Kask narciarski SNOWBOARD Vento Gloss rozm. XXS (6965183264)

8 monet
Dostawa
 • Allegro Paczkomaty InPost 8,60 zł
 • Przesyłka kurierska 12,00 zł
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 17,00 zł
Zakupy od 300 zł darmowa dostawa
 • lokalizacja: Warszawa, Polska
 • czas wysyłki: 24 godziny

parametry

 • stan: nowy
 • faktura: Wystawiam fakturę VAT
 • płeć: nie dotyczy
 • rozmiar: L
 • marka: Inna marka

opis

KASK NARCIARSKI WORKER VENTO GLOSS

Kask narciarski o nowoczesnym designie, możliwość przymocowania gogli, komfortowa, antybakteryjna podszewka, zestaw otworów wentylacyjnych

 • Kod produktu: 446-7XXS
 • Cena: 139.90 zł
 • Kolor: Niebiesko-grafitowy
 • Rozmiar: XXS (51-52)

Kask WORKER Vento Gloss to stylowy kask, przeznaczony dla narciarzy i snowboardzistów. Model spełnia najsurowsze standardy bezpieczeństwa CE EN1077

Nowoczesny design.

Komfort użytkowania.

Stabilna jazda.

Solidna konstrukcja.

Model spełnia najsurowsze standardy bezpieczeństwa CE EN1077.

Skorupa kasku została wykonana przy użyciu zaawansowanej technologii In-Mold, która gwarantuje ekstremalną ochronę głowy w razie upadku lub zderzenia.

Kask wyposażono również w klamrę z systemem szybkiego odpinania i otwory wentylacyjne.

Dzięki doskonałym właściwościom i nowoczesnemu designowi, kask narciarski WORKER Vento Gloss stał się bardzo popularnym modelem wśród naszych klientów.

Opis techniczny:

 • Nowoczesny kask narciarski i snowboardowy
 • Dla dzieci i dorosłych
 • Zgodny z normą bezpieczeństwa CE EN1077
 • Klamra z systemem szybkiego zapinania
 • Otwory wentylacyjne
 • Komfortowa podszewka wykonana z antyalergicznego włókna
 • Możliwość przymocowania gogli
 • Waga: 550 g
Dostawa i płatność
od 8,60 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u inSPORTline za co najmniej 300.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,60 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
99
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
99
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

productenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Okres gwarancji rozpoczyna się od daty zakupu towaru przez klienta. Gwarancja udzielana jest w trzech wariantach: 

 • Gwarancja Domowa - Przeznaczona jest dla sprzętu wykorzystywanego do użytku prywatnego, nie komercyjnego. Intensywność treningów nie może przekroczyć 1 godziny na dobę (okres gwarancji: 24 miesiące). 
 • Gwarancja Pół-komercyjna - Przeznaczona jest dla sprzętu wykorzystywanego w hotelach, Spa, szkołach, ośrodkach rehabilitacji. Intensywność treningów nie może przekroczyć 3 godzin na dobę. (okres gwarancji: 12 miesięcy). 
 • Gwarancja Komercyjna - Przeznaczona jest dla sprzętu wykorzystywanego w hotelach, Spa, szkołach , ośrodkach rehabilitacji, klubach fitness oraz siłowniach. Intensywność treningów nie może przekroczyć 8 godzin na dobę. (okres gwarancji: 24 miesiące). 

Każdy produkt w specyfikacji ma przyporządkowany wariant gwarancji. Brak informacji o wariancie gwarancji domyślnie oznacza Gwarancje Domową. Gwarancja dotyczy tylko wad produkcyjnych. 


Gwarancja nie ma zastosowania do wad wynikających z: 

 • Normalnego użytkowania (normalne zużycie części eksploatacyjnych), 
 • Niewłaściwego użycia produktu, 
 • Nieprawidłowego przechowywania, 
 • Przeróbek produktu lub niewłaściwego serwisu. 

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

inSPORTline Polska
Ciemiętniki 19
29-120 Kluczewsko
Dodatkowe informacje

Dowodem udzielenia gwarancji jest dowód zakupu (paragon lub faktura VAT). Gwarancja obowiązuje na terenie Polski. Gwarancja nie wyłącza możliwości skorzystania z uprawnień wynikających z niezgodności towaru z umową. 

Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia towaru przy dostawie, w celu wykrycia ewentualnych uszkodzeń w transporcie. W przypadku wykrycia takiego uszkodzenia, Kupujący zobowiązany jest niezwłocznie poinformować naszą firmę oraz sporządzić protokół szkody z przewoźnikiem (firmą kurierską/pocztową). 

W przypadku braku sporządzenia protokołu szkody nie ponosimy odpowiedzialności za szkody spowodowane przez firmy kurierskie

W przypadku zasadności zgłoszenia reklamacyjnego Gwarant zapewnia transport i usługę serwisową przedmiotu gwarancji. W przypadku braku zasadności zgłoszenia reklamacyjnego klient pokrywa koszty ewentualnego transportu i usługi serwisowej przedmiotu gwarancji.  Gwarant zobowiązany jest ustosunkować się do zgłoszenia gwarancyjnego w terminie do 14 dni. Naprawa gwarancyjna zostanie wykonana w najkrótszym możliwym terminie. 

Gwarant zobowiązuje się do naprawy uszkodzonego sprzętu w przypadku zasadności zgłoszenia gwarancyjnego. Wymiana towaru na nowy możliwa jest jedynie w przypadku braku możliwości naprawy sprzętu. Zwrot kwoty zakupu za sprzęt jest możliwy jedynie w przypadku braku możliwości naprawy i braku możliwości wymiany na nowy. 


Zgłoszenia gwarancyjne 

Klienci indywidualni zobowiązani są przesłać ZGŁOSZENIE GWARANCYJNE drogą mailową na adres: allegro2@e-insportline.pl. Zgłoszenie powinno zawierać takie informacje jak: 

 • Imię i Nazwisko
 • Numer telefonu
 • Adres
 • Dowód zakupu
 • Nazwa produktu 
 • Opis Wady.

Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

inSPORTline Polska
Ciemiętniki 19
29-120 Kluczewsko

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Konsument może bez podawania przyczyny odstąpić w terminie 14 dni od Umowy o świadczenie Usługi Elektronicznej, w tym od Umowy Sprzedaży, z zastrzeżeniem norm wskazanych w treści pouczenia o odstąpieniu od Umowy, stanowiącego załącznik do Regulaminu, zamieszczony w obszarze strony internetowej Sklepu.
 2. Prawo odstąpienia od Umowy Elektronicznej nie przysługuje Konsumentowi m. in. w odniesieniu do Umowy Sprzedaży: jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od Umowy, Produktów, które po Dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.
 3. Konsument może odstąpić od Umowy Sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu od Umowy. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do Regulaminu, zamieszczony w obszarze strony internetowej Sklepu.
 4. W przypadku otrzymania drogą elektroniczną oświadczenia o odstąpieniu przez Konsumenta od Umowy Sprzedaży, Sprzedawca niezwłocznie prześle Klientowi potwierdzenie jego otrzymania.
 5. Niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym Konsument odstąpił od Umowy Sprzedaży, ma on obowiązek zwrócić Produkt Sprzedawcy lub przekazać go osobie upoważnionej przez Sprzedawcę. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Produktu przed jego upływem. Niniejszy przepis nie znajduje zastosowania w przypadku, gdy Sprzedawca zaproponował, że sam odbierze Produkt.
 6. Sprzedawca zobowiązuje się do odebrania Produktu na swój koszt, gdy ze względu na jego charakter nie można odesłać Produktu w zwykły sposób pocztą, a jednocześnie Produkt został Dostarczony Konsumentowi do miejsca, w którym zamieszkiwał w chwili zawarcia Umowy Sprzedaży.
 7. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Produktu.
 8. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedaży, uważa się ją za niezawartą. Jeżeli Konsument złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.
 9. Wszystkie materiały na naszych aukcjach, w tym zdjęcia, są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność firmy inSPORTline Polska Krzysztof Stępień. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania zdjęć.
 10. Jakiekolwiek wykorzystanie dowolnego z materiałów w inny sposób jest pogwałceniem własności intelektualnej i jest niniejszym zabronione. USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Jednolity tekst: Dz.U. 2003 nr 166 poz. 1610

O sprzedającym
inSPORTline
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

2514

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

 • 789****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

inSPORTline Polska

Ciemiętniki 19

29-120 Kluczewsko

REGON: 260656756 

NIP: 6090063070

Pozostałe informacje

email: allegro@e-insportline.pl
telefon: 789286999
O marce

inSPORTline 

to czeska firma o globalnym zasięgu.  Początki firmy sięgają 1995 roku. Z czego wynika, że jest to producent o wielkim doświadczeniu.  

Produkty inSPORTline charakteryzują się dobrą jakością wykonania w przystępnej cenie.

Jako nieliczni firma inSPORTline ciągle testuje i  udoskonala swoje produkty. Wynikiem takich  działań są liczne certyfikaty oraz uznanie klienta.

Numer oferty:6965183264
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry