy z domowników może w tym samym czasie słuchać innej muzyki, niezależnie od pozostałych użytkowników systemu. W razie potrzeby może również stworzyć grupę, dzięki czemu to samo nagranie będzie odtwarzane we wszystkich pokojach przypisanych do tej grupy.

Bluetooth Output – przesyłanie dźwięku z MusicCast RX-V483 do słuchawek/głośników Bluetooth
Praktycznym udogodnieniem, które zadebiutowało wraz z systemem MusicCast, jest Bluetooth Output. Dzięki niemu MusicCast RX-V483 wykorzystując łączność Bluetooth potrafi przesłać dźwięk wprost do bezprzewodowych słuchawek lub głośnika Bluetooth dowolnego producenta. Teraz, korzystając z tych urządzeń i zachowując bezprzewodową łączność, będziesz mógł słuchać muzyki ze smartfona , z podłączonego do amplitunera odtwarzacza CD lub telewizora, a nawet gramofonu!

Funkcje sieciowe – serwisy strumieniowe (Tidal, Spotify, Deezer), radio internetowe
MusicCast RX-V483 przygotowany jest do podłączenia (bezprzewodowo lub przewodem) do Internetu. Dzięki temu zyskujesz możliwość korzystania z takich serwisów, jak Tidal, Spotify i Deezer. W tym przypadku muzykę z sieci pobiera bezpośrednio amplituner, a smartfon służy wyłącznie do wyboru utworów. Rozwiązanie to nie tylko pozwala oszczędzić baterię, lecz także umożliwia normalne korzystanie z telefonu, np. prowadzenie rozmowy telefonicznej. Obsługa funkcji sieciowych zapewnia również dostęp do tysięcy internetowych stacji radiowych, a także nagrań zgromadzonych na dysku NAS lub w komputerze.

Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Bluetooth, Airplay – odtwarzaj bezprzewodowo muzykę ze swojego smartfona lub tabletu
Ogromne możliwości amplitunera MusicCast RX-V483 to również zasługa wbudowanego Wi-Fi. Dzięki niemu urządzenie można bezprzewodowo połączyć z domowym routerem. Nie tylko ułatwia to skonfigurowanie całego systemu, lecz także pozwala uzyskać dostęp do sieciowego audio oraz muzycznych serwisów strumieniujących.

Jeżeli nie mamy możliwości podłączenia amplitunera do routera Wi-Fi, nagrania można strumieniować wykorzystując unikatową funkcję Wireless Direct. Pozwala ona bezpośrednio przesyłać muzykę ze smartfona lub tabletu korzystając z funkcji Music Play w aplikacji AV Controller oraz technologii AirPlay (iOS).

Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość sterowania amplitunerem za pomocą aplikacji AV Controller. Wszechstronność MusicCast RX-V483 zwiększa także moduł Bluetooth, który m.in. służy do bezprzewodowego odtwarzania muzyki ze smartfonów i innych urządzeń kompatybilnych z tą technologią. Pod kątem Bluetooth projektanci zoptymalizowali swój układ Yamaha Compressed Music Enhancer.

Rozwiązanie to sprawia, że muzyka wyróżnia się żywą, naturalną jakością dźwięku nawet podczas bezprzewodowego odtwarzania. Listę zalet MusicCast RX-V483 rozszerza obsługa AirPlay, dzięki której można bezprzewodowo odtwarzać nagrania z iPoda touch, iPhona oraz iPada, a także z komputerów Mac i PC z bibliotekami iTunes.

Odtwarzanie plików DSD, FLAC / WAV / AIFF i Apple Lossless oraz odtwarzanie bez pauz (gapless playback)
Użytkownicy MusicCast RX-V483 mogą cieszyć się nie tylko wysoką jakością obrazu i naturalnością brzmienia filmowych efektów specjalnych, lecz także pięknym dźwiękiem muzyki. Urządzenie obsługuje najnowsze formaty wysokiej rozdzielczości, takie jak DSD (2,8 MHz/5,6 MHz), FLAC/WAV/AIFF (192 kHz/24 bity), a także Apple Lossless (96 kHz/24 bity). Dzięki temu można cieszyć się muzyką w studyjnej jakości w domowych warunkach. Praktycznym udogodnieniem jest funkcja odtwarzania bez pauz (gapless)*, która eliminuje przerwy pojawiające się pomiędzy utworami podczas odtwarzania ciągłych nagrań, np. koncertów.
*Kompatybilne z plikami WAV, FLAC i ALAC oraz wejściem z USB/PC/NAS.

HDMI® (4 wej. / 1 wyj.) z pełną obsługą 4K Ultra HD z 4K60p (4:4:4), HDCP2.2, HDR Video wliczając Dolby Vision i przepustowością BT.2020
MusicCast RX-V483 przystosowany jest do pełnej obsługi najnowszych standardów HDMI. Przepustowość wideo 4K przy szybkości 60 klatek/s pozwala odtwarzać wideo Ultra HD, zachowują przy tym najwyższą jakość obrazu. Urządzenie kompatybilne jest również z HDCP 2.2, czyli standardem ochrony praw autorskich. To niezbędny element w przypadku odtwarzania wideo 4K. MusicCast RX-V483 obsługuje także HDR (High Dynamic Range) Video, w tym najnowszy standard Dolby Vision. Umożliwia to podwyższenie jakości obrazu poprzez uwypuklenie szczegółów w ciemnych i jasnych fragmentach odtwarzanego wideo. Dzięki przepustowości BT.2020 amplituner obsługuje również szerszą gamę koloru.

Skalowanie wideo do 4K video z wejścia HDMI®
MusicCast RX-V483 wzbogacony jest o skalowania do rozdzielczości 4K materiałów wideo przesyłanych poprzez HDMI®. Dzięki temu użytkownicy, którzy zgromadzili bogatą kolekcję filmów nagranych w rozdzielczości 1080p nie muszą jej wymieniać, aby móc cieszyć się najwyższą jakością obrazu na telewizorze 4K.

Kanał zwrotny audio (ARC) oraz funkcje SCENE i HDMI CEC dla łatwiejszej obsługi kilku urządzeń jednocześnie
Złącze HDMI z kanałem zwrotnym audio to najprostszy sposób połączenia amplitunera z telewizorem (o ile ten wyposażony jest w ARC), dzięki któremu dźwięk automatycznie „wraca” do amplitunera. Rozwiązanie to eliminuje konieczność osobnego łączenia tych urządzeń dodatkowym kablem audio.

Niezwykle praktycznym rozwiązaniem są przyciski SCENE. Naciśnięcie któregoś z nich włącza zasilanie amplitunera AV i aktywuje przypisane do przycisku wejście źródłowe oraz tryb DSP. Użytkownik może przyporządkować przyciski dla różnych źródeł. Aby to zrobić, należy wybrać żądane źródło i tryb DSP, a następnie przytrzymać wciśnięty przycisk SCENE przez dłużej niż trzy sekundy. Po zakończeniu tej procedury naciśnięcie przycisku automatycznie włączy dane źródło i przywoła zapisane parametry dźwięku. To kolejny sposób na ułatwienie obsługi amplitunera.

Kolejne korzyści przynosi HDMI z funkcjonalnością CEC. W przypadku połączenia MusicCast RX-V483 z telewizorem kompatybilnym z CEC, amplituner włączy się i wyłączy razem z telewizorem, a pilot do telewizora posłuży do kontrolowania głośności całego systemu. CEC umożliwia również zaawansowaną współpracę z innymi komponentami. Korzystając z pilota zdalnego sterowania do amplitunera można sterować odtwarzaniem, np. przeskakiwać do następnej/poprzednie­j ścieżki lub zatrzymywać odtwarzanie.
* Wszystkie podłączone urządzenia muszą być kompatybilne z HDMI CEC. Nie wszystkie kompatybilne z CEC odtwarzacze i telewizory będą działały.

Funkcja Triggered Auto Playback
Nowa funkcja Triggered Auto Playback ułatwia obsługę całego systemu MusicCast. Eliminuje ona konieczność aktywowania aplikacji MusicCast, aby uzyskać szybki dostęp do muzyki w całym domu. Jeżeli twoje pokoje były połączone ze sobą podczas ostatniej sesji odsłuchowej, wystarczy nacisnąć przycisk zasilania w amplitunerze, aby automatycznie włączyć wszystkie urządzenia MusicCast w domu.

Tryb Direct podwyższa jakość odtwarzanego dźwięku
Tryb Direct to najszybszy sposób na udoskonalenie jakości brzmienia. Po włączeniu tego trybu sygnał audio omija wewnętrzne układy, które umożliwiają m.in. zmianę barwy brzmienia. Dzięki temu sygnał biegnie najkrótszą możliwą drogą, czego efektem jest najczystszy możliwy dźwięk.

Cyfrowy port USB na przednim panelu do podłączenia pamięci USB
Na przednim panelu urządzenia znajduje się cyfrowy port USB. Dzięki niemu z łatwością można podłączyć dysk zewnętrzny lub przenośną pamięć USB i odtwarzać zapisaną na nich muzykę, także w formatach wysokiej rozdzielczości.

YPAO™ – optymalizacja dźwięku umożliwiająca automatyczne skonfigurowanie głośników
YPAO™ to autorski system Yamahy. Specjalny układ analizuje akustykę pomieszczenia odsłuchowego i w zaledwie kilka minut automatycznie reguluje różne parametry audio tak, aby uzyskać optymalne brzmienie. To zupełnie tak, jakby twój system kalibrował specjalista.

Sterowanie za pomocą aplikacji AV Controller i MusicCast Controller
Do sterowania amplitunerem MusicCast RX-V483 można wykorzystać dostępną w App Store i Google Play aplikację AV Controller. Pozwala ona m.in. zmieniać głośność, włączać/wyłączać zasilanie, wskazywać źródło i tryb DSP, a także zarządzać wieloma innymi funkcjami – wszystko z poziomu iPoda, iPhona, iPada lub telefonów z Androidem. Ponadto można wybrać jeden z 23 języków i spersonalizować interfejs poprzez ukrycie nieużywanych ikon i nadanie nowych nazw funkcjom. Jeszcze większe możliwości zapewnia aplikacja MusicCast Controller. Rozwiązanie to nie tylko udostępnia wszystkie funkcje AV Controller, lecz także w pełni obsługuje system MusicCast i służy jako zdalne sterowanie dla wszystkich urządzeń MusicCast.

17 programów DSP z możliwością regulacji
Amplituner AV MusicCast RX-V483 wyposażony jest w różne programy dźwiękowe, korzystające z autorskiej technologii DSP. Dzięki nim w ułamku sekundy można zmienić akustykę pomieszczenia odsłuchowego tak, aby odwzorować rzeczywistą atmosferę, np. sali koncertowej lub klubu muzycznego. Korzystając z aplikacji AV Controller szybko dopasujesz parametry DSP do własnych oczekiwań w zależności od gatunku muzyki/filmu lub nastroju, jaki chcesz uzyskać.

Tryb ECO obniżający zużycie energii o 20%*
Nowy tryb ECO Yamahy redukuje zużycie energii o ok. 20%. Można włączyć go z poziomu menu GUI.
* W porównaniu ze zużyciem energii, kiedy tryb ECO jest wyłączony (pomiar Yamahy).

DANE TECHNICZNE

 • SEKCJA WZMACNIACZA
  • Ilość kanałów 5.1
  • Moc wyjściowa 115 W
 • SEKCJA AUDIO-WIDEO
  • Dekodery dźwięku Cinema DSP, Dolby Digital Plus, Dolby Pro Logic Iix, Dolby True HD, DTS HD Master Audio, DTS-HD
  • Ilość trybów DSP 17
  • 3D Video Tak
  • 4K Video Tak
  • Konwersja/Skalowanie wideo Tak (HDMI do 4K)
 • WEJŚCIA / WYJŚCIA
  • HDMI (wej. / wyj.) 4/1
  • Front HDMI Nie
  • Component Video (wej./wyj.) Nie
  • Cyfrowe Optyczne (wej.) 1
  • Cyfrowe Coaxial (wej.) 2
  • Front USB Tak
  • Wejście gramofonowe Nie
  • Terminale głośnikowe Zakręcane
 • SEKCJA SIECIOWA
  • Certyfikat DLNA Tak
  • Radio internetowe Tak
  • Bezprzewodowy streaming YAMAHA AV CONTROLLER, AirPlay, Wi-Fi Direct, Bluetooth
  • Serwisy strumieniujące Deezer, Spotify, TIDAL
  • Tryb GAPLESS (bez pauz) Tak
  • Sterowanie aplikacją Tak
  • WiFi Tak
  • Odtwarzane formaty plików AAC, ALAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
  • FLAC, WAV 192/24 Tak
  • Bluetooth Tak
 • SEKCJA TUNERA
  • Zakresy radiowe AM, FM, Radio internetowe
  • Programator stacji Tak (do 40 stacji)
 • DODATKOWE FUNKCJE
  • Automatyczna kalibracja Tak (YPAO)
  • Komendy makro Tak (SCENE)
  • Multizone Nie
  • Zone HDMI Nie
 • ZASILANIE
  • Pobór mocy (standby) HDMI Control, Standby Through, Network Standby Off: 0.1W / HDMI Control, Standby Through On, Network Standby Off: 1.0W
  • Tryb ECO Tak
 • OGÓLNE
  • Wymiary (S x W x G) mm 435 x 161 x 327
  • Waga kg 8.1
  • Gwarancja 3 lata (po rejestracji produktu na stronie AudioKlan)

Zestaw kolumn Yamaha NS-F51 / NS-P51 system 5.0
kolor czarny lub orzech
(prosimy podać w uwagach do zamówienia jaki kolor Państwo wybieracie)

Yamaha NS-F51 (Głośnik podłogowy czarny)

 • system 2-drożny, bass reflex
 • moc wyjściowa: 80 - 240 W
 • pasmo przenoszenia: 43 Hz - 26 kHz
 • impedancja: 6 ohm

Kolumny podłogowe Yamaha NS-F51 to idealny komponent rozszerzający domowe kino. Zaopatrzona w dwa 16 cm woofery i 3 cm tweeter gwarantuje dokładne odwzorowanie dźwięku, przepełnione dynamicznymi, niskimi tonami i dobrze podbitą górą. Perfekcyjnie sprawdzi się jako uzupełnienie systemu audio, oferując brzmienie najwyższej jakości.

Kolumna zapewnia precyzyjną reprodukcje ścieżek bez względu z jakiego urządzenia pochodzą. Oprócz wsparcia dla filmowego dźwięku wspomaga także sygnały płynące z płyt CD, bądź plików muzycznych (MP3, Flac) nadając utworom nowy wyraz. Luksusowe wykończenie zadowoli każdego kto lubi łączyć piękno z dobrym brzmieniem. Dokładnie wykonany, elegancki profil urządzenia wpasuje się do każdego pomieszczenia.

Yamaha NS-P51 (Zestaw głośników do NS-F51 czarny)

 • system 2-drożny, bass reflex
 • głośnik centralny + 2x satelity
 • pasmo przenoszenia: 69 Hz - 36 kHz
 • impedancja: 6 ohm, system 2-drożny

Zestaw głośników Yamaha NS-P51 to nieodłączny komponent każdego kina domowego. Całość składa się z jednostki centralnej i dwóch głośników bocznych, które wyposażono 10 cm woofer i 2.2 cm tweeter.

Egzemplarz idealnie sprawdzi się jako uzupełnienie systemu audio, przetwarzając dźwięk nawet z sygnałów HD. Zapewnia wsparcie dla filmowego dźwięku, a także muzyki płynącej ze źródeł CD, lub formatów MP3.

Zestaw gwarantuje dynamiczne brzmienie, które zachowuje klarowność nawet przy dużych głośnościach. Głośniki zamknięto w eleganckiej, wytrzymałej obudowie o precyzyjnie dopasowanym profilu. Dodatkowym atutem jest możliwość montażu ściennego.

Dane techniczne:

 • Kolumny przednie
  • Typ kolumn przednich 2-drożny bass reflex
  • Moc znamionowa RMS kolumn przednich 80 W
  • Moc muzyczna kolumn przednich 240 W
  • Pasmo przenoszenia kolumn przednich 43 Hz - 26 kHz
  • Impedancja znamionowa kolumn przednich 6 Ω
  • Skuteczność kolumn przednich 89 dB
 • Kolumna centralna
  • Typ kolumny centralnej 2-drożny bass reflex
  • Moc znamionowa RMS kolumny centralnej 60 W
  • Moc muzyczna kolumny centralnej 180 W
  • Pasmo przenoszenia kolumny centralnej 70 Hz - 36 kHz
  • Impedancja znamionowa kolumny centralnej 6 Ω
  • Skuteczność kolumny centralnej 92 dB
 • Kolumny tylne
  • Typ kolumn tylnych 2-drożny bass reflex
  • Moc znamionowa RMS kolumn tylnych 50 W
  • Moc muzyczna kolumn tylnych 150 W
  • Pasmo przenoszenia kolumn tylnych 69 Hz - 36 kHz
  • Impedancja znamionowa kolumn tylnych 6 Ω
  • Skuteczność kolumn tylnych 89 dB
 • Parametry fizyczne
  • Dostępne kolory to czarny i walnut (orzech)
  • Wymiary kolumny przedniej 233 x 973,5 x 254 mm
  • Waga kolumny przedniej 13,7 kg
  • Wymiary kolumny centralnej 415 x 135 x 167 mm
  • Waga kolumny centralnej 3,3 kg
  • Wymiary kolumny tylnej 148 x 252 x 150 mm
  • Waga kolumny tylnej 2,1 kg
 • Gwarancja
  • Gwarancja 36 m-cy po rejestracji produktu

by Sławomir Lepczyński

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 01.03.2018 - 31.05.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność
od 24,00 zł

Lokalizacja: Zduńska Wola, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
24,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
30,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
1-2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast

Punkty odbioru

Rad-Sat s.c. sklep detaliczny
Łaska 53
98-220 Zduńska Wola
woj. łódzkie
email: rad-sat@rad-sat.com.pl
tel.: +48 43 824 3933

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
 • sobota 09:00 - 13:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
36 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

36 miesięcy
Dodatkowe informacje

 

Wszystkie urządzenia audio-wideo Yamaha, sprzedawane w Polsce w autoryzowanej sieci dystrybucji, wyposażone są w kartę gwarancyjną firmy Audio Klan Sp.J. (wzór obok) i objęte są standardowym, 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym. Okres ten może być bezpłatnie wydłużony do 36 miesięcy, jeśli urządzenie zostanie zarejestrowane w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.


Rejestracji zakupionego sprzętu można łatwo dokonać on-line, korzystając z przygotowanego formularza przedłużenia gwarancji. Jeśli rejestracja dotyczy pierwszego urządzenia audio-wideo Yamaha, niezbędne jest założenie konta klienta, wpisując dane nabywcy oraz informacje dotyczące zakupionego sprzętu. Jeżeli rejestrowane jest kolejne urządzenie, wystarczy zalogować się na swoim koncie klienta i dodać do niego nowo zakupiony sprzęt.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

RAD-SAT S.C. A.Krymarys M.Sobociński
Łaska 53
98-220 Zduńska Wola
Dodatkowe informacje

Reklamacje 


1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem rad-sat@rad-sat.com.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

a) imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego 

b) datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji 

c) przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego 

d) wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację 


2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 


3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 


4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

RAD-SAT S.C. A.Krymarys M.Sobociński
Łaska 53
98-220 Zduńska Wola

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwroty 


1. Konsument ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, kompletny oraz nieużywany (nadający się do dalszej odsprzedaży). Do zwracanego towaru należy dołączyć w miarę możliwości oryginał dokumentu sprzedaży. Jeżeli zwracany towar jest jedną z kilku pozycji na zamówieniu, firma Rad-Sat s.c. po otrzymaniu i przyjęciu towaru wystawi Konsumentowi fakturę korygującą i odeśle na jego adres. Konsument ma obowiązek należycie zabezpieczyć odsyłany towar, tak żeby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli dostarczony towar jest niekompletny, bądź nosi ślady użytkowania, firma Rad-Sat s.c. zwraca towar do Konsumenta po wcześniejszym poinformowaniu go o tym drogą telefoniczną. 


2. W przypadku odstąpienia od umowy należność zostanie niezwłocznie przekazana na rachunek bankowy Konsumenta (gdy płatność dokonana została bezpośrednim przelewem na konto firmy Rad-Sat s.c.) lub na adres zamówienia (gdy płatność była za pobraniem lub kartą kredytową) 


3. Jednocześnie Sprzedawca informuje, iż Konsument będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru. 


4. Jeżeli towar ze względu na swój charakter nie może zostać w zwykły sposób odesłany pocztą (np. z uwagi na wielkość, kształt lub wymagany szczególny sposób transportu) Konsument będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towaru. Szacunkowa wysokość kosztów z tego tytułu jest podawana w konkretnym przypadku Konsumentowi przy zawieraniu umowy, która dotyczy towaru, którego nie można przesłać pocztą w zwykły sposób z uwagi na jej charakter. 


5. Konsument odpowiada za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.


6. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 


a) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy 


b) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy 


c) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użyciaa 


d) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu 


e) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami 


f) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli 


g) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy 


h) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu


i) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę 


j) zawartej w drodze aukcji publicznej 


k) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi 


l) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 


Przykładowy formularz zwrotu towaru: http://rad-sat.com.pl/sklep/Odstapienie-od-umowy-zawartej-na-odleglosc.doc

O sprzedającym
RAD-SAT_COM_PL
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

274

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

RAD-SAT S.C. A.Krymarys M.Sobociński
Łaska 53
98-220 Zduńska Wola
REGON: 730997761
NIP: 829-15-49-745

Kontakt

 • 43 *** **** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota
09:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Szanowni Państwo 

RAD-SAT s.c. to dynamiczna i rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą artykułów z branży RTV, Audio Video, TV-SAT, CB Radio, Car Audio, Nawigacja GPS i podobnych. W kontaktach z klientami kierujemy się prostymi zasadami. 

Pragniemy być:   

- jak najlepsi   

- jak najszybsi   

- super elastyczni   

- bardzo troskliwi   

- ...i zawsze uśmiechnięci       

W swoich poczynaniach handlowych kierujemy się poczuciem odpowiedzialności za pieniądze klienta. Nigdy nie eksperymentujemy, dlatego towar, który oferujemy ma być:   

- jak najtańszy   

- najwyższej jakości   

- trwały   

- bezpiecznie zapakowany   

- i bezproblemowy       

Przywiązujemy bardzo dużą wagę do źródeł oferowanego towaru. Tym źródłem są zawsze renomowani dystrybutorzy najlepszych producentów produktów oferowanych w naszym sklepie. Gwarantuje to Państwu bezpieczne użytkowanie produktów jak i ewentualny serwis. 

Oferując towary pochodzące z pewnej i sprawdzonej sieci dystrybucyjnej pragniemy dać Państwu poczucie bezpieczeństwa o to, że zakupione przedmioty są najwyższej jakości i dostarczą oczekiwanych wrażeń. Pamiętajcie Państwo, że zawsze staramy się pomóc rozwiązać ewentualne problemy oraz dokładamy wszelkich starań aby kupione w naszym sklepie towary dotarły do klienta szybko i bezpiecznie. 

Zapraszamy serdecznie na zakupy z pełnym przekonaniem co do tego, że nie będziecie Państwo żałowali wydanych pieniążków.    


z wyrazami szacunku        

zespół Rad-Sat

Pozostałe informacje

   

Wyświetlenia:182
Numer oferty:6912167296
Zgłoś naruszenie zasad

Pozostałe przedmioty od tego sprzedawcy

Do góry