Kinkiet zewnętrzny Norlys Bremen 631 aluminium (6860496106)

zakończona
295,20 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska gratis
  • Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
  • lokalizacja: MIERZYN
  • czas wysyłki: do 10 dni
  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

LampexBis

Tel. 604 557 771

E-mail:

kontakt@light4u.pl

LampexBis

Anna Magdalena Jabłonowska

Ul. Welecka 39

72-006 Mierzyn

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem kuriera

KOSZT DOSTAWY

Przedpłata 15zł

Pobranie 25zł

Kinkiet zewnętrzny Norlys Bremen 631 aluminium

PRODUCENT:Norlys

KOD PRODUKTU I SERIA: art 631 aluminium BREMEN

gwarancja 24 miesiące

CENA: 295.20

Kinkiet do montażu na zewnątrz

Kinkiety zewnętrzne z serii Berno będą doskonale podświetlać wejście do budynku, elewacje czy taras. Klasyczna forma lamp sprawia, że będą one spełniać oczekiwania wielu użytkowników. Wykonanie z materiałów najwyższej jakości zapewnia długą i bezawaryjną pracę. Kinkiety Berno to lampy ponadczasowe, które wpiszą się w każde otoczenie i będą doskonale spełniać swoją funkcję.
MATERIAŁ aluminium
poliwęglan transparentny
KOLOR aluminium, transparentny
SZEROKOŚĆ mm 280
KLASA OCHRONNOŚCI I
WSPÓŁCZYNNIK IP IP54
ŹRÓDŁA ŚWIATŁA W ZESTAWIE nie
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA 46W E27
KLASA ENERGETYCZNA Oprawa jest zgodna ze źródłami światła klasy A+ do D.
RODZAJ TOWARU kinkiet zewnętrzny
wysyłka gratis
metody płatności
  • PayU
  • Zwykły przelew bankowy
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 11 dni roboczych
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa gratis
kolejna sztuka: gratis
maksymalnie w paczce: 100
przybliżony czas realizacji: 11 dni roboczych
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
lampa dostępna na zamówienie
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

LAMPEXBIS ANNA MAGDALENA JABŁONOWSKA
Welecka 39
72-006 Mierzyn
NIP: 851-132-85-27
REGON: 320100573

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
LAMPEXBIS ANNA MAGDALENA JABŁONOWSKA
Welecka 39
72-006 Mierzyn
 
Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy: W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: ania@light4u.pl lub wysyłając je wraz z towarem. Oświadczenie należy złożyć w terminie 14 dni od daty otrzymania przedmiotu. (Przepisy nie precyzują formy, w jakiej oświadczenie o odstąpieniu od umowy ma zostać złożone. Oświadczenie należy złożyć w terminie 14 dni od daty otrzymania przedmiotu.) Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej (nie jest to jednak wymagane) Oświadczenie o odstąpieniu od umowy: LAMPEX BIS ANNA MAGDALENA JABŁONOWSKA Ul. Welecka 39 72-00 Mierzyn Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy: numer oferty.....................data zawarcia umowy to....................... data odbioru ...................................................................................................... Imię i nazwisko.................................................................................................... login Allegro......................................................................................................... adres................................................................................................................... numer konta do zwrotu środków........................................................................... data....................................................................................................................... Podpis (tylko jeżeli formularz jest wysłany w wersji papierowej) Przesyłkę należy nadać na adres: LAMPEX BIS ANNA MAGDALENA JABŁONOWSKA Ul. Welecka 39 72-00 Mierzyn Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Sprzedający nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu jeśli: 1. otrzymał oświadczenie o zwrocie wysłane po upływie 14 dni od daty otrzymania przez kupującego towaru; 2. zakup kupującego był związany z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą; 3. przedmiotem zakupu są rzeczy nieprefabrykowane, wyprodukowane według specyfikacji konsumenta lub służące zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. 4. sprzedający wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po jego spełnieniu utraci prawo odstąpienia od umowy.

reklamacje

LAMPEX BIS ANNA MAGDALENA JABŁONOWSKA zobowiązuje się dostarczyć towar bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Opis procedury reklamacyjnej: Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem ania@light4u.pl, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Adres do reklamacji: LAMPEX BIS ANNA MAGDALENA JABŁONOWSKA Ul. Welecka 39 72-00 Mierzyn Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 5. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 6. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 7. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Szczecinie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich. Inny: Bardzo ważna jest dla nas SATYSFAKCJA KLIENTÓW, dlatego jeżeli nie jesteś zadowolony, napisz na adres nektarynka44@gmail.com lub zadzwoń na numer 604 55 777 3. Spróbujemy znaleźć korzystne rozwiązanie.