King Oliver's Creole Jazz Band [ITAL] NM (6541800675)

zakończona
24,99 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • List polecony priorytetowy 12,00 zł
  • Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
  • Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
  • lokalizacja: Strzelce Opolskie
  • rok wydania (1900 - 2050): 1971
  • stan: używane
  • rozmiar płyty: 12 cali
  • obroty: 33 rpm

Wyprzedaż kolekcji

Witam Przedmiotem licytacji jest płyta winylowa

King Oliver's Creole Jazz Band ‎– King Oliver's Creole Jazz Band

Joker ‎– SM 3089

Stan Płyty: EX+/NM

Stan Okładki: Przedstawiony na zdjęciach


Zdjęcia przedmiotu
kliknij, aby powiększyć

Opis Stanów płyt w zakładce "o mnie"

wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
List polecony priorytetowy 12,00 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 2
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 30
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
kolejna sztuka: 0,50 zł
maksymalnie w paczce: 2
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
dodatkowe informacje

dane sprzedawcy

numer konta mBank: 58 1140 2004 0000 3802 3263 7325

kontakt

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 7 dni

adres do zwrotu:
 
1.Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym ponad stan zwykłego zarządu, wraz z kompletnym wyposażeniem dodatkowym, produktami komplementarnymi. Jeśli zwracany towar nie spełnia powyższych warunków, Sprzedający może odmówić przyjęcia zwrotu. 2.Kupujący odsyła zwracany towar na własny koszt – przesyłką rejestrowaną (list polecony, paczka pocztowa, przesyłka kurierska), zachowując dowód nadania na wypadek zaginięcia przesyłki. 3.Kwota za zwrócony towar zostanie przelana Kupującemu na podany przez niego numer rachunku bankowego w ciągu 14 dni od daty otrzymania zwróconego towaru. Zwrotowi nie podlegają koszty dostawy ani ewentualnych usług dodatkowych wykonanych na zamówienie Kupującego.

reklamacje

1. W razie stwierdzenia wady zakupionego towaru, proszę o bezzwłoczne(do 24h od odebrania przesyłki) pisemne lub telefoniczne zgłoszenie tego faktu bezpośrednio u Sprzedającego. 2. Po otrzymaniu zgłoszenia Sprzedający dokona wstępnej weryfikacji zgłaszanej wady i wskaże dalszy sposób postępowania z reklamowanym przedmiotem. 3. Reklamowany towar powinien zostać dostarczony do Sprzedającego. Koszty przesyłki reklamacyjnej podlegają zwrotowi w wysokości nieprzekraczającej wartości najtańszej przesyłki rejestrowanej (list polecony, przesyłka pocztowa) tylko w przypadku gdy wadliwość towaru leży po stronie Sprzedającego. 4. Sprzedający poinformuje Kupującego o sposobie załatwienia reklamacji w ciągu 14 dni lub zaproponuje rozwiązanie korzystne dla obu stron transakcyjnych.

pozostałe informacje

Ocena Stanu Płyty IDEALNY (MINT) w skrócie M płyta jest nowa PRAWIE IDEALNY (NEAR MINT) w skrócie NM płyta sama płyta jest prawie nowa, bez śladów użytkowania na powierzchni i bez zmian w jakości dźwięku; DOSKONAŁY (EXCELLENT) w skrócie EX (opcjonalnie EX+/-) płyta zdradza pewne ślady użytkowania, mogą pojawić się kopertówki, spadek jakości dźwięku jest minimalny; zazwyczaj w cichych momentach i w przerwach między utworami. BARDZO DOBRY (VERY GOOD) w skrócie VG (opcjonalnie VG+/-) płyta: była wielokrotnie odtwarzana, ale nie odznacza się znaczącym spadkiem jakości dźwięku, mimo zauważalnych znaków na powierzchni oraz zarysowań; mogą pajawić się trzaski DOBRY (GOOD) w skrócie G (opcjonalnie G+) płyta: była tak często odtwarzana, że jakość dźwięku jest wyraźnie niższa; może pojawić się zniekształcenia,smażenie, liczne małe i średnie zadrapania; czasami przeskakuje wówczas jest o tym wzmianaka. ZADOWALAJĄCY (FAIR) w skrócie F płyta nadaje się do odtwarzania, ale nie dbano o nią należycie, więc mogą pojawić się głośne trzaski, może przeskakiwać z powodu licznych zadrapań