Kazimierz Malewicz, Supremus 58 (7016216663)

zakończona
260,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

parametry

  • faktura: Wystawiam fakturę bez VAT
  • rama: bez ramy
  • rodzaj podobrazia: podobrazie płócienne
  • szerokość (cm): 90 [см]
  • temat: abstrakcja
  • waga (z opakowaniem): 1 [kg]
  • wysokość (cm): 100 [см]

opis

 Stwórz w swoim domu wyjątkową ozdobę, sięgnij po obrazy z naszej galerii i pokaż, że świadomość dorobku kultury nie jest Ci obca.                               Nasza galeria Wielcy Malarze.pl oferuje bardzo duży wybór reprodukcji wśród , których znajdują się dzieła polskiej i światowej sztuki. W naszych zbiorach znajdziesz najpiękniejsze dzieła tak wybitnych malarzy jak Gustav Klimt, Józef Chełmoński, Stanisław Wyspiański i inni

Wysokiej jakości wydruk obraz na płótnie

dostępny wymiar na tej aukcji -  90 x 100 cm

Interesuje Cię inny rozmiar - zapytaj!

 

Jak robimy reprodukcje na płótnie

Na początku wybrana przez Ciebie reprodukcja jest przygotowywane do wydruku na płótnie artystycznym . Kolejnym krokiem jest nabicie wydruku na drewnianą ramę, odpowiednio naciągnięte płótno jest sztywne i doskonale prezentuje się na ścianie. Ostatnim krokiem jest zapakowanie obrazu w opakowania ochronne oraz wysyłka prosto do Twojego domu!Zlecając wydruk reprodukcji na płótnie masz do wyboru boki zadrukowane bądź białe – każda z opcji jest bezpłatna. Takie rozwiązanie daje Ci możliwość oprawienia obrazu w ramę bądź powieszenia reprodukcji bez oprawy na ścianę.

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Oława, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
9 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Koszt wysyłki jest niezależny od ilości zakupionych obrazów i wynosi 15,00 Prosimy o weryfikację stanu paczki w chwili odbioru. W przypadku uszkodzenia kurier ma obowiązek sporządzić odpowiedni protokół.

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

nie dotyczy

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
dla firm rękojmia wyłączona

Adres do reklamacji

Galeria Wielcy Malarze.pl
ul. Kutrowskiego 41/14
55-200 OŁAWA
Dodatkowe informacje

 

1. Klientowi przysługuje prawo złożenia reklamacji zarówno odnośnie wykonania umowy sprzedaży jak i wykonania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną. W razie stwierdzenia występowania wady rzeczy sprzedanej Sprzedający ponosi odpowiedzialność określoną w szczególności w przepisach art. 556 i 556[1]-556[3] Kodeksu cywilnego.

2. Zgłoszenie reklamacyjne powinno, aczkolwiek nie jest to wymóg rozpatrzenia reklamacji, zostać złożone na wypełnionym czytelnie formularzu zawierającym:

a)     imię i nazwisko,

b)     numer zamówienia

c)      opis niezgodności towaru z umową,

d)     datę zakupu,

e)     protokół szkody,

f)       zdjęcia uszkodzenia towaru.

3. W razie ewentualnych braków reklamacji uniemożliwiających jej rozpatrzenie Sprzedawca niezwłocznie powiadomi o konieczności jej uzupełnienia.

4. Zastosowanie się do ust. 2 będzie stanowiło ułatwienie i pozwoli na sprawniejsze rozpatrzenie reklamacji.

5. Reklamacje można składać mailowo pod adresem: biuro@wielcymalarze.pl

6. Odpowiedź na zgłoszone żądanie zostanie udzielona w terminie 14 dni.

Kliencie pamiętaj !  Wszystkie produkty z naszej oferty  są  wykonywane w całości na zamówienie według specyfikacji klienta ( motyw oraz rozmiar )  oraz na zindywidualizowane potrzeb – dlatego też zgodnie z §10 Regulaminu sklepu oraz Art. 38.Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta – Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje.  Prosimy zatem o przemyślane zakupy.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy)

Dodatkowe informacje

 Kliencie pamiętaj !  Wszystkie produkty z naszej oferty  są  wykonywane w całości na zamówienie według specyfikacji klienta ( motyw oraz rozmiar )  oraz na zindywidualizowane potrzeb – dlatego też zgodnie z §10 Regulaminu sklepu oraz Art. 38.Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta – Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje.  Prosimy zatem o przemyślane zakupy. 

O sprzedającym
cudna_2005
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dane firmy

Kontakt

Informacje o sprzedającym

WielcyMalarze.pl to sklep internetowy oferujący efektowne wydruki dzieł sztuki w formie zdjęć na profesjonalnym papierze fotograficznym o gramaturze 210g/m2 bądź płótnie artystycznym Canvas nabitym na drewnianą ramę. Reprodukcje wykonywane są na ponad 40 dużych formatach poczynając od 30cm x 20cm, aż do wydruków panoramicznych 300cm x 100cm z wykorzystaniem najnowszej techniki wydruku oraz wykorzystaniem markowych materiałów eksploatacyjnych , które gwarantują trwałość kolorów. 

W swojej ofercie posiadamy dzieła wielkich malarzy, grafiki, rysunki oraz ikony. Zróżnicowanie oferty pozwala na dopasowanie dekoracji do wnętrza wykończonego w dowolnym stylu.

 Obrazy w takiej formie to idealne rozwiązanie do dekoracji ścian w mieszkania gabinecie, kawiarni, hotelu, restauracji. 

W naszym sklepie przy każdej z reprodukcji znajdziesz optymalny rozmiar zaproponowany przez nas. Jeśli jednak rozmiar ten nie jest dla Ciebie odpowiedni zapytaj nas o dostępność innych rozmiarów. Jak robimy reprodukcje na płótnie.

Na początku wybrana przez Ciebie reprodukcja jest przygotowywane do wydruku na płótnie artystycznym . Kolejnym krokiem jest nabicie wydruku na drewnianą ramę, odpowiednio naciągnięte płótno jest sztywne i doskonale prezentuje się na ścianie. Ostatnim krokiem jest zapakowanie obrazu w opakowania ochronne oraz wysyłka prosto do Twojego domu! Zlecając wydruk reprodukcji na płótnie masz do wyboru boki zadrukowane bądź białe – każda z opcji jest bezpłatna. Takie rozwiązanie daje Ci możliwość oprawienia obrazu w ramę bądź powieszenia reprodukcji bez oprawy na ścianę.