KENWOOD KA-7010 WZMACNIACZ STEREO DUAL MONO (6970163125)

zakończona

parametry

 • stan: używany
 • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
 • kolor: czarny
 • producent: Kenwood

opisktórej przedmiotem jest

Wzmacniacz stereo

Firmy:

KENWOOD

MODEL

KA-7010

Opis :

Wybitny wzmacniacz zintegrowany firmy Kenwood z przełomu lat 80/90, jeden z najlepszych wyprodukowanych przez tę firmę. Brzmienie jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie - wzmacniacz bez problemu może konkurować z nowymi urządzeniami o znacznie wyższej cenie i powiem więcej - bije na głowę większość wzmacniaczy powszechnie uznawane za bardzo dobre. Wspaniała konstrukcja DUAL MONO oparta na dwóch transformatorach oraz ogromnych kondensatorach filtrujących. Za brzmienie i moc odpowiadają znakomite tranzystory SANKEN. Sprawdza się z każdym rodzajem muzyki. Charakteryzuje się piękną przestrzenią, wybitną górą oraz dobrze kontrolowanym i głębokim basem.

Dane techniczne:

 • Moc około 2 x 120 W przy 8 Ohm

 • Możliwość podpięcia 4 kolumn

 • Pracuje z kolumnami 4-16 Ohm

 • Wejścia na dodatkowe urządzenia

 • Wyjście słuchawkowe

 • Funkcja SOURCE DIRECT

 • Odłączenie regulacji tonów

 • Funkcja wyciszenia Mutting

 • Podbicie Basów BASS INTENSIFIER

 • Filtr Subsonic

 • Wybór wkładki gramofonowej MM/MC

 • Możliwość podpięcia korektora

 • Złocone gniazdo Phono

 • Regulacja Bas,Treble

 • Regulacja Balance

 • WAGA : 16KG !!

Stan techniczny: Wzmacniacz sprawny technicznie , nic nie trzeszczy nic nie buczy itp .

Stan wizualny:
Widoczny na zamieszczonych zdjęciach.

DODATKOWE INFORMACJE :

Do każdej wygranej aukcji dołączany jest paragon fiskalny lub faktura.


Dostawa i płatność
od 28,00 zł

Lokalizacja: LEGNICA, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
28,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
38,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

dział reklamacji
Ściegiennego 6 /9
59-220 Legnica
Dodatkowe informacje

Reklamacje: 1. Wszystkie produkty w trakcie przygotowania do wysyłki są sprawdzane przez Sprzedawcę pod względem zgodności z zamówieniem oraz stanem produktu. 2. Jeżeli po otrzymaniu towaru Kupujący wykryje w nim wady lub uszkodzenia mechaniczne (zewnętrzne) powstałe podczas dostawy, ma prawo odesłać przesyłkę tylko na podstawie spisanego protokołu szkody .Kupujący jest zobowiązany sprawdzić zawartość przesyłki i stan opakowania czy nie posiada wgnieceń zadrapań i innego rodzaju podejrzanych uszkodzeń, jak tylko państwo zobaczą jakieś minimalne wgniecenie trzeba spisać protokół szkody i zaznaczyć na protokole szkody uszkodzone opakowanie zewnętrzne tylko na tej podstawie reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie przez przewoźnika . 3. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem moelectro@interia.pl . Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: -imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, -datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji -przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, -wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 5. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 6. Do towaru reklamowanego należy dołączyć dowód zawarcia transakcji, np. paragon, fakturę, wyciąg z konta, potwierdzenie płatności kartą. 7. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia. 8. Towar w ramach reklamacji sprzęt jest odsyłany na koszt kupującego nie zwracam za bilety paliwo itp ,proszę nie pisać wiadomości typu sprzęt nie zgodny z opisem i innego rodzaju wiadomości i straszenie negatywnymi komentarzami Urządzenia przed wysyłką są solidnie sprawdzane i testowane ale jest to elektronika i czasami z przyczyn od nas niezależnych może wystąpić drobny problem. I w tym momencie prosimy o kontakt z nami w celu wyjaśnienia sprawy. Zapewniamy, że każdą sytuacje można zakończyć z zadowoleniem dla obu stron przy odrobinie wyrozumienia i spokojnego podejścia.

Zwroty
14 dni

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Dział zwrotów i reklamacji
Ściegiennego 6 M 9
59-220 Legnica

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy,uszkodzenia towaru w transporcie . UWAGA : Przedmioty uszkodzone lub jak cześć kupujących na allegro posługujących się powiedzeniem w mailu WITAM OTRZYMAŁEM SPRZĘT ALE JEST NIE Z GODNY Z OPISEM ,nie podlegają zwrotom tylko reklamacji wiec nie przyjmuje odstąpienia od umowy na towar uszkodzony w transporcie , sprzęt nie działający i w szczególności na niby nie zgodny z opisem proszę się dokładnie zastanowić nad udziałem w licytacji żeby potem nie było jakiś nie domówień ,nie potrzebnych nerwów , straszenia negatywnym komentarzem lepiej od razu zrezygnować i poszukać u konkurenci . UWAGA : Zwrot towaru przez konsument z odstąpienia od umowy jest odsyłany na koszt kupującego .

O sprzedającym
mo-electro
97,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

50

 

1

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Kontakt

poniedziałek - sobota
10:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witam wszystkich uczciwych kupujących. Audio to moje hobby , od wielu lat prowadzę również firmę, w której sprzedaję takie urządzenia 7 dni w tygodniu. To moja pasja, więc chętnie doradzę każdej osobie co do zakupów . Proszę śmiało pisać o każdej porze.

Urządzenia zakupione u mnie można zawsze wymienić w przyszłości na lepsze lub inne, które się spodobają z odpowiednią różnicą finansową.

Zapraszam serdecznie do licytacji .

Pozostałe informacje


Przedmioty sprzedawane jako uszkodzone nie podlegają zwrotowi, kupowane są na odpowiedzialność kupującego Przedmioty sprawne są sprzedawane bez przewodów i pilotów i innych akcesoriów  chyba za w aukcji jest napisane pilot w zestawie lub akcesoria .

Oferty kupna
użytkownikcenadata
F...M
cena
456,00 zł
data
niedziela, 15 października, 20:44:17
m...i
cena
451,00 zł
data
niedziela, 15 października, 21:34:56
k...5
cena
418,00 zł
data
niedziela, 15 października, 20:58:21
l...a
cena
378,00 zł
data
niedziela, 15 października, 20:42:01
m...l
cena
333,00 zł
data
czwartek, 5 października, 21:49:26
M...M
cena
33,33 zł
data
czwartek, 5 października, 23:30:44