Kawa Artecaffe E - Tosta 1000g (6855977180)

zakończona
95,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
 • Przesyłka kurierska 19,50 zł
 • lokalizacja: POZNAŃ, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • marka: Inna marka
 • waga (z opakowaniem): 1.10 [kg]
 • rodzaj kawy: czarna zwykła
 • gatunek kawy: kawa mieszana
 • wielkość opakowania (g): 1000 g

Mieszanki kawy Artecaffe powstają w północnej części Włoch, niedaleko granicy ze Szwajcarią, w małej miejscowości Angera.

Palarnia Artecaffe to młoda i nowoczesna firma z ciekawą ofertą i nowatorskim podejściem do klienta.

Powstają w niej wyśmienite mieszanki kaw.

Mieszanka E- Tosta to połączenie 80% Arabiki i 20 % Robusty.

Kawa nadaje się głównie do przygotowania pysznego espresso. kaw mlecznych ( Cappuccino, Latte), jak i kawy czarnej (Americano)

W smaku wyrafinowana, delikatna, niepowtarzalna.

wysyłka gratis
metody płatności
 • PayU
 • Zwykły przelew bankowy
  • 50 1140 2004 0000 3102 7504 4466
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 19,50 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
przybliżony czas realizacji: 2 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie 0,00 zł
kolejna sztuka: 0,00 zł
maksymalnie w paczce: -
przybliżony czas realizacji:
dodatkowe informacje
Wystawiam fakturę VAT

dane sprzedawcy

Italvend Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
os. Stefana Batorego 82 c / 1
60-687 POZNAŃ
NIP: 972-124-80-60
REGON: 302648109
KRS: 0000497838
Szanowni Państwo, Od 2009 roku zajmujemy się dystrybucją kaw ziarnistych z najbardziej interesujących oraz starannie wybranych włoskich i europejskich palarni. Naszymi klientami są głównie prestiżowe biura, lokale gastronomiczne, stacje paliw, ale również osoby prywatne. Skupiamy naszą działalność na terenie Wielkopolski, ale obsługujemy klientów z całego kraju. Naszym stałym odbiorcom, którzy oczekują "czegoś więcej" możemy zaproponować ziarna kaw Speciality - najlepsze kawy z różnych zakątków świata, zawsze świeżo palone w lokalnej kawowej manufakturze, pod marką: * Caffe Perfetto. Ponadto w stałej ofercie posiadamy kawy włoskie takich marek, jak: * Artecaffe, * Drago Mocambo, Dodatkowo naszym klientom służymy pomocą w wyborze i zakupie odpowiedniego ekspresu na bardzo konkurencyjnych warunkach. Nasz zespół to fachowcy podpowiadający najlepsze rozwiązania. Zapraszamy do współpracy!

kontakt

 • 694441645
  Od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-14.00

zwroty

czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

adres do zwrotu:
Italvend Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
os. Stefana Batorego 82 c / 1
60-687 POZNAŃ
darmowy zwrot
 
Odstąpienie od umowy sprzedaży. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni od chwili objęcia Towaru w posiadanie odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Konsument może odstąpić od Umowy sprzedaży składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie to może zostać złożone przykładowo pisemnie na adres Sprzedawcy, tj.:ITALVEND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, os. Stefana Batorego 82 c / 1; 60-687 POZNAŃ lub też mailowo na adres: sklep@caffeperfetto.pl. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Konsument ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Konsumenta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Konsumenta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Jeżeli Konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. W wypadku odstąpienia Klient będący Konsumentem ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą, Sprzedawca informuje Konsumenta o kosztach zwrotu rzeczy na Stronie Internetowej Sklepu. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Konsument chyba, że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu

reklamacje

Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient może składać w dowolnej formie. Preferujemy formę pisemną na adres Sprzedawcy, tj.ITALVEND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością; os. Stefana Batorego 82 c / 1; 60-687 POZNAŃ lub też mailowo na adres: sklep@caffeperfetto.pl.W przypadku wątpliwości Klient może skontaktować się ze Sprzedawcą pod numerem telefonu: 694441645. W celu sprawnego rozpatrzenia reklamacji zalecamy umieszczenie w reklamacji następujących danych: imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, przedmiot reklamacji oraz numer zamówienia, ze wskazaniem żądania Klienta, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację, datę stwierdzenia wady, oraz o ile to możliwe fotograficzną dokumentację wady (w przypadku złożenia reklamacji za pośrednictwem maila). Sprzedawca w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację, ustosunkuje się do reklamacji.Jeżeli Towar ma wadę, Klient może:złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunąć Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany przez sprzedawcę albo sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. Klient może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę.żądać wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić Towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta.Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową sprzedaży Towaru wadliwego w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z Umową sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów. Koszty naprawy lub wymiany ponosi Sprzedawca. Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy tj. ITALVEND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością; os. Stefana Batorego 82 c / 1; 60-687 POZNAŃ W wypadku Klienta będącego Konsumentem koszt dostarczenia pokrywa Sprzedawca. Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Klientowi.

pozostałe informacje

Punkt odbioru osobistego: Szanowni Państwo, Zamówiony towar można odebrać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-14.00 Z uwagi na charakter naszej pracy uprzejmie prosimy zawsze potwierdzić telefonicznie termin odbioru paczki, abyśmy na pewno byli na miejscu. Paczki można odebrać pod adresem: ITALVEND - Punkt odbioru paczek ul: Strzeszyńska 73 b/13 60-479 Poznań