Kaseton świecący z dibondu LED 300 x 60 ELEGANCKI (6542429461)

zakończona
1 510,00 zł
sprzedaż zakończona

nie było ofert kupna

Koszty dostawy
  • Przesyłka kurierska 85,00 zł
  • lokalizacja: Niemodlin

Przedmiotem aukcji jest kaseton 3D frezowany i gięty z dibondu wraz z oświetleniem LED wymiar 300cm x 60cm.


Kaseton wykonany jest z płyty warstwowej DIBOND - tworzywo zbudowane jest z 2 warstw aluminium 0,3 mm oraz tworzywa sztucznego. Grubość płyty 3 mm.

Estetyka i trwałość

Kasetony wykonane w tej technologii charakteryzują się najwyższą odpornością na warunki atmosferyczne. Barwione są fabrycznie lakierami temoutwardzalnymi odpornymi na promienie UV! Dostępna szeroka paleta barw, a w razie potrzeby istnieje możliwość pomalowania kasetonu na wybrany kolor z palety ral lub oklejenie lica kasetonu dowolną wydrukowaną grafiką wraz z bokami! Cały kaseton tworzy jednolitą bryłę. Boki wykonane z dibondu są tego samego koloru co lico kasetonu co w znaczny sposób podnosi estetykę produktu.

Stosowane przez naszą firmę oświetlenie led jest wydajne i bezawaryjne.

Do produkcji używamy tylko i wyłącznie certyfikowane materiały dopuszczone do obrotu na terenie UE.

Uzyskiwane efekty świetlne

Światło w kasetonie przepuszczane jest tylko przez napisy i logo. Dzięki dużej palecie barw plexi oraz folii można uzyskać dowolny kolor. Istnieje możliwość zastosowania liter wypukłych 3d (elementy przestrzenne o wypukłości nawet do 8 cm.) Duże możliwości przy uzyskiwaniu efektów świetlnych.

Co ważne stosujemy tylko i wyłącznie materiały przeznaczone do podświetleń! - charakteryzują się one wyższą przepuszczalnością światła, kolory przy podświetleniu są jaśniejsze i żywsze.

Jako nieliczni przy montażu oświetlenia stosujemy dodatkowo na plecach kasetonu aluminiowe płyty soczewkowe - elementy świetlne świecą znacznie jaśniejszym światłem w porównaniu do stosowanych przez konkurencję blach ocynk lub tworzyw PVC!

Dlaczego warto zamówić u nas?

Mamy wieloletnie doświadczenie w obróbce tworzyw sztucznych i produkcji dla branży reklamowej. Posiadamy angielską linię technologiczną do gięcia liniowego plexi do 3 m długości elementu oraz linię do gięcia nieliniowego boków liter z pleksi. Jako producent gwarantujemy wysoką jakość finalnego produktu.
Gwarantujemy, iż towar dotrze do Państwa bez żadnych wad oraz uszkodzeń powstałych w transporcie.
Udziela­my wszelkich porad dotyczących konserwacji oraz montażu naszych produktów.
Gwarantuj­emy niezmienność ceny nawet w przypadku skomplikowanych znaków.
Realizujemy zamówienia w czasie kilku dni roboczych.

Wysokie rabaty dla stałych klientów i agencji reklamowych.
www.illumi.pl


Na pozostałych naszych aukcjach znajdą Państwo litery wykonane ze stali nierdzewnej, litery wykonane z pleksi oraz aluminium (lica z pleksi, boki aluminium), kasetony, pylony, markizy.
wysyłka gratis
metody płatności
płatność z góry
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska 85,00 zł
kolejna sztuka: 85,00 zł
maksymalnie w paczce: 1
dodatkowe informacje