Kierownica Ford Connect NOWA SKÓRA ! (6988956407)

zakończona
189,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
  • lokalizacja: Ciepielowice, Polska

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Nie wystawiam faktury
  • typ samochodu: samochody osobowe

opis

Nowe Obszycie Kierownicy

Do zaoferowania mamy obszycie kierownicy które z pewnością odmieni wnętrze każdego samochodu ! To używana kierownica, która zyskała zupełnie nowy wygląd poprzez profesjonalne obszycie jej skórą wysokiej jakości (w 100 % przeznaczonej do tego typu usług). Nowoczesna i luksusowa kierownica w rozsądnej cenie. Warunkiem skorzystania z naszej oferty jest odesłanie swojej starej kierownicy – można to zrobić w dwóch wariantach A oraz B, które szczegółowo zostały opisane poniżej.

Istnieje również możliwość indywidualnego zamówienia po wcześniejszym uzgodnieniu wszystkich szczegółów związanych z wyglądem nowego obszycia kierownicy.

Wysyłając kierownicę do Klienta dbamy, aby była odpowiednio zabezpieczona i starannie zapakowana.

Wariant A

Odrazu po zakupie prześlą Państwo do nas starą kierownicę. W momencie, gdy tylko otrzymamy paczkę, zakupiona wcześniej skórzana kierownica jeszcze tego samego dnia zostanie odesłana na Państwa adres.

Wariant B

Oczywiście rozumiemy, że nie zawsze istnieje możliwość wcześniejszej wysyłki kierownicy, która jest niezbędna w codziennym użytkowaniu samochodu. Dlatego też, w takich sytuacjach oferujemy wymianę po wcześniejszej wpłacie kaucji, dzięki czemu nie muszą Państwo rezygnować z jazdy samochodem czekając na nową kierownicę. Wystarczy, że po dokonaniu zakupu, prześlą Państwo na nasze konto bankowe kaucję w wysokości 100 zł. Niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty wysyłamy na Państwa adres nowo obszytą kierownicę ze skóry, a na wymianę i odesłanie starej kierownicy mają Państwo aż 14 dni. W momencie, gdy kierownica do nas dotrze zwracamy przelewem całą kaucję.

Więcej informacji pod nr. tel. 726-727-948

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka:
15,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka:
25,00 zł
kolejna sztuka:
0,00 zł
maksymalnie w paczce:
1

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury