KIEROWNICA KOMPLETNA KIA SEPHIA II MENTOR 1.5 (6999643370)

zakończona
40,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Dostawa
  • Paczka48 22,00 zł
  • Pocztex Kurier48 22,00 zł
  • Pocztex Kurier48 pobraniowy 24,00 zł
  • lokalizacja: Oborniki, Polska
  • czas wysyłki: natychmiast

parametry

  • stan: używany
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

KIEROWNICA KOMPLETNA KIA SEPHIA II MENTOR 1.5

MODEL: KIA SEPHIA / MENTOR

SILNIK: 1.5 MPI DOHC

KOLOR LAKIERU: ZIELONY

NUMER VIN: KNEFB2222X5603676

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 22,00 zł

Lokalizacja: Oborniki, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczka48
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48 pobraniowy
pierwsza sztuka
24,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Punkty odbioru

Urbanie
Urbanie 13
64-606 Popówko
woj. wielkopolskie
email: komisklar@o2.pl
tel.: 665308402

  • poniedziałek - sobota 08:00 - 16:00

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

 Każdy zakupiony przedmiot posiada gwarancję rozruchową 14 dni, w przypadku otrzymania towaru uszkodzonego/nieprawidłowego lub w przypadku innych komplikacji prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu wyjaśnienia danej sytuacji i zwrocie pieniędzy/wysłania towaru sprawnego. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Komis-Auto-Moto Damian Klar
Urbanie 13
64-600 Oborniki
Dodatkowe informacje

 Reklamacje nie są uwzględniane, ponieważ każdy towar jest towarem używanym. Reklamacje uznajemy jedynie w przypadku uszkodzenia towaru podczas transportu i po spisaniu z kurierem protokołu uszkodzenia przesyłki - brak protokołu zwalnia z odpowiedzialności za uszkodzenie paczki w czasie transportu. Wszystkie produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie na stronie aukcji. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów. Reklamacji podlegają towary zawierające wady. Rozpatruje się je zgodnie z warunkami gwarancji. Reklamacjom i zwrotom nie podlegają wszelkie uszkodzenia powstałe z winy użytkownika. Do przesyłki muszą być dołączone wszystkie dokumenty, z którymi towar został dostarczony do klienta oraz opis reklamacji na formularzu. Na rozpatrzenie reklamacji sprzedający ma 14 dni roboczych. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. . 

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Komis-Auto-Moto Damian Klar
Urbanie 13
64-600 Oborniki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Wszelkich zwrotów dokonujemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, paczki wysyłamy zapakowane tak, aby nie zostały uszkodzone, nie przyjmujemy zwrotów za pobraniem! Prawo konsumenta do odstąpienia od umowy Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty odebrania towaru. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć nam stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: komisklar@o2.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Do zachowania 14-dniowego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy do Państwa niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrotu płatności dokonamy we wskazany przez Państwa sposób. W każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze zwrotem pieniędzy. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Prosimy przekazać lub odesłać nam towar na adres naszej siedziby niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy, czyli dostarczenia zwracanego towaru do naszej firmy. Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru. Zwracane produkty prosimy przesyłać na adres: Komis-Auto-Moto Damian Klar Urbanie 13 64-606 Popówko Koszt zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania towaru. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy WZÓR OŚWIADCZENIA O ODSTĄPIENIU OD UMOWY (oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Komis-Auto-Moto Damian Klar Urbanie 13 64-606 Popówko Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery]. Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data]. Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Zwrot ceny: 1) proszę przekazać na rachunek bankowy nr 2) odbiorę osobiście 3) inny Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej] 

O sprzedającym
komisklar
94,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

245

 

14

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,6

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,7

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

Nasza firma zajmuje się sprzedażą części używanych od samochodów pochodzenia europejskiego od 2010r. Zapraszamy do zakupów.

Pozostałe informacje

Życzymy udanych i przyjemnych zakupów