KIEROWNICA BONTRAGER RL AERO VR-CF RD 40 BK 430682 (6999481320)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
199,00 zł
Dostawa
 • Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł
 • Przesyłka kurierska 18,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
 • lokalizacja: Przemyśl, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • dedykowany/a do: kolarstwo szosowe
 • materiał: aluminium
 • typ: inna
 • średnica mm: 31,8
 • płeć: nie dotyczy
 • waga (z opakowaniem): 1 [kg]
 • waga (gramy): 330 [g]

opisModel:

KIEROWNICA BONTRAGER RL AERO VR-CF RD 40 BK (430682)

Dostępne rozmiary: XX
Typ: SZOSA
Kolor: CZARNY
Opis produktu:

Konstrukcja ze specjalnie cieniowanego stopu 6066-T6

Wykonanie VR-CF (rozszerzana kompaktowa o zmiennym promieniu) dodaje rozszerzenia do baranków, co zwiększa odstęp nadgarstków i daje bardziej ergonomiczny kształt baranka

Kompatybilna z nakładkami aerodynamicznymi

Profil Aero drop bar jest bardziej aerodynamiczny w porównaniu z tradycyjnymi, okrągłymi kierownicami

Wewnętrzne prowadzenie linek dla Di2 i standardowych pancerzy

Wygrawerowane laserowo linie położenia dźwigni hamulca umożliwiają jej dokładne ustawianie

Zgodne z UCI

Głębokość : 123 mm

Zasięg : 85 mm

Waga : 330 g

Dane sprzedającego Dział sprzedaży Kontakt
 • Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa
  EREM (Erem-Sport)
  ul. Jasińskiego 9
  37-700 Przemyśl
Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 14,00 zł

Lokalizacja: Przemyśl, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Erem Sport
Jasińskiego 9
37-700 Przemyśl
Dodatkowe informacje

REKLAMACJA I ZASADY Reklamacje 1. Sklep internetowy erem-sport.pl rozpatruje reklamacje zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu cywilnego (art. 556-576, Dz.U z 18.05.1964r Nr 16 poz. 93 ze zm), oraz ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego (Dz.U z 05.09.2002r. Nr 141 poz. 1176 ze zm). 2. Erem-sport.pl odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru kupującemu; termin ten biegnie na nowo w razie wymiany towaru. 3. Jeżeli towar konsumpcyjny jest niezgodny z umową, klient może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby klienta inny sposób zaspokojenia. 4. Nieodpłatność naprawy i wymiany w rozumieniu ust. 3 oznacza, że erem-sport.pl ma również obowiązek zwrotu kosztów poniesionych przez klienta, w szczególności kosztów demontażu, dostarczenia, robocizny, materiałów oraz ponownego zamontowania i uruchomienia. 5. Jeżeli erem-sport.pl, po otrzymaniu od klienta żądania określonego w ust. 3, nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że uznał je za uzasadnione. 6. Jeżeli klient, z przyczyn określonych w ust. 3, nie może żądać naprawy ani wymiany albo jeżeli sprzedawca nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana narażałaby klienta na znaczne niedogodności, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy; od umowy nie może odstąpić, gdy niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jest nieistotna. Przy określaniu odpowiedniego czasu naprawy lub wymiany uwzględnia się rodzaj towaru i cel jego nabycia. 7. W celu złożenia reklamacji dotyczącej nabytego produktu należy wypełnić formularz REKLAMACJE oraz odesłać na adres: Reklamacje Erem-sport.pl ul. Jasińskiego 9 37-700 Przemyśl reklamowany produkt wraz z dowodem jego zakupu oraz wypełniony formularz REKLAMACJE.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Erem Sport
Jasińskiego 9
37-700 Przemyśl

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwrot towaru 14 dni od daty zakupu, na podstawie Paragonu lub Faktury, towar oryginalnie za-metkowany i nie używany. 1. Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827) Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art.221 Kodeksu cywilnego ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia towaru. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed upływem terminu. 2. W razie odstąpienia od umowy w sposób i na zasadach wskazanych w paragrafie poprzednim umowa uważana jest za niezawartą, a klient zwolniony jest od wszelkich zobowiązań. To co strony świadczyły ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Wraz z odsyłanym produktem klient jest zobowiązany do zwrotu produktów otrzymanych gratisowo. 3. Wypełniony formularz wraz z produktem i dowodem zakupu należy wysłać na adres: kontakt@erem-sport.pllubErem-Sportul. Jasińskiego 9 37-700 Przemyśl 4. Przesyłkę należy wysłać BEZ POBRANIA. Zapłacona przez klienta należność zostanie wysłana na podany przez klienta rachunek bankowy lub przekazem pocztowym na podany adres.5. Koszty przesyłki pokrywa kupujący. 6. Zwrot zakupionego produktu oraz uiszczonej należności powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. TOWAR WYSYŁAMY TYLKO NA TERENIE POLSKI.SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

O sprzedającym
Erem_Sport
98,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

241

 

4

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

 • 668868555
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM  z  siedzibą w Przemyślu powstało w 1998r.   Prowadzi działalność handlową (hurt detal) na własnym gruncie o pow. 31 000 m2 z czego 7000 m2 to powierzchnia handlowo-magazynowa. Obecnie EREM zatrudnia 130 osób, dysponuje placem manewrowym i miejscami parkingowymi dla klientów, nowoczesną bazą transportową i kompetentną załogą. Prowadzimy obsługę inwestycji, zaopatrujemy sklepy, składy budowlane, firmy wykonawcze i odbiorców indywidualnych. EREM jest udziałowcem największej grupy zakupowej materiałów budowlanych - Grupa PSB, która zrzesza 426 składów budowlanych i 90 marketów PSB Mrówka.   W 2012r  powstał nowy dział  EREM SPORT o powierzchni 740m2. Bogata oferta EREM-u jest ciągle poszerzana. Oferujemy m.in.: Sprzęt  SPORTOWO TURYSTYCZNY materiały budowlano-wykończeniowe, ceramikę i armaturę sanitarną, technikę grzewczą, płytki ceramiczne, narzędzia i elektronarzędzia, farby i lakiery, pokrycia dachowe, stolarkę drzwiową i okienną, materiały izolacyjne, chemię budowlaną, elektrykę i oświetlenie, dekoracje, wykładziny, dywany,  1001 drobiazgów, chemia gospodarcza, środki czystości, kosmetyki wszystko do urządzenia i pielęgnacji ogrodu, RTV-AGD, nowoczesną stację paliw Trwała pozycja rynkowa i dynamiczny rozwój w stosunkowo krótkim okresie działalności obliguje nas do gwarantowania wysokiej jakości towarów i usług. EREM jest dobrym przykładem na to, że zakupy można realizować w jednym miejscu bez zbędnych obciążeń. Kupując w EREM-ie oszczędzasz czas i pieniądze.  SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! 

Pozostałe informacje

TOWAR WYSYŁAMY TYLKO NA TERENIE POLSKI.