KERAKOLL Slc Eco Oil-Pur 5l ***WARSZAWA*** (6481665598)

zakończona
295,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Paczka pocztowa ekonomiczna 19,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 22,00 zł
 • Przesyłka kurierska 23,00 zł
 • lokalizacja: Warszawa
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • stan: nowy
 • uszkodzony: nie


Kontakt:

Telefon: 508-346-669, (22) 629 25 35
E-mail: sklep@parkietypetlak.pl


ul. Bartycka 26
pawilon 84,
00-716 Warszawa


Przelew z góry lubWysyłka:

Towar wysyłamy pocztą polską oraz kurierem DPD

Odbiór osobisty:

Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 26 pawilon 84, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację w celu przygotowania towaru do odbioru.Mariusz Pętlak
M&P Profesjonalne
Usługi Rem-Bud

Krasnobrodzka 4/35
03-214 Warszawa
REGON: 140067145
NIP: 524-250-16-59

Witamy na naszej aukcji dotyczącej

KERAKOLL SLC ECO OIL-PUR 5l

SLC Eco OIL-PUR to ekokompatybilna powłoka wykończeniowa do parkietu, idealna w GreenBuilding. Jednoskładnikowa, przyjazna dla środowiska i zdrowia użytkowników. Profesjonalny preparat na bazie olejów uretanowych do wykańczania podłóg drewnianych w dwóch warstwach. Slc® Eco Oil-Pur łączy w sobie praktyczność użytkowania z łatwością obrabialności, w celu uzyskania efektu postarzania podłóg drewnianych każdego typu.

UWAGA! Produkt występuje w 4 stopniach połysku: 10 - extra mat, 30 - mat, 60 - półmat, 90 - połysk. Po zakupie prosimy o informację, który stopień Państwo wybierają.

Przeznaczenie:

Wykończenie o wysokim stopniu zabezpieczenia:

 • tradycyjnych podłóg drewnianych;
 • wstępnie wyszlifowanych podłóg drewnianych;
 • podłóg drewnianych, którym należy przywrócić dawną świetność;
 • podłóg bambusowych.

Przeznaczenie użytkowe:
Podłogi drewniane we wnętrzach o przeznaczeniu mieszkalnym.

Nie używać:
Na zewnątrz; na podłogi drewniane narażone na długi lub stały kontakt z wodą.

Przygotowanie podłoża:
Wyszlifować parkiet, aby otrzymać powierzchnię gładką, czystą i pozbawioną oleju, tłuszczów, wosków, silikonów i starych powłok lakierniczych. Nanieść SLC SILO-PUR® FLEX (zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi w odpowiedniej karcie technicznej produktu) w celu zaszpachlowania szczelin i nieregularności. Po ≈ 30 – 60 minutach wyszlifować jednolicie całą powierzchnię papierem ściernym z linii SLC o uziarnieniu 100/120. Ponownie wyszlifować przy pomocy tarczy z siatki ściernej SLC® CARBODUR SIC o uziarnieniu 150 lub 180 w celu uzyskania lepszego wyglądu estetycznego wykończenia. Dokładnie zebrać odkurzaczem pył powstały podczas szlifowania i usunąć ewentualne pozostałości ścierką antystatyczną PULEX, a następnie nanieść SLC OIL-PUR®. Wilgotność drewna powinna zawierać się w przedziale między 9% a 11%.

Sposób użycia:
Produkt gotowy do użycia. Przed użyciem wstrząsnąć i wlać do czystego naczynia. Pozostawić na 5 minut, a następnie przystąpić do nakładania produktu.

Nanoszenie:
Nakładać SLC OIL-PUR® za pomocą SLC® ROLLER PLUS, zachowując wydajność ≈ 80 – 100 ml/m2 na warstwę. Zaczekać aż całkowicie wyschnie, po ≈ 6 – 8 godzinach, wyszlifować jednolicie przy pomocy tarczy z siatki ściernej SLC® CARBODUR SIC 220; dokładnie zebrać odkurzaczem pył powstały podczas szlifowania i usunąć ewentualne pozostałości ścierką antystatyczną PULEX, a następnie nanieść drugą warstwę SLC OIL-PUR®.

Czyszczenie:
Pozostałości produktu SLC OIL-PUR® czyścić SLC® DILUENTE OIL przed ich stwardnieniem. Po stwardnieniu produkt SLC OIL-PUR® może być usunięty jedynie mechanicznie.

Inne wskazówki:

 • przed użyciem pozostawić produkt w pomieszczeniu, aby nabrał temperatury otoczenia;
 • używać czystych pojemników i narzędzi;
 • po otwarciu kanistra jego zawartość musi być zużyta jak najszybciej;
 • w celu uzyskania jednorodnego wykończenia należy nanosić warstwy o takiej samej grubości i przestrzegać zalecanych ilości.

Konserwacja parkietu:
Podłogi drewniane lakierowane SLC OIL-PUR® muszą być co pewien czas poddawane konserwacji. W celu ich oczyszczenia używać neutralnego detergentu SLC® SILOPARK. W celu okresowej i specjalnej konserwacji używać SLC® SILOCERA.


CENA BRUTTO (z VAT-em 23%) za opakowanie o pojemności 5 litrów - do każdej transakcji wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

UWAGA!!!

Odbiór osobisty możliwy w pawilonie handlowym Parkiety Pętlak – ul. Bartycka 26 pawilon 84, w tygodniu w godzinach 10-18, soboty 10-15. Prosimy o wcześniejszą informację w celu przygotowania towaru do odbioru.

Kontakt: (22) 629-25-35, 508-346-669, @: sklep@parkietypetlak­.pl


Jeśli z jakiegoś powodu w naszej ofercie nie znaleźli Państwo produktu, zachęcamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że go dla Państwa zdobędziemy!

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • Bank Millennium S.A. 58 1160 2202 0000 0000 6424 0144
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 23,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa priorytetowa 22,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Paczka pocztowa ekonomiczna 19,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 4 dni
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
płatność przy odbiorze
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa 28,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 6
przybliżony czas realizacji: 2 dni
Odbiór osobisty 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji: 1 dzień
zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy
Jako konsument możesz zwrócić większość przedmiotów kupionych od Firm na Allegro (wyjątki i zasady zostały opisane na stronie Pomocy oraz w zakładce "Informacje od Sprzedającego"). Poinformuj sprzedającego o odstąpieniu od umowy (nie musisz podawać powodu odstąpienia). Masz na to 14 dni kalendarzowych od otrzymania towaru, chyba że sprzedający wyznacza na to dłuższy termin.

Od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na odesłanie towaru. Sprzedawca powinien zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od chwili otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Sprzedający może wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.
dodatkowe informacje
Wystawiam faktury VAT
Nie zgadzam się na sprzedaż użytkownikom serwisów Aukro.cz oraz Aukro.ua

dane sprzedawcy

kontakt

zwroty

czas na zwrot: 14 dni

adres do zwrotu:
 
Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

reklamacje

Towary mogą posiadać gwarancję producenta, importera obowiązującą na terenie Polski. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Większość Towarów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do Towarów oraz na stronach internetowych producentów. Klient nabywający Towar ma prawo złożyć reklamację stosownie do obowiązujących w tej mierze przepisów prawa, przy czym odpowiedzialność Sprzedawcy z tytułu rękojmi za wady fizyczne Towaru ogranicza się do kwoty, jaką Klient zapłacił Sprzedawcy za nabycie danego Towaru. Towar reklamowany z zastrzeżeniem ustępu 1 musi być zwrócony w stanie w jakim się znajdował w momencie dostawy do Klienta. W razie wątpliwości za Towar będący w stanie w jakim się znajdował w momencie dostawy do Klienta nie uznaje się Towaru: w nie oryginalnym opakowaniu, w oznaczonym lub uszkodzonym opakowaniu, podlegającego zużyciu, z brakującą dokumentacją dotyczącą rękojmi/gwarancji; Wady Towaru zostaną uwzględnione przez Sprzedawcę w następujących przypadkach: uszkodzenie lub utrata Towaru nastąpiła podczas przewozu, występuje niedobór Towaru, a Klient powiadomił o tym fakcie Sprzedającego w terminie 48 godzin od daty dostawy. Z zastrzeżeniem ustępu 2 i 3 Towar zostanie wymieniony, gdy jego wadliwość zostanie dowiedziona Sprzedawcy w sposób niebudzący wątpliwości. Sprzedawca nie uwzględnia roszczeń o zwrot poniesionych wydatków, naprawienia szkody lub innej straty lub szkody następczej, a wszelka odpowiedzialność w tym zakresie jest w sposób wyraźny wyłączona. Klient zwraca reklamowany Towar na swój koszt. Wszelkie niezgodności w Dowodzie zakupu muszą być zgłoszone w formie pisemnej Sprzedawcy w terminie 14 dni od daty wystawienia Dowodu zakupu . Reklamacje będą rozpatrywane po dostarczeniu wadliwego Towaru wraz z Dowodem zakupu. Termin na rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedawcę wynosi 30 dni. Wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym.